Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dewiant biblijny Rafalala zaatakował nastolatkę.

Ja prowadzę blog, ale RMF jest stacją radiową, gdzie dziennikarze zazwyczaj są po polonistyce lub pokrewnych kierunkach studiów. Dlaczego to podkreślam? Ponieważ RMF nadało tytuł taki oto:

 

Rafalala wulgarnie i brutalnie zaatakowała nastolatkę na ulicy”

 

Nadając rodzaj żeński temu sodomicie, radio autoryzuje transseksualizm w Polsce. Przypadek? Nie wiem….

 

Przyjrzyjmy sie tej informacji:

 

“W sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje atak Rafalali na nastolatkę, która rzekomo miała się śmiać z samozwańczego celebryty. Rozjuszony mężczyzna zaczął szturchać dziewczynę, wulgarnie wyzywając. W końcu oblał przerażoną dziewczynę kawą. Film odbił się szerokim echem w Internecie. Nagranie skomentował również szef MSWiA, Joachim Brudziński. „Poleciłem Komendantowi Głównemu Policji analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika” – poinformował na Twitterze.”

https://www.rmf.fm/magazyn/news,15871,rafalala-wulgarnie-i-brutalnie-zaatakowala-nastolatke-na-ulicy.html

 

Policja z kolei z typowym dla swej “branży” językiem, zaryzykowała określenie dewianta Rafalala mianem “osobnika”. W słowniku języka polskiego, jest to człowiek w ujęciu pejoratywnym, indywiduum. .

 

To tyle w kategoriach słownictwa.

PIS nie jest moją ulubioną partią, ale tacy ludzie jak Rafalala w tym państwie postrzegani są jako anomalia, a nie norma społeczna. Znając program i mocodawców PO, sld, Nowoczesnej, wiemy, że przy ich rządach mówiłoby się o prawie do równości, o tolerancji dla takich Rafalal.

Na koniec pół żartem pół serio. Jeśli pan Rafał, bo tak ma na imię naprawdę czuję się kobietą, to po naśmiewaniu się nastolatki powinien/a zapłkać jak kobieta. No chyba, że Rafał jest feministką…

 

“Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; a w dniu kiedyLot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.” [ Łuk 17, 26-30]

 

 

Updated: 17 kwietnia 2018 — 09:18

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Ten człowiek sam się ustawił w pozycji do obrażania, nadając sobie pseudonim Rafalala. Zdecydowana większość kobiet, nazwana “lala”, poczuje się obrażona.

  1. Samo słowo lala już jest obraźliwe dla wielu pań (jeśli nie dla wszystkich) i nawet bez takich tworów jak to coś o którym mowa w notce…

 2. “Na koniec pół żartem pół serio. Jeśli pan Rafał, bo tak ma na imię naprawdę czuję się kobietą, to po naśmiewaniu się nastolatki powinien/a zapłkać jak kobieta. No chyba, że Rafał jest feministką…”

  mężczyzna, który jest transseksualistą i uważa się za kobietę, jest feministką, czyli chce być równa mężczyzną…

  to się nazywa kombos..
  módlmy się za tą pokrzywdzoną dziewczynkę i za ten szatańskie odstępstwo lqbt, bo jeśli Bóg Sodomy i Gomory nie oszczędził to jak oszczędzi ten świat?

  1. “chce być równa mężczyzną…”

   znaczy równy, nie równa..chyba..i bądź tu mądry ;/

 3. “Rafalala wulgarnie i brutalnie zaatakowała nastolatkę na ulicy”

  a po chwili

  “Mężczyzna posługujący się pseudonimem Rafalala zaatakował kilkunastoletnią dziewczynę na ulicy, dopuszczając się również rękoczynów”

  Sami nie widzą jak mają go nazwać, a to zwykły mężczyzna przebrany za kobietę, nawet bez operacji zmiany płci.

  Wiecie co jest najgorsze, że nikt nie zareagował. Na nagraniu widać mężczyznę który udaje, że nic się nie dzieje. Panowie co z wami?

  To nie pierwszy wybryk Rafała jest więcej filmików z jego udziałem.

 4. Pomódlcie się, proszę wraz ze mną za tę dziewczynkę, a także o to by Pan Bóg pokazał swa moc i powstrzymał szerzącą się obrzydliwość.

  Prośmy też o sprawiedliwe potraktowanie agresora przez państwowy wymiar sprawiedliwości.

  Z Panem Bogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: