Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Adolf Kudliński – polski preppers z charyzmą.

Często jest tak, że kiedy pisuję, umieszczam filmiki,  licząc na inteligencję ludzi, nie komentuję owych filmików, a wiem po wielu takich, iż warto.

Tak jest i w tym przypadku. Adolf Kudliński jest osobą dosyć oryginalną i dowiedziałem się niedawno jakoby był moim ziomalem ze świętokrzyskiego.

Prostolinijność, szczerość, poczucie sprawiedliwości – to jego pozytywne cechy charakteru. Niestety innym może wydawać się jako ekscentryczny, a nawet odpływający od realiów, aczkolwiek jego filmy zdecydowanie polecam osobom, które będą potrafiły oddzielić to co wartościowe, od tego, co nierealne w jego postrzeganiu świata.

Nie mniej jednak takich ludzi brakuje w polskim necie. Takie rodzynki na wyginięciu.

Pan Adolf choć w naszym rozumieniu nie jest narodzony na nowo – a i duża część samych chrześcijan w tym pastorów – to jego życie i system wartości jest w dużej mierze stricte chrześcijański.

Notabene przypominam, że żyjemy jeszcze na ziemi…:D

Poniżej przykładowy filmik.. Znawca ziołolecznictwa, preppers, góral świętokrzyski – Adolf Kudliński.

 

“jesteście głupimi rodzicami dając pieniądze dzieciom na chipsy, flipsy”

 

Trzeba takie słowa  przyjąć z pokorą. Polecam także inne filmy o ziołolecznictwie, które mogą zainspirować do pogłębiania wiedzy na ten temat.

 

Z przebadania jego profilu w necie, ujęła mnie jeszcze jego koncepcja programowa partii Słowian.

 

Oto wybrane punkty:

 

I. Czcijcie Rodziców swoich, i utrzymujcie ich w starości, bo jak wykażecie troskę o nich, tak i o Was zatroszczą się dziecięta Wasze.
II. Zachowajcie pamięć o wszystkich Przodkach Rodów waszych i wasi potomkowie będą pamiętać o Was. Brońcie starych i młodych, ojców i matek, synów i córek gdyż to krewni Wasi, piękno i mądrość narodów Waszych.
IV. Nie twórzcie (cudów) dla dobra własnego, lecz co wielkie twórzcie dla Rodu Swego i Rodu Niebieskiego.
V. Obmywajcie po pracach ręce Wasze, bo kto rąk nie obmywa siłę Bożą traci.
VI. Pogłębiajcie w dzieciach Swoich miłość do świętej ziemi Rasy, żeby nie łakomili się cudami zamorskimi, a mogli uczynić cuda wspanialsze i piękniejsze ku chwale świętej ziemi waszej.
VII. Nie sprzedawajcie ziemi waszej za złoto i srebro, gdyż przekleństwa na siebie ściągniecie i nie będzie przebaczenia po wszystkie dni bez reszty.
VIII. Kto ucieknie na obczyznę w poszukiwaniu życia łatwego , ten odstępcą Rodu Swego, nie będzie wybaczenia Rodu jego, bo Bogowie odwrócą się od niego.
IX. Nie przechwalajcie się swą siłą łapiąc za broń, lecz chwalcie się sukcesami na polach bitwy. Zachowujcie w tajemnicy mądrość Bożą. Mądrości tajnej cudzoziemcom nie dawajcie.
X. Nie przekonujcie tych ludzi, którzy nie chcą słuchać Was i wysłuchiwać słów Waszych.
XI. Pomóżcie bliźniemu w nieszczęściu jego, a gdy do Was nieszczęście przyjdzie pomogą Wam bliźni Wasi.
XIII. Nie nadużywajcie chmielonych napojów, miejcie umiar w piciu, bo kto alkoholu nadużywa ten traci ludzki wymiar.
XIV. Utwierdzajcie na Ziemi waszej Prawa Niebieskie, które dali Wam Jaśni Bogowie Wasi.
XV. Żony odzień męskich nie noście gdyż kobiecość stracicie, a noście żony to co wam polega na naturze.
XVI. Kochajcie żony mężów swoich, gdyż oni obroną i oparciem waszym i całego Rodu waszego.
XVII. Nie zabijajcie dziecięcia w brzuchu matki, gdyż kto zabije dziecię w brzuchu ściągnie na siebie gniew Boga – Stwórcy Jedynego.
XVIII. Nie radujcie się z nieszczęścia cudzego, gdyż kogo nieszczęście cudze cieszy, ten do siebie nieszczęście wzywa.
XIX. Żyjcie prawami RITA i prawami Boga Roda – Stwórcy Jedynego, gdyż tymi prawami żyją wszystkie światy i Ziemie we wszystkich wszechświatach.
XX. Nie czyńcie krzywdy ludziom innej wiary, gdyż Bóg – Stwórca Jedyny jest na wszystkimi Ziemiami i wszystkimi Światami

 

 

Inne są bardziej pogańskie…Jednak przerabiając je na Prawo Boże, biblijne, będzie to zgodne z Pismem.

Tematem słowiaństwa zachłysnąłem się ok 5 lat temu do momentu dotarcia do informacji o czczeniu odpowiedników tych samych bogów co w mitologii. Tak czy owak moralność Słowian była bardzo bliska moralności chrześcijańskiej. Dopiero poddanie się w roku 666 Watykanowi (966) rozpoczęło proces degrengolandii co przypieczętoał jeszcze Kazimierz Wielki wyróżniając mniejszość narodową.

 

 

Summa summarum szczerze przyznam, że rozczulają mnie tacy ludzie. Niekomercyjni, szczerzy i mający w sobie wiele z dziecka.

Módlmy się o Adolfa Kudlińskiego, a co wartościowe z jego filmików zachowujmy.

 

 

Updated: 19 lutego 2018 — 15:06

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Tak, tak dodajmy jeszcze turbolechita odkrywający cytuje: “krypty królów słowiańskich na Łysej Górze”.

  W tym internecie mamy coraz większy wysyp przebierańców w mundury, pastorów, nauczycielów duchowości, prezydentów (Sokolnicki, Potocki) a nawet samych królów (Leszczyński).

  1. Czy wiecie Pańtwo, że nasz wszecheskpert i guru nebocentryzmu p.Szczytyński był członkiem Sejmu Walnego organizowanego przez jaśnie panującego nam króla Edwarda Leszczyńskiego ?.

   Co łączy nazwiska tj. Szczytyński, Leszczyński, Kudliński, Szydłowski, Nikodemowicz, Białczyński czy Bieszk. Nic innego jak inżynieria społeczna pod nazwą Wielka Lechia czy Imperium Lechickie.
   Wszakże jaśnie panujący król zamierzał przywrócić cytuje: imperium lachów, lechitów i sarmatów.

   Dzisiaj naprawdę nie trzeba wiele. Wystarczy wskoczyć w mundurek (vide Kundliński czy Olszański/Jabłonowski), założyć sobie kanał na YT (gdyby nie YT to ich działalość zdechłaby po tygodniu), prawić do kamery androny i przy okazji sprzedając lechicki sen (Kundliński) czy sen o Aleksandrze I Wielkim (Olszański/Jabłonowski) albo nielegalności III RP (Potocki i nieżyjący już Sokolnicki).

   Tak samo można wskoczyć w szaty pastora i prawić o miłości do “biblijnej” Ameryki i Izraela.

   Można sobie prawić niedorzeczności, fantasmagorie zakraszajac to ziołolecznictwem i przy okazji buszować po kryptach słowiańskich królów pod Łysą Górą. Panowie Kudliński i towarzystwo schodzą do kanałów miejskich i zachwycają się ….. kunsztem budowniczych lechitów, którzy zapewne już w tamtych czasach znali beton czy też żelbet.

   1. Witaj. Nie jesteś sam w tym sposobie myślenia. Pozdrawiam.

    1. Po prostu ludziom sprzedawany jest najpierw ładny papierek, który działa jak lep.
     I tak mamy opakowanie w postaci ziołolecznictwa (samo w sobie jak najbardziej) czy sztuki przetrwania a faktycznym produktem jest mit imperium lechickiego albo opakowanie w postaci Chrystusa a faktycznym produktem będzie łatwa wiara albo hiper łaska.

     1. wątpię, aby ten Kudliński robił to celowo. Sam wierzyłem w wyjątkowość Słowian. Wtedy również ktoś by mógł posądzić mnie o świadome zwiedzenie.

      1. Trudno powiedzieć czy robi to celowo czy po prostu jest nazwijmy to szczerze wierzącym naśladowcą w mitu lechickiego.

       Z drugiej strony jak na jego działalność rzutuje fakt biegania po kanałach miejskich i twierdzeniu, że są to pozostałości po słowiańskich królach ?. I to wytknąłem mu na jego kanale. Efekt ?. Ban.

       1. Oni krzywdy nikomu nie robią, może lepiej by było szkalować tych co ciskają polakami od wieków i wmawiają ludziom, że tylko chemiczne lekarswo daje efekty.

      2. proponuje ogladnac filmiki jerzego jaskowskiego duzo historycznych i innych ciekawostek jest ich duzo bardzo madre filmiki

       1. Dodam tylko, że w tych swoich mądrych filmikach, dr Jerzy Jaśkowski, stanowczo i często podkreśla, iż jedyną prawdziwą i słuszną jest wiara katolicka, a wszystko inne to sekty.

 2. I dlatego terapia gersona na raka jest taka skuteczna. Soki z marchwi, jabłek, pomarańczy i zieleniny – i ludzie nie mogą uwierzyć że to może być takie proste.

  Bóg jest niepojęty, ale jakże zmyślnie stworzył owoce i warzywa dla naszego pożytku

  1. otóż to…

 3. Nie na temat ale polecam:

 4. Jako zolnierz Legii Cudzoziemskiej musial dobrze na ludzi polowac, pytanie ile i gdzie, ale drugiej wojny swiatowej nie rozpetal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: