Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ekumenia stacji telewizyjnych: Sojusz Rydzyka, TVN i Agory.

“Lux Veritatis o. Rydzyka emituje na MUX1 religijną Telewizję Trwam, Grupa TVN ma tam społeczno-interwencyjny kanał TTV, zaś Agora jest współwłaścicielem spółki Stopklatka SA, nadawcy filmowego kanału Stopklatka TV” – wyjaśnia “Dziennik Gazeta Prawna”. Kanał na MUX1 ma też Telewizja Polska i to ona doprowadziła do niecodziennej współpracy, ponieważ niebawem kończy się jej umowa z Emitelem i czas negocjować nową.

Współpraca ma charakter nieformalny, ale wszystkie podmioty są nią zainteresowane – informuje “Dziennik Gazeta Prawna”.”

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sojusz-rydzyka-tvn-i-agory-chodzi-o-pieniadze/wblzryh”

 

MUX1 to multipleks stacji TV. należą do niego:

 

Eska TV (12) • TTV (13) • Polo TV (14) • ATM Rozrywka (15) • TV Trwam (16) • Stopklatka TV (17) • Fokus TV (18) • TVP ABC (29)

 

Nie jest to przypadkowe sąsiedztwo.

Kieleckie radio Em należące do… Diecezji kieleckiej odtwarza taką samą muzykę jak Michnika Eska. Teraz pisząc ten tekst celowo włączyłem katolickie radio Em. Jaka muzyka jest odtwarzana?

Queen – Heaven for everyone

Gej śpiewa o raju.

 

Katolickie Radio Jedność w Kielcach w roku 1998 przystąpiło do sieci Plus z której wystąpiło stając się z dniem 1 maja 2014.

Czym była sieć Plus?

Radio Plus – sieć stacji radiowych, wspólny projekt grup medialnych Eurozet i Time SA. W skład sieci – na podstawie umów operatorskich bądź franczyzowych – wchodzą głównie rozgłośnie diecezjalne. Sieć Radia Plus nadaje program o charakterze społeczno-religijnym. W ramówce, poza pasmami muzyczno-informacyjnymi, znajdują się m.in. audycje publicystyczne. Programy lokalne nadawane są przede wszystkim w godzinach 15:00 – 20:00.

 

Kochani katolicy, jesteście robieni w konia.

Eurozet – holding medialny, należący do francuskiej korporacji Groupe Lagardère, działający w Polsce od 1993 roku

 

Kiedyś miałem auto na kredyt, gdzie raty płaciłem do tego samego francuskiego banku, co za reklamy w katolickim radiu.

Watykan jest organizacją religijno-biznesową. Powstaje pytanie, czy apostołowie skądinąd utrzymywani z darów, tworzyli spółki biznesowe handlując? Oczywiście jest to pytanie retoryczne.

Jak widzimy oni wszyscy grają w tym samym klubie i na pewno nie jest to kluba Jezusa Chrystusa.

Rydzyk zwany imperatorem dobrze wie co to jest mamona.

Natomiast katolicy nie wiedzą, że ta gra w tzw antysemityzm jest tylko grą. To takie zagospodarowywanie elektoratu niezadowolonych. Stąd od setek lat w Polsce rządzi Watykan i polska mniejszość narodowa.

 

 

 

Updated: 15 lutego 2018 — 19:20

2 komentarze

Add a Comment
  1. Ciekawa informacja… W lokalnym radiu “katolickim” (nie należące do żadnej sieci typu Plus), gdzie lecą oprócz tzw. modlitw i wiadomości różne piosenki, kiedyś słyszałam Rolling Stones 😀 (wiadomości podają bez jakiegoś zadęcia i nacisku w którąkolwiek że stron, dlatego zdarza się mi/rodzicom czasem ich włączyć…muzyka chrześcijańska też tam chyba leci, nawet jest jakieś specjalne pasmo dla niej, ale nie wiem kiedy)

  2. Dla sprostowania – lider zespołu Queen,( nieżyjący już na szczęście ) był bi i często latał zabierając na swój pokład 2 osoby płci jakiejkolwiek…. zaraził kilka tysięcy osób HIV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: