Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Irlandzka minister ds. Dzieci z Irlandii otwarcie zaprzecza, że ​​nienarodzone dzieci są ludźmi.

Sam fakt istnienia ministerstwa ds dzieci jest chory…

fot wikipedia

Ta pani z kolei przypomina mi naszą Senyszyn…

 

 Irlandzka minister ds. Dzieci, Katherine Zappone, broniła swojego poparcia dla aborcji i zaprzeczyła człowieczeństwu dzieci w łonie matki.

Instytut Iona napisał na Twitterze, odpowiadając na pytanie o to, czy jest sprzeczne z jej kampanią na rzecz aborcji, jednocześnie twierdząc, że reprezentuje interesy dzieci.

“Wierzę, że płód ma potencjał ludzkiego życia, który rozwija się w czasie”, powiedziała. “Myślę, że moje poglądy na temat aborcji i ustawodawstwa są zgodne z tym poglądem”.

Wiosną tego roku Irlandia przeprowadzi referendum w sprawie uchylenia 8 poprawki, która chroni prawo do życia. Sześćdziesiąt dwa procent dawniej katolickiego kraju głosowało za ponownym zdefiniowaniem małżeństwa w 2015 roku.

Oprócz popierania aborcji, Zappone jest pierwszą  w Irlandii ministrem ds. Lesbijek. Jej zmarła “żona”, Ann Louise Gilligan, była katolicką zakonnicą . Spotkali się w prowadzonym przez jezuitów Boston College w 1981 roku. Obaj “pobrali się” w Kanadzie w 2003 roku.

Oto kariera lesbijki minister:

Z wykształcenia teolog. Kształciła się na The Catholic University of America (Master of Arts), doktoryzowała się na prywatnej jezuickiej uczelni Boston College. Odbyła studia podyplomowe typu MBA na University College Dublin[

 

No ale co niektórzy  polscy pastorzy są w ekmuenii z kościołem Rzymu. Inni zaś współpracują oficjalnie z Jezuitami…. a ślepo poddani wierni bezkrytycznie uczęszczają do tych kościołów aby się fajnie poczuć….

 

 

 

Updated: 14 lutego 2018 — 07:17

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ależ ona dziwne rzeczy wygaduje…

  2. A co ma mówić skoro zbliża się referendum aborcyjne i każdy zagłosuje zgodnie z własnym sumieniem jak to mówi irlandzki premier jawny sodomita co tam jawny wręcz dumny z tego! Irlandia zbiera owoce swojego katolicyzmu, który odcisnął na tej kamienistej wyspie przez setki lat piętno odczuwalne do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: