Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Saudyjski król Salman nadzoruje wspólne ćwiczenia wojskowe z 24 sąsiednimi krajami.

Król Salmu bin Abdulaziz z Arabii Saudyjskiej będzie nadzorować zakończenie wspólnego ćwiczenia wojskowego “Gulf Shield 1” w poniedziałek, które odbyło się  z udziałem 24 sąsiednich krajów.

W wydarzeniu wezmą udział także liderzy z krajów uczestniczących, którzy będą nadzorować parady wojskowe z różnych działów.

 

Wydarzenie ma pokazać znaczenie współpracy wojskowej i koordynacji z przyjaznymi krajami w celu ochrony bezpieczeństwa regionu.

Ćwiczenie jest uważane za największe w regionie pod względem liczby żołnierzy i krajów uczestniczących. W trakcie ćwiczenia przeprowadzili kilka możliwych scenariuszy wojskowych, aktualizując mechanizmy i wspólne środki bezpieczeństwa. Miały również na celu wzmocnienie koordynacji, współpracy i wspólnej integracji wojskowej i bezpieczeństwa.

 

Zachodzi pytanie, czy te manewry tak potężnego państwa arabskiego wraz z innymi można przemilczeć?

 

” Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. (” Mateusza 24.

 

Updated: 16 kwietnia 2018 — 19:05

5 komentarzy

Add a Comment
  1. To satanista. Uciekaj od niego. Obecnie wielu satanistów stosuje skuteczny trik wejścia do Kościoła Katolickiego. Rzekome nawrócenie, wejście w strukturę, neofita-głosiciel-swojego-świadectwa, promocja i zarabianie kasy. Trampolina to dla nich najczęściej kult Maryji albo Odnowa ale przeważa kult maryjny. Inny przykład to Bartek Krakowiak, rzekome nawrócenie i lans neofity oraz kasa przy jednoczesnym promowaniu diabelskich praktyk.
   Niestety w KRK coraz więcej satanistów, taka tendencja niestety będzie się pogłębiać wraz z promocją określonych widzeń prywatnych oraz niebiblijnych praktyk aż do określonego w Apokalipsie upadku (Ap 18, 2-3).

   1. Dodam jeszcze kilka kwiatków w wykonaniu satanisty Tau 🙂 (przed “nawróceniem” zwał się Medium)
    Od minuty 17:20 filmiku dodanego przez Johna zaczyna się kwintesencja wciskania ludziom kitu i jeszcze go całują za to nie widząc kłamstwa 🙂 Generalnie pokazuje się cel, po co oni włażą do krk.

    “Ona nauczyła Jezusa się Modlić! Nauczyła Boga modlitwy, kumacie to? Ona ostatnia stała pod krzyżem. Ona zdeptała głowę wężowi, ona została wniebowzięta z ciałem. Kumasz to?? Matka moja pokorna, mamusia naprawdę działa […] A więc zachęcam Was, abyście oddali swoje życie Maryji, abyście oddali się w niewolę Matce Bożej a zobaczycie co ona uczyni w waszym życiu.”

    Dziwne, nawrócony człowiek takiego kitu, który podważa Słowo Boże, nie głosi z ust.
    Satanista wchodzi po krk i przez rzekome nawrócenie pod płaszczykiem kultu Maryjnego, zakrzywia go jeszcze bardziej aby przez swoje świadectwo zachęcić ludzi aby DOBROWOLNIE DOKONALI INICJACJI SATANISTYCZNEJ. Jakiej? 🙂 Ano oddaj się w niewolę Maryji – czyli demona, który się chowa za tym kultem.

    Tak wygląda dobrowolne namawianie ludzi do aktu satanistycznego w XXI wieku i niewielu to dostrzega, a ponieważ u nas modna Maryja to i skuteczne. Już nie trzeba cyrografów z krwią i piórem.

    “Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku
    i który w ciele upatruje swą siłę, a od Pana odwraca swe serce.”

    “Ku wolność wyswobodził nas Chrystus” Amen.

 1. Tego nie da się przemilczeć…

 2. Damian (z Sosnowca)

  Jak zobaczyłem to drugie zdjęcie to mnie aż zamurowało…

  Identycznie to widziałem w śnie, (który odpisałem kilka dni temu pod innym tematem)
  Mase czołgów, sprzętu, ludzi – różnej narodowości, “gotowej” do wojny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: