Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Petycja o usunięcie krzyży chrześcijańskich z miejsc publicznych.

Przedstawiam kopię apelu:

 

“01/04/2018
Drodzy Polacy, każdy człowiek również w Polsce ma prawo, do wolności sumienia, do wolności wyznania i do ateizmu. Miejsca publiczne z natury rzeczy, powinny być dla wszystkich w równej mierze i bez dominacji w obszary wolności. Jeżeli dziewięćdziesiąt dziewięć osób ma inne zdanie, to w miejscu publicznym ta jedna osoba również ma takie samo prawo do własnego. Miejsce publiczne jest a raczej powinno być dla wszystkich takie samo, bez przymusu i uwłaczania godności.

Krzyż chrześcijański jest dla wyznawców i mają pełne prawo korzystać z jego wizerunku. Nie mają jednak, żadnego prawa, by w miejscu publicznym kogokolwiek przymuszać do kontemplacji krzyża, jeżeli sobie tego nie życzy. Takie są naturalne zasady współżycia społecznego w cywilizowanym społeczeństwie.

Zwracam się do każdego, kto ceni sobie wolność osobistą, kto ceni sobie wolność bliźniego i każdego, kto szanuje godność i chce ją okazać, by podpisał petycję. Usunąć krzyże chrześcijańskie z miejsc publicznych. Dołącz i podpisz.”

https://secure.avaaz.org/pl/petition/

 

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie jest temat mimo wszystko dyskusyjny i dlatego umieściłem ów apel.

Jeśli przyjrzymy się kolejnym kadencjom sejmu począwszy od słynnego okrągłego stołu, to ci posłowie mieli tyle wspólnego z krzyżem co Aleksander Kwaśniewski z ascezą.

Wszystkie rządy brały udział w wyprzedaży Polski. Wszystkie rządy ograbiają nas przez ZUS. Wszystkie rządy wspierają Watykan. Przypominam, iż konkordat podpisał przedstawiciel SLD – Olek Kwaśniewski właśnie.

 

Jednak jakby nie patrzeć wisi krzyż, a nie na przykład symbol Islamu lub flaga LGBT, a do tego dążą właśnie politycy ideologicznej lewicy i wszelakich odnóg komunizmu jak ekolodzy, LGBT.

Pomimo hipokryzji tego sejmu jeszcze gdzieś tam pozostały wartości chrześcijańskie. Oczywiście katolicyzm jest wypaczeniem chrześcijaństwa i nauk Jezusa, ale jak to co jakiś czas wspominam mamy kościoły, w których są głoszone ewangelie, a nie meczety. To u nas nie ma uchodźców islamskich. To u nas nie ma takich dzielnic jak w Amsterdamie – Czerwonych Latarni.

 

W chrześcijańskich stanach satanizm przybiera na sile. Przybiera ze względu na brak konsekwencji protestantów i katolików. Właściwie to powinienem w innej kolejności napisać: katolików i protestantów, gdyż tych pierwszych jest więcej.

 

Ja sobie tego świata nie wyobrażam, jak zostaną zabrani wyznawcy Jezusa. Będzie totalna dzicz, a przecież Biblia zapowiada zabranie Ducha Świętego, który mieszka w nas:

 

“Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola”

2 Tes 2.

 

Tutaj mamy słowo klucz:TAJEMNA DOPÓTY.

Później już nie będzie tajemna, ani nie będzie powstrzymywana, gdyż kościół Chrystusa będzie pochwycony do nieba.

Moc ta będzie jawna i powoli staje się jawna.

 

Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi.

 

 

 

Updated: 5 kwietnia 2018 — 20:40

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawe co Chrystus by powiedział gdyby teraz przyszedł na ziemię i zobaczył tyle krzyż na około i swój wizerunek na nich, w chwili śmierci, ani apostołowie ani prorocy ani nawet sam Zbawiciel nigdy nie wspominał o tym żeby jego wyznawcy mieli po domach miniaturki tego narzędzia tortur, a na pewno wiedział że go ukrzyżują mógłby więc uczniom o tym napomknąć “noście więc krzyżyki” dla czego tego nie zrobił, to chyba oczywiste. Bo choć zginął potworną śmiercią myślę że nie to było najważniejsze jak go zabiją. Szatan zrobił z krzyża ołtarz wcześniej tak nie było.

  1. Nie wiemy co by powiedział widząc krzyże, ale Biblia mówi jasno, co by powiedział ludziom, którzy je czczą i się do nich modlą. Bałwochwalcy! 🙂

  2. Dodam komentarz- cały świat wierzy w Boga i Jezusa ale cały świat nie uwierzył Panu Bogu i Jezusowi.

 2. Zróbmy petycję o usunięcie z przestrzeni publicznej wszelkiej maści gejo-teczowych-transowych. Bo nie życzymy sobie ich w przestrzeni publicznej.

 3. O proszę, tak myślałam że to tu trafi…

 4. Żebyśmy mieli również jasność,że krzyż nigdy nie był nie jest i nie będzie symbolem chrześcijaństwa.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC

 5. Tam W 2 Tes 2..jest w gr..:'”DOPÓKI ZE  SRODKA STAŁBY SIE”(Z CENTRUM).
  Jest tam też słowo:ZANIM…,też istotne.

 6. Myślę, że większe poparcie uzyskałaby petycja o usunięcie przydrożnych “kapliczek”, zwłaszcza że zaraz maj się zacznie i znów bożkowe “kapłanki” zaczną zbierać się przy nich na “modlitwy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: