Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cuda, cuda u ateistów.

Darek przesalał mi link do wypowiedzi członka The rolling Stones, która brzmiała tak::

“”Paliłem tak dużo, że to cud, że nie miałem nowotworu w obu płucach. To cud, że płuca nie eksplodowały” – zwierzał się muzyk w wywiadach.”

https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/ronnie-wood-zdrowy-gitarzysta-the-rolling-stones-pokonal-raka-pluc/4y3hb0w

 

Cud – zjawisko paranormalne lub zdarzenie z różnych przyczyn nie posiadające wiarygodnego, naukowego wytłumaczenia.

Określeniem cudu posługuje się cały świat, ale nie wszyscy potrafią to czemuś przypisać.

 

Myślę, że Ronnie Wood nie jest odosobniony w tego typu sformułowaniach wśród innych zepsutych muzyków. Widzą tzw cuda, ale traktują je jako coś transcendentalnego.

Tak…., istnieje świat duchowy i wiedza o tym wszyscy, ale nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Najgorzej jest z tymi po środku, ponieważ chrześcijanie i sataniści dobrze znają świat duchowy.

 

 

 

 

Updated: 29 marca 2018 — 13:01

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Mam pytanie odnośnie znamienia bestii (chipu).
  Na stronie wolna-polska przeczytałam, że do 2025 roku wszyscy Rosjanie mają być zachipowani. W artykule napisane jest również, że dzieci w domach porodowych mają już wszczepiane chipy i w tym miejscu chcę zapytać: Jeśli takie malutkie, nieświadome dziecko będzie miało wszczepiony chip za zgodą rodzica lub bez (może i tak być, że nawet część rodziców nie będzie wiedziała że dziecku coś wszczepili) to czy takie dziecko nie zostanie zbawione? Będzie miało znamię, ale nie przyjęte z własnej woli. Jak myślicie?

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wszyscy-rosjanie-zostana-wkrotce-zachipowani-2018-03

  1. Chip musi być przyjęty świadomie.

  2. Chipy to nie jest to znamię to tylko błędna interpretacja. Prawdziwe będzie oficjalne i każdy będzie wiedział co to jest i co znaczy.

   1. Ale czy nie jest tak że te czipy będą jakby “częścią” tego znamienia? Taką widoczną, symbolem kontroli oraz wpływu na kogoś…

    1. Być może będziemy nimi płacili lecz nie są one widoczne tak jak jest to napisane w Biblii oraz numer każdego będzie inny a liczba imienia bestii jest tylko jedna i nie może być dla każdego inna. Tak więc znak bestii będzie zupełnie inny. To chyba raczej jasne prawda?

 2. Bez obaw. Ksiega Objawienia mowi wyraznie,ze bez znamienia nie bedzie mozna NIC kupic ani sprzedac,a wiec jezeli dane chipy nie beda sluzyly temu celowi to na bank to nie jest znamie bestii :). I dwa ludzie bez tego znamienia NIE beda mogli kupowac ani sprzedawac,takze jezeli bedziemy widzieli,ze ludzie bez tego chipu nadal kupuja i sprzedaja to znaczy rowniez,ze to nie jest znamie bestii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: