Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

IDF i US Army przygotowują się do symulacji ataku z rakietami przeciwko Izraelowi.

Israel Defence Forces – siły zbrojne Izraela z armią USA przygotowują się do symulacji ataku z rakietami przeciwko Izraelowi.

Robi się gorąco i na pewno na ćwiczeniach sie nie skończy.

 

Wojska izraelskie rozpoczęły w czwartek ostatnie przygotowania do przeprowadzenia poważnej obrony powietrznej ze Stanami Zjednoczonymi, która rozpocznie się na początku przyszłego miesiąca..

Podczas gdy ćwiczenie Juniper Cobra, które odbyło się po raz pierwszy w 2001 r., Jest planowane co dwa lata, dochodzi do narastającego napięcia między Izraelem i Iranem a irańskim przedstawicielem Hezbollahem. Tegoroczne ćwiczenie symuluje masowy atak rakiet balistycznych na Izrael, a także ma na celu poprawę więzi między dwiema armiami.

 

Ćwiczenie zostanie przeprowadzone w dużej mierze za pomocą zaawansowanych symulacji komputerowych, choć obejmie również pewne działania w świecie rzeczywistym.

Łącznie w ćwiczeniu weźmie udział około 4500 żołnierzy obu armii: 2500 z nich z dowództwa europejskiego w USA (US EUCOM) i 2000 z izraelskich sił zbrojnych. Jest to znaczny wzrost w stosunku do ćwiczeń w 2016 r., w których wzięło udział około 3200 żołnierzy.

Ćwiczenie Juniper Cobra ma się rozpocząć 4 marca i formalnie potrwa do 15 marca, chociaż niektóre wojska amerykańskie pozostaną w Izraelu i będą kontynuować szkolenie z IDF do końca miesiąca.

Zagrożenie pociskami balistycznymi i kierowanymi jest jednym z najważniejszych zagrożeń dla Izraela, a władze izraelskie twierdzą, że rośnie.

 

Podejrzewa się, że libańska organizacja terrorystyczna Hezbollah, wspierana przez Iran utrzymuje rezerwę około 150 tysięcy pocisków, które mogłyby paść na Izrael z prędkością ponad 1000 pocisków dziennie w przyszłej wojnie.

W ubiegły weekend premier Benjamin Netanjahu ujawnił również na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, że ​​Iran chce wyposażyć tę grupę precyzyjnie sterowanych pocisków rakietowych zdolnych do osiągnięcia celu z dokładnością kilkudziesięciu metrów.

 

W Strefie Gazy, uważa się, że Hamas i Islamski Dżihad grupy Palestyna mają swoje arsenały zawierające więcej niż 10.000 rakiet i moździerzy.

 

Amerykańscy żołnierze przybywali do Izraela w ostatnich tygodniach, przed ćwiczeniem. Izrael dokonał niewielkiego przygotowania do ćwiczenia, ale znacznie zwiększy wysiłki przed datą wprowadzenia.

 

Podczas ćwiczeń siły amerykańskie i izraelskie będą trenować w dalekosiężnych systemach obrony przeciwlotniczej Arrow i Patriot, w środkowym zakresie David Honda i Iron Dome na krótki dystans.

 

 

Teraz najważniejsze:

 

W poniedziałek, generał z IDF ostrzegł, że ten rok był bardziej prawdopodobny wybuch od wojny między Izraelem a irańskiej osi Teheranie, Damaszku i organizacji terrorystycznej Hezbollah, z siedzibą w Bejrucie, a wszystkie trzy grupy wezwały do zniszczenia Izraela , Podczas gdy zwycięstwa triów w syryjskiej wojnie domowej pozwolą im skupić się na walce z państwem żydowskim.

 

Izrael w Libanie.

 

“Rok 2018 ma potencjał eskalacji [konfliktu zbrojnego], niekoniecznie dlatego, że każda ze stron chce go uruchomić, ale z powodu stopniowego pogarszania się. To doprowadziło nas do podniesienia poziomu gotowości “, powiedział w wywiadzie dla gen. Dywizji Nitzan Alon, szef operacji IDF.

 

 

O czym to wszystko świadczy?

Przede wszystkim, że cały świat pracuje na Izrael, ponieważ jak widzimy najpotężniejsza armia na świecie jaką jest USA wspomaga Izrael, a niemal każdy kraj na świecie w tym Polska jest uzależniony od Stanów Zjednoczonych.

To państwo wielkości średniego województwa w Polsce trzęsie całym światem. To pokazuje także wg słów Jezusa:

 

 

Pozostaje teraz pytanie, czy Iran widząc ekspansje Izraela zainterweniuje, czy będzie chciał ugody?

 

 

Izrael może poprzestać tylko na Syrii, ale do światowego rządu potrzeba jeszcze zgody zarówno Iranu jak i Korei Północnej. Tam banki jeszcze nie są własnością Izraela i Rotchildów.

 

 

 

Updated: 23 lutego 2018 — 21:59

1 Comment

Add a Comment
  1. ważna analiza…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: