Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosyjski minister: USA przygotowują Europę do użycia broni jądrowej wobec Rosji.

Ławrow podkreślił, że w ramach tych misji, poważnie naruszając Układ o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej, państwa NATO, które nie posiadają broni jądrowej, biorą udział w planowaniu wykorzystania amerykańskich niestrategicznych pocisków jądrowych.

“Wszyscy powinni być świadomi, że tym samym wojskowi USA przygotowują siły zbrojne krajów Europy do wykorzystania taktycznej broni jądrowej przeciwko Rosji” – skonstatował Ławrow.

źródło:  http://fakty.interia.pl/

 

Od zimnej wojny wszelkie takie newsy miały znamiona walki psychologicznej. Jednakże w obliczu 70 lecia istnienia państwa Izrael, przeniesienia ambasady USA do Jerozolimy, niesnasek między Izraelem a Syrią, wojną w Syrii, jest wielce prawdopodobne iż Ławrow może mieć rację. Wszak Rosja popiera zarówno Syrię jak i Iran.

Co ciekawe dzisiaj ukazał sie news dotyczący Kushnera:

 

“Bliski doradca Donalda Trumpa a jednocześnie jego zięć Jared Kushner stracił dostęp do największych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych. Jak informują amerykańskie media, Biały Dom obniżył Kushnerowi poziom certyfikatu bezpieczeństwa. Powodem były powiązania finansowe zięcia prezydenta USA.”

 

onet.pl

 

 

 

Ciekawe są powody takiej decyzji:

 

“Według “Washington Post”, amerykański wywiad przechwycił komunikację przedstawicieli 4 krajów o możliwości wykorzystania powiązań biznesowych z Kushnerem dla wywarcia na niego wpływu. Kraje te to Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Meksyk i Izrael. “

 

To nie jest tak, że to jest tylko teatr. Nie zapominajmy, o tym, że to Bóg rozdaje karty, a nie wszyscy w FBI to okultyści.

Czy wszystko jest już zapięte na ostatni guzik? Poczekamy zobaczymy.

 

 

 

Updated: 28 lutego 2018 — 15:20

1 Comment

Add a Comment
  1. Chodzi im o władzę…nad światem…ale by mieć, nie by być dobrymi wladcami…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: