Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znak bestii w starożytności.

 

 

Wczoraj akurat oglądałem serial “Bible”. Oto niewolnica Hagar:

 

 

 

Jeśli bliżej przyjrzycie, to na czole nie będzie widać brudu, tylko znamię. Tak, w tamtych czasach niewolnicy byli w ten sposób znakowani.

W internecie, który jest odbiciem w znacznej mierze teorii, doktryn protestanckich mamy szeroki wachlarz spojrzeń na kwestie znaku bestii. Jedni uważają, że jest nim miłość do pieniędzy, inni, że to grzech a jeszcze inni, że literalny znak. Należę do opcji ostatniej traktującej znak jako przepustkę do systemu pieniądza w pakiecie z odrzuceniem Prawa Bożego.

 

To jest nowożytna forma piętnowania, naznaczania znakiem krzyża i to nie Chrystusowego.

 

 

 

Nie wszyscy wiedzą lub pamiętają, ale odpowiednik Izydy, rzekomej Marii – Semiramis –  miała go również:

 

 

Stąd kościół Rzymu nazywa się Babilonem.

Taki krzyż był na czołach kapłanów Tammuza.

 

 

 

Semiramis była budowniczą Babilonu a apokalipsa wspomina o Babilonie czasów końca. On już jest i jak wiemy jest kontynuacją poprzedniego. Wiemy to z tych samych praktyk…

 

 

Krzyż i Trójca to uniwersalny znak wszystkich pogańskich religii, które czczą słońce na Ziemi. Jest symbolem lub “pieczęcią” kultu religijnego słońca w Rzymie.

 

 

 

Izyda Horus Set i Słońce.

 

O znaku krzyża był specjalny tekst na blogu:

 

Tammuz i historia krzyża

 

Cytat:

Co kult Tammuza może mieć wspólnego z znakiem krzyża ? Według historyka Aleksandra HislopTammuz
był ściśle związany z religią babilońską tajemniczo rozpoczętą przez kult Nimroda Semiramidy i jejnieślubnego synaHorusa. Oryginalną formą babilońskiej literę T był identyczne z krzyżyużywanych dzisiaj w  świecie chrześcijaństwaTo byłpoczątkowo TamuzOdnosząc się do tego znakuTamuzHislop pisze:

  To mistyczne Tau (krzyż) było naznaczane  w chrzcie na czołach tych, wtajemniczonych w misteria.

Dziewica Vestal z pogańskiego Rzymu nosiła zwieszony naszyjnik tak samo jak robią to teraz zakonnice.
Nie ma prawie plemienia pogan gdzie krzyż nie zostałznaleziony. , , , [P] x co samo w sobie nie byłonienaturalnym symbolem Chrystusa, prawdziwego Mesjaszaa które kiedyś były uważane za takiepozwolono wyjść całkowicie z użycia i Tau†”, znakkrzyża , niepodważalny znak Tamuzfałszywy Mesjaszbył wszędzie podstawiony w jego miejsce(Dwa Babilony, 1959, s198-199204-205)

 

Nie tak dawno wspominałem o “chrześcijańskim” raperze Tau….

Należy przy tym wiedzieć, że Semiramis również przedstawiana była dzieciątkiem.

 

Który chrześcijanin nie przyjąłby znaku krzyża……

 

 

To tak ku rozważeniu to wszystko, bo różne warianty należy brać pod uwagę…

 

Updated: 26 marca 2018 — 16:14

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Pan Jezus powiedział, że po owocach poznamy ludzi. Raper Tau choć jest katolikiem wydaje dobre owoce, jak byłem katolikiem i byłem w depresji jego płyty motywowały mnie do szukania Boga

  1. Chciałbym dodać jeszcze, że wiele osób nieświadomie stosuje odpowiednie gesty i znaki. Widziałem kiedyś jak kolega na balu gimnazjalnym, dla żartów skakał z palcami ułożonymi w gest rogów. Czy był on satanistą? Apeluje tylko o patrzenie na owoce człowieka. Czy jeśli będzie artysta, który nie pokazuje rogów ani innych tego typu gestów, a jego treści promują bezprawie to można go słuchać?

   1. Panie Jakubie :-), nastolatek nie wie co robi, ale muzyk mający kasę z trendów tego świata już jest świadom swych gestów.

  2. Dziś jesteś na chacie, w sensie na czacie, robisz bekę z ziomalem,
   Piszesz “Sprawdź jaki Tau zrobił chu.. nie kawałek, wrzuć komentarze, że ten Bóg to jest *pip* i tak dalej. Tau – Pinokyo.

   Droga do Boga często jest przez różnych ludzi. Niektórzy trafiaja przez Chojeckiego inni przez Korwina 🙂

   1. Inni przez Piotra detektywa

    1. Właśnie, tak też bywa…

 2. Znamię Bestii = pieczęć anielska. Nie ma innej opcji. Mesjasz będzie miał znak na czole i nie będzie to znak zwyczajny ani żadna technologia, lecz coś nadnaturalnego. Będzie to dowód dla ludzi na jego namaszczenie, wyjątkowość i że nie jest zwykłym człowiekiem. Coś na wzór https://pl.wikipedia.org/wiki/Sigil pieczęci Salomona. Bardziej skomplikowany symbol, to nie będzie prosty znak. Bo jak z krzyża chcecie odczytać “liczbę bestii” albo ze zwykłego kółka?

 3. Nie zapominajmy o pozytywnym znaku na czole z Ezechiela 9.4: “Przejdź przez miasto, przez środek Jerozolimy, i napisz literę Taw na czołach ludzi wzdychających i bolejących z powodu wszystkich obrzydliwości, które się w niej dokonują”.

 4. “Krzyż i TRÓJCA to uniwersalny znak wszystkich pogańskich religii, które czczą słońce na Ziemi.” Chyba nie negujesz Trójcy Świętej jak antytrynitarni heretycy?

  1. problem w tym, że szatan pod wszystko sie podszywa.

  2. mielonka turystyczna

   przemówiłeś Grzegorz językiem Rzymu – antytrynitarni heretycy” – terminologia jak z katechizmu, poczułem się ja na sali tortur inkwizycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: