Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izraelscy snajperzy urządzili masakrę Palestyńczyków zgromadzonych przy płocie na granicy Strefy Gazy.

Kilkanaście dni temu izraelscy snajperzy urządzili masakrę Palestyńczyków zgromadzonych przy płocie na granicy Strefy Gazy. Zginęło 20 osób, a kilkaset zostało rannych (w tym ok. 100 w stanie ciężkim). Warto odnotować, że ten barbarzyński akt nie był pierwszym, podczas którego izraelscy snajperzy zabijali bezbronnych ludzi. W 2000 r. świat obiegły zdjęcia 12-letniego Muhammeda al-Durraha oraz jego ojca. Mimo, iż chłopiec był całkowicie bezbronny i totalnie przerażony, snajperzy postanowili go zabić. Zginął również pracownik medyczny, który próbował mu pomóc.

30 września 2000 r. Jamal al-Durrah wraz ze swoim synem “Muhammedem al-Durrahem wybrali się na giełdę samochodów. Jamal dopiero co sprzedał swojego Fiata z 1974 roku. Chciał kupić nowsze auto. Z racji tej, że jego syn Muhammed interesował się motoryzacją, postanowił wziąć go ze sobą.

 

 

http://niewygodne.info.pl/artykul9/04368-Dlaczego-snajperzy-zabili-bezbronnego-chlopca.htm

 

 

Ja nie chcę tego komentować w kategoriach opisanych w tekście źródłowym, ale chciałbym aby wierni z poszczególnych denominacji zastanowili się nad postawą pastorów wobec samego Izraela. Wiem, że gro uważa obecny Izrael a mam tutaj na myśli zarówno rząd Izraela jak i całość mieszkańców, za lud Boży.

 

Zatem przypominam słowa apostoła Pawła:

 

“Powiesz więc: Wycięto gałęzie, aby mnie wszczepić. (20) Słusznie. Wycięto je z powodu ich niewierności, ty natomiast stoisz dzięki wierze. Nie unoś się pychą, lecz lękaj się. (21) Jeśli bowiem Bóg nie oszczędził naturalnych gałęzi, nie oszczędzi również ciebie.” Rzymian 11

 

Jeśli te i wiele innych działań Izraela jest słusznych w oczach Boga, to cała nasza wiara staje się pogaństwem i jesteśmy tylko obłudnikami jakimi byli protestanci popierający Hitlera w imię “słusznej” sprawy.

 

Jaka jest różnica między starożytnym Izraelem a obecnym?

Poza czystością rasy, pokoleń (nie było Edomitów, Chazarów) starożytny Izrael był kierowany bezpośrednio przez Boga. Objawiało się to na dwa sposoby: albo przez proroków albo przez samego Boga.

Dzisiejszy Izrael jakkolwiek chcielibyśmy go usprawiedliwić na przykład brakiem poznania Chrystusa  NIE JEST W ŻADEN SPOSÓB KIEROWANY PRZEZ BOGA.

W żaden!

 

Tak więc zbory popierające działania Izraela są zborami stricte zwodniczymi!!!

Uciekajcie z takich zborów gdzie pieprz rośnie.

 

Owszem Ziemia, gdzie stacjonuje ten twór sterujący niemal wszystkimi państwami na świecie jest dla Boga YHWH wyjątkowa.

Wiem także, że jest tam wielu Żydów, Izraelitów kochających Boga, którzy jeszcze nie przyjedli Jezusa jako zbawiciela. Jednakże jest to kropla  ginąca w morzu odstępstwa.

I tak jak Astarte/Izyda podszywa się za Marię, tak oni podszywają się oni pod starożytny Izrael.

 

 

 

Updated: 20 kwietnia 2018 — 09:37

3 komentarze

Add a Comment
  1. Oni aktualnie maja innego boga niz ten w Biblii. Goscie uprawiaja kabałe magie i czary wcale tego nie ukrywajac i podaja sie za lud boży. No ale 99% ludzi nie zna i nie chce poznać Boga wiec nie ma sie co dziwic ogolnemu zwiedzeniu. Świat idzie na zagładę tak jak to Bog zapowiedział.

  2. Plemię żmijowe w natarciu…

    1. Otóż właśnie tak…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: