Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po raz pierwszy od ponad 200 lat Londyn wyprzedza Nowy Jork o liczbę morderstw.

Pod rządami muzułmanina Sagiqa Khana, Londyn po raz pierwszy od ponad 200 lat wyprzedzi Nowy Jork pod względem  liczby morderstw.

 

Wielokulturowa stolica Wielkiej Brytanii wyprzedziła amerykańskie miasto – kiedyś tak sławne, że względu na wysokie wskaźniki przestępczości,  zostało wybrane jako miejsce dla filmu “Death Wish” (Życzenie śmierci)  Charlesa Bronsona – donosi The Times .

Londyn odnotował 15 zabójstw w ciągu 14 miesięcy w Nowym Jorku i wydaje się, że ponownie pokonał “Gotham” jeszcze w marcu, z 22 zabójstwami do 21.

Historycznie, Londyn miał wskaźnik morderstw w liczbie jednej dwudziestej z Nowego Jorku od 1800 roku, według danych FBI i badań przeprowadzonych przez badacza z University of California, Erica Monkkonena.

 

Zmiana ta jest częściowo konsekwencją kampanii burmistrza Khana przeciwko używaniu stopów i poszukiwania mniejszości etnicznych, a londyńska policja Cressida Dick przyznaje, że konstable (policjanci porządkowi) stali się “przerażeni” konfrontacją z podejrzanymi, ponieważ “mogą wpaść w tarapaty lub mogą nie być wspierani jeśli idą na interwencje. ”

 

Liczby opublikowane w zeszłym roku pokazały, że Londyn był już bardziej niebezpieczny  z obu miast dla prawie każdej innej kategorii przestępstw związanych z przemocą i seksualnością, a londyńczycy sześć razy częściej byli rażeni niż nowojorczycy, trzy razy częściej byli gwałceni, i pół razy więcej osób zostanie okradzionych.

Liczby przelatują w obliczu twierdzenia burmistrza Khana, że Londyn jest “najbezpieczniejszym światowym miastem na świecie i jednym z najbezpieczniejszych miast na świecie” w 2017 roku.

 

To stwierdzenie stało się już wysoce wątpliwe po serii radykalnych islamskich ataków terrorystycznych i przyznaniu się, że setki wolontariuszy z państw islamskich powróciło do ​​stolicy i nie są monitorowani, a także niepokojące wydarzenia, takie jak miasto będące ukoronowaniem ” ataku kwaśnej stolicy świata” Po epidemii napaści z użyciem substancji żrących.

 

Londyn i Nowy Jork są z grubsza równe pod względem liczby ludności i policji, co sprawia, że ​​cięcia budżetowe są niezadowalającym wyjaśnieniem sytuacji.

 

Lekcja: patrzcie na owoce księży i pastorów. Ci, którzy popierają przyjecie uchodźców są pachołkami Watykanu i realizują lewacko-komunistyczną ideologie, której skutkiem jest cierpienie wielu ludzi. Autorytetem jest TYLKO Pan Jezus, a nie żaden prowatykański polityk, ksiądz, czy pastor.

 

 

 

Updated: 3 kwietnia 2018 — 08:27

2 komentarze

Add a Comment
  1. To teraz prosze zobaczyc, moi rodzice cale zycie pracowali za marne grosze, ja chodzilem do szkoly i ksztalcilem sie a nie bylo to wcale przyjemne. Oni nic nie robia i dostaja wiecej. Dlaczego niby nie mozemy z nimi walczyc, to niesprawiedliwe…

  2. O proszę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: