Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nuklearny sojusz Turcja-Rosja, czyli prawosławie z Islamem.

W maju 2010 r. rządy Turcji i Rosji podpisały porozumienie w sprawie budowy tego obiektu; głównym wykonawcą ma być rosyjski Rosatom. Koszty budowy szacuje się na 20 mld dolarów (16,2 mld euro).

wpolityce.pl

 

Pamiętam jak opisywałem incydent na terenach Turcji z udziałem rosyjskich samolotów. Rosyjski samolot Su-24 został zestrzelony przez tureckie myśliwce 24 listopada 2015 r. nad granicą turecko-syryjską.

Wydawało się to iskrą zapalną konfliktu z Rosją, ale jak widzimy mają oni wspólne interesy.

Wspólna inwestycja jest dowodem na fałszywe podziały religlijne. Co prawda w biznesie nie ma granic religijnych, ale współpraca na szczeblu władców państw, którego jeden wyznaje religie nienawidzącą chrześcijan daje do myślenia.

Co jeszcze jest ciekawe z ostatnich dni:

 

“Przywódcy Turcji, Iranu i Rosji, Recep Tayyip Erdogan, Hasan Rowhani i Władimir Putin, zapewnili podczas środowego szczytu w Ankarze, że są zdecydowani, by przyspieszyć działania na rzecz “zaprowadzenia pokoju i stabilności w Syrii”. www.tvn24.pl

 

A raptem wczoraj napisałem o nienawiści między Erdoganem a Natanjahu. Kto wie jak się to potoczy i sam biorę już pod uwagę dwa możliwe scenariusze: antychryst zaprowadzi pokój na Bliskim Wschodzie, albo dojdzie do wojny podczas której dopiero wtedy taki pokój będzie miał miejsce.

 

 

 

Updated: 5 kwietnia 2018 — 11:01

2 komentarze

Add a Comment
  1. Wg mojego zrozumienia proroków Starego Testamentu, najpierw będzie wojna na bliskim wschodzie z udziałem wielu krajów. Król Północy (Turcja?), zaatakuje Izrael, trochę się pokotłuje między wojskami i dopiero po jakimś czasie objawi nam się antychryst, na czele małego wojska (Liban?, Tyr?), ale zwycięży bo zwiedzie wszystkich i osiągnie władzę dzięki sprytowi i mocom zła.
    A jak przerażenie wojną będzie silne to ludzie zgodzą się już na wszystko, aby tylko był pokój, a jak jeszcze to “sam bóg” ich wybawi od wojny to będzie ekstaza.
    Na chwilę obecną tak to widzę 🙂

    1. Może może… Kto wie…
      A co do tego w artykule- no cóż, kasa musi się zgadzać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: