Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wężowa stolica Apostolska, czyli papieska sala audiencyjna.

 

Pośród wielu dziwnych i podejrzanych posągów, fontann, fasad i konstrukcji, które zajmują Watykan, Papieska Sala Audiencyjna wyróżnia się niesamowitym podobieństwem do węża. Ukończona w 1971 r. Osobliwa struktura znajduje się tylko częściowo w rzeczywistej granicy miasta / państwa, a cały budynek, wewnątrz i na zewnątrz, jest niewątpliwie gadzi.

Oficjalnie nazywa się Sala Audiencyjna Pawła VI po papieżu Pawle szóstym, który panował od 1963 do 1978 r. Był zamieszany w ukrywanie lub ignorowanie wykorzystywania seksualnego młodych chłopców przez członków katolickiego kleru. Został ostrzeżony o tych skandalach w liście ks. Geralda MC Fitzgeralda w sierpniu 1963 roku i zalecono mu podjęcie surowych działań przeciwko pedofilom, chociaż nigdy nic nie zrobił…..Jak wszyscy kolejni łącznie z Janem Pawłem II.

 

Na tym zdjęciu z góry, budynek wyróżnia się niezwykłym kształtem, który jest tak “przypadkowy”, aż przypomina głowę żmii.

 

 

 

Wszystko jest precyzyjnie przemyślane, nawet struktura dachu…

 

Zaprojektowany przez nagradzanego włoskiego architekta Pier Luigi Nervi, budynek ma pomieścić 6300 osób na konferencji z samym papieżem, który prezentuje ze sceny przed gigantyczną szatańską rzeźbą. Nazwany The Resurrection, La Resurrezione,  rzeźba została zaprojektowana przez lub Pericle Fazzini. i został zainspirowany ideą Chrystusa powstałego po eksplozji nuklearnej. 

“Nagle przyszło mi do głowy, że Chrystus głosił pokój przez 2000 lat i miejsce, w którym modlił się po raz ostatni: gaj oliwny w Getsemani” – powiedział pan Fazzini w książce o dziele. “Miałem wyobrażenie o Chrystusie, jakby wznosił się znowu z eksplozji tego wielkiego gaju oliwnego, spokojnego miejsca Jego ostatnich modlitw. Chrystus wynurza się z tego krateru rozerwanego przez bombę nuklearną; potworna eksplozja, wir przemocy i energii.

 

 

Ta koszmarna rzeźba niczym z horroru lub okładki płyty zespołu heavy metalowego ma dokładnie 66 stóp wysokości. Dla tych, którzy są zainteresowani analizą potencjalnej matematyki zakodowanej w jej wymiarach, która jest wielowiekową historią, wymiary rzeźby z brązu wynoszą 66 ft × 23 ft × 10 stóp (20,1 m × 7,0 m × 3,0 m).

La Resurrezione ma rzeczywiście przedstawiać Jezusa wyrastającego z krateru nuklearnego w ogrodzie Getsemane. Getsemane miało być miejscem, w którym Jezus się modlił, a jego uczniowie odpoczywali tuż przed jego ukrzyżowaniem. To miejsce agonii w Biblii.

 

Poniżej sala od środka:

 

 

Kolejną ciekawostką jest zestawienie Jana Pawła II  w wężowej sali.

 

“Dobry” Jan Paweł II w … wężowej sali…. Jak to możliwe. Pewnie nie wiedział, że ona jest wężowa.Bidula.. Tak jak nie wiedział, że całuje Koran…

 

 

 

” A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. “

Rodzaju 3.

 

Wąż nie ma skrupułów i tak, jak Adam i Ewa – pierwsza społeczność światowa – dali się nabrać na węża, tak obecnie chrześcijanie dają się nabrać na chrześcijaństwo Watykanu oraz protestantów z nimi współpracujących.

Jak tylko znajdę czas na podkast, wyjaśnię w nim, jaka jest rola katolicyzmu Rzymu w głoszeniu cząstkowej ewangelii.

 

 

 

 

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Duch Assisi- 1:01:35
  https://www.youtube.com/watch?v=NBxZXDwV02A– (o zdradzeniu Pana Jezusa przez JPII,wystarczy samo zrozumienie przez obraz)

 2. 26.stycznia katolicy maja od lat u siebie w kosciołach DZIEŃ ISLAMU,gdzie goście muzułm.czytaja Koran ,a katolicy oczywiście Biblie i zanoszą modły każdy do swego.Ot,taka symbioza,synkretyzm….ZDRADA.
  Oczywiście CODZIENNIE O 21godz.modły do Maryji,już ks Rydzyk ,ojciec, dba o to pieczołowicie,by Polak nie modlił sie WYŁACZNIE do Boga.Jednak co kobieta to kobieta.

  1. Cytuje Kesje “Oczywiście CODZIENNIE O 21godz.modły do Maryji,już ks Rydzyk ,ojciec, dba o to pieczołowicie,by Polak nie modlił sie WYŁACZNIE do Boga.Jednak co kobieta to kobieta”

   Tak codziennie odbywają się modlitwy i jest już masa rodzin w tym i moja niestety🙁
   Gdzie modlą się o 21 do telewizora a w tym czasie leci codziennie apel ciemnogorski z kaplicy brzydkiego obrazu i co tu robić?
   Modlę się za nich, aby dobry Bóg dał im przejrzeć, gdyż oczy mają ale nie widzą i rozum mają ale nie rozumieją. Duch ten zły, kryjacy się za tymi rytmi paskudztwami sprawia, że ludzie w każdy możliwy sposób są omamieni i prawie nie jest możliwe dla nich aby się mieli jakos wyrwać z pod jego ciemnej władzy. Chodź wiemy dobrze, że dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych😊 A więc ktoś musi im zanieść prawdę choćby ją zasiać w ich sercach, aby kiełkowala🙂 hm🤔 muszę chyba odważniej mówić do nich o tym co robią A co głosi słowo Boże najwyżej zostanę wyeksmitowany z domu😁
   Ale nic to w porównaniu do myśli, że mogli by pójść na wieczne potępienie.

   1. Na siłę niestety nie przekonasz. Natomiast musisz się o nich modlić, a jest szansa, że ich w ten sposób ocalisz. Hiob modlił się za swoich przyjaciół i Bóg ich ocalił 🙂
    Hiob 42.8
    “Mój sługa, Hiob, będzie się za was modlił. Ze względu na niego nic złego wam nie zrobię, choć nie mówiliście prawdy o Mnie, jak sługa mój, Hiob”

 3. Cały Watykan jest przepełniony starożytną babilońską i satanistyczną symboliką oraz kultem solarnym.

  To kolejny dowód, że cały świat wierzy w Boga i w szatana. Wąż starodawny zwodzi całą ziemię. A ironia polega na tym, że to właśnie kościół katolicki oraz katoliccy i jezuiccy teologowie najczęściej promują teorię, że historia z Adamem i Ewą i z wężem w ogrodzie Eden to tylko przenośnia, metafora, alegoria…no bo przecież Jan Paweł II „zatwierdził” teorię ewolucji, że pochodzimy od przeuroczych małp…

 4. Ale są też dobre wieści z Watykanu odnośnie czasów ostatecznych 😉 Idą głosić Ewangelię tam gdzie jeszcze nie dotarła i wypełni się kolejne proroctwo 🙂
  “Himalaje, Arktyka i Róg Afryki – to trzy miejsca na Ziemi, w których będzie głoszona Ewangelia w ramach Omnes Gentes Project (OGP). Chodzi o zaniesienie jej tam, gdzie dotychczas Jezus nie jest jeszcze znany.”

  1. Oczywiscie Jezus ze współodkupicielką Maryja,bez niej ani rusz.

 5. I dziś odkryłem jakie było tegoroczne orędzie wielkopostne papieża:
  „Ponieważ wzmoże się nieprawość, ostygnie miłość wielu” (Mt. 24,12)
  Czyli sam zapowiada czasy ostateczne 🙂

 6. No faktycznie to przypomina węża…
  ale że ktoś wymyślił to sobie że niby zainspirowane Chrystusem po eksplozji nuklearnej?
  jak to się nijak kupy nie trzyma…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: