Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

12-letnia pakistańska chrześcijanka, została uprowadzona, zmuszona do przejścia na islam i poślubienia swojego porywacza,

12-letnia pakistańska chrześcijanka, która zniknęła w listopadzie, została uprowadzona, zmuszona do przejścia na islam i poślubienia swojego porywacza, jak mówi jej ojciec.

Elizeusz, córka Iqbala Masiha, pojawiła się w Wysokim Trybunale w Islamabadzie, stolicy Pakistanu, w czwartek, 8 lutego, gdzie przedstawiła się za pomocą nowego muzułmańskiego imienia, ale powiedziała sędziemu, Shaukat Aziz Siddiqui, że przyjęła islam “dla celów małżeństwa”.

Jej ojciec wniósł oskarżenie przeciwko muzułmańskiemu mężczyźnie o imieniu Qadeer Ismail, które zostało zapisane  na świadectwie ślubu jako imię 20 latka, Elizeusz zaś została zapisana jako 18 latka na akcie małżeństwa, ale jej ojciec pokazał policji kopię aktu urodzenia, który pokazuje, że 13 lat skończy w maju.

W Pakistanie mężczyźni muszą mieć 18 lat, aby wyjść za mąż, a dziewczęta 16. Formalne zawarcie związku małżeńskiego między osobami młodszymi może skutkować grzywną w wysokości około 500 dolarów amerykańskich.

 

Taka to jest sytuacja. Inne realia, inna kultura, ale co będzie we Francji, Niemczech za 10 lat?

 

 

Updated: 15 lutego 2018 — 19:37

1 Comment

Add a Comment
  1. Oby sytuacja się pomyślnie rozwiązała dla tej dziewczynki i jej rodziny…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: