Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

JP Morgan dostanie od rządu dotację w wysokości 20,2 mln zł. To drugi taki grant w historii Polski.

Jak podaje “Puls Biznesu”, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii podpisało z JP Morgan umowę na rządowy grant w wysokości 20,2 mln zł. W zamian za pieniądze firma zobowiązuje się do zatrudnienia około 3 tys. osób i uruchomienia placówki w połowie 2018 r.

źródło:

https://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/rekordowa-dotacja-od-rzadu-dostanie-ja,183,0,2399927.html

 

W informacji tej wbrew pozorom jest więcej niż można przeczytać na prawicowych portalach.

Grant jest dowodem na to, że PIS nie tylko nie jest nacjonalistyczne i patriotyczne, ale wspiera NWO. Słowo klucz “Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii”. W skrócie: chip, Wielki Ucisk (NWO), obrót bezgotówkowy.

Udział tego ministerstwa, a raczej agendy, oddziału światowych organizacji, zdecydował się na to i tamto.

Nie tak dawno mieliśmy teatr z atakiem na Izrael, a tu bum, bank JP Morgan finansowany z kieszeni Polaków.

Ja nie zamierzam z tym walczyć. Królestwo, państwo jakiemu jestem poddany jest inne. Jest to królestwo niebieskie. W zasadzie ta informacja jest czymś dla mnie bagatelnym. Napomknąć o niej chciałem dla innych.

 

Jednakże tak przy okazji, o tym kto finansował Hitlera:

 

 

” amerykańskie spółki powiązane z międzynarodowymi bankami inwestycyjnymi imperiów finansowych Morgan-Rockefeller miały swój udział w rozwoju nazistowskiego przemysłu – ale trzeba z tym miejscu wyraźnie zaznaczyć, że nie dotyczyło to większości niezależnych amerykańskich przedsiębiorców. General Motors, Ford, General Electric, DuPont i kilka innych firm amerykańskich, którym można zarzucić bliskie związki z Trzecią Rzeszą i pozytywny wpływ na rozwój jej przemysłu –wszystkie, poza Ford Motor Company – kontrolowane były przez elitę Wall Street: JP Morgan, Rockefeller Chase Bank i w mniejszym stopniu bank Warburg Manhattan. Ta książka nie jest oskarżeniem całego amerykańskiego świata przemysłu i finansów. Oskarżenie skierowane jest pod adresem samego „wierzchołka” – tych firm kontrolowanych przez wybrane instytucje finansowe, Banku Rezerw Federalnych, Banku Rozrachunków Międzynarodowych i całego systemu międzynarodowych układów i karteli, które usiłują kontrolować ogólnoświatową politykę i gospodarkę.””

 

http://www.prisonplanet.pl/polityka/wall_street_i_dojscie_do,p776728999

 

JP Morgan miał tez swój udział w tworzeniu Banku Rezerw Federalnych a także miał płynąc Titanikiem i w ostatniej chwili zrezygnował…..

 

Pomimo tych informacji, nie ma szans na jakiś przewrót polityczny i nadal podkreślam, iż jest to najlepszy rząd od roku 1989. Następny będzie na 100% gorszy, bo składający się z PO, sld i Nowoczesnej. Na co czekają zwolennicy aborcji, homoseksualistów, komunizmu, ekolodzy, feministki i ukryci sataniści.

Chciałem tym newsem podkreślić naszą beznadzieję polityczną. Nie ma innej opcji jak Królestwo Niebieskie. Żaden Korwin Mikke, Kowalski, Bosak tego nie zmieni. Nie ma takiej siły politycznej i finansowej.

Tylko Jezus Chrystus jest naszą nadzieją.

Niech nas Jezus Chrystus ma wszystkich w swej opiece.

 

Updated: 7 marca 2018 — 10:14

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Faktycznie jak 20,2 mln zł podzielimy przez np 3030 osób zatrudnionych to średnia pensja w syjonistycznym banku wyniesie 6666,66 zł
  Niesamowite. Możemy tylko patrzyć i wyławiać “perełki” ale wszystko idzie zgodnie z planem Boga 🙂 Co nas tylko przybliża do dnia, w którym spotkamy się z Panem 🙂

 2. W Polsce obowiązuje zasada “dziel i rządź”. Nie ma co z tym walczyć ponieważ to wszystko zaszło już za daleko i należało by zacząć pracę u podstaw a przy tak przerobionym i bezbożnym społeczeństwie nie wiem czy jest sens takiej pracy.

  Jedyne co można robić to inspirować ludzi ewangelią (a nóż Bóg ich pociągnie ku sobie) i pokazać im właśnie perspektywę życia wiecznego, perspektywę Królestwa Pana.

  1. Prawda jest najważniejsza

   Też mam taką teorię, że ten nasz cielesny kraj idzie na zagładę i już nie ma odwrotu. Dlaczego tak? Za życie w odstępstwie od Boga i Jego Syna.

   Ewangelia może uratować dusze.

   Fxx.dll napisał tak: “dziel i rządź”

   A zasada naszego Królestwa to: “jeden Sieje, drugi Zbiera.”

 3. Daliśmy się nabrać na 500+ ( to był wstęp ), teraz już damy się nabrać na wszystko ,zgodzimy się na wszystko byleby tylko pieniążki za darmo dawali. Biedna Polska zgubiona , zgubiona przez katolicyzm i pieniądze, które zaślepiają umysł .

  1. oj tak… :/

  2. 500 plus to zawoalowany, gwarantowany dochód podstawowy. Coraz częściej tak to widzę

 4. pis bardzo lubi wracać do przeszłości ale nie jest obiektywny w osądzaniu historii. mściwe działania pis-u na poprzednikach z okresu PRL-u (degradacje,zmniejszanie emerytur,zmiany nazw ulic,placów itd) oraz niezbyt udane relacje z innymi krajami tylko przyspieszą upadek pis-u .pis nie idzie naprzód a wpaja ludziom nienawiść ,niechęć do odmiennych poglądów ,odmiennego zdania .Zobaczycie też efekt działań polskich pseudo pracodawców takiej polityki ,zobaczycie jak przez wyzysk ,umowy śmieciowe itp oszukańcze działania systemu w Polsce ,firmy zachodnie-wschodnie które dbają o pracowników wchłoną te pseudo firmy w PL.

 5. Biorąc pod uwagę, że mają zatrudnić 3-5 tyś pracowników, licząc przy średnich kosztach (załóżmy) 4 tyś. zł, na każdą partię wypłat bedą wydawać w PL 12mln. Jak dla mnie niezła inwestycja + efekt wizerunkowy i generalny wpływ na gospodarkę.
  Czasem może lepiej na chłodno przeliczyć zamiast poddawać się emocjom.

 6. nie znoszę pis-u jak i po ale jeśli wprowadzą zmiany korzystne dla pracownika to brawo .Gadanie że pracodawców na to nie stać by zatrudniać na etaty to bzdura .Kogo nie stać niech pada ,zostaną ci których stać a nie pseudo-firmy i bzdurny wymysł samozatrudnienia .Samozatrudniony to se może być np programista ,fryzjer itp a nie ludzie w zakładach pracy .Teraz tylko pytanie czy umowy nie obniżą i tak już niskich zarobków Polaków bo jeśli tak to pozostaje zagranica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: