Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Film o kilkunastu świadectwach wyjścia z homoseksualizmu odwołany w Anglii.

Vue International zrezygnowało z pokazu filmu dokumentalnego o terapii “gejowskiej”

Film, który według jego twórców przedstawił 15 osób, które “wyszło z praktyk homoseksualnych” dzięki terapii lub religii, miał zostać pokazany 8 lutego w kinie Vue Piccadilly Circus w Londynie.

 

Film dokumentalny, który porównuje traktowanie chrześcijańskich terapeutów “uzdrawiających” z trudną sytuacją żydowskich niewolników w czasach rzymskich, miał rzucić wyzwanie “mitowi … że ludzie rodzą się gejami”.

Ale dzień po tym, jak ukazał się artykuł, który pokazał, że projekcja ma się odbyć odmówiono jego projekcji.

Gdy Lucy Northmore, menedżer ds. PR grupy Vue International, został wezwany do wyjaśnienia, powiedział: “Sposób, w jaki pracujemy, polega w zasadzie na tym, że wszystkie rezerwacje zdarzeń przychodzą i są rezerwowane niezależnie, a następnie, gdy otrzymamy pełną treść i opinię –

“Możemy podjąć decyzję w dowolnym momencie.”

Film miał zostać pokazany w centrum Londynu aż do wtorku (6 lutego), powiedziała, kiedy podjęto decyzję o rezygnacji z projekcji.

Rezerwacja została złożona w listopadzie, powiedziała i “otrzymaliśmy treść 22 stycznia”.

Core Issues Trust – ewangelicka grupa chrześcijańska została dzisiaj poinformowana, dodała.

 

Wybitni politycy potępili ten film dokumentalny.

Lord Black z Brentwood powiedział PinkNews: “To przerażające, że propagandę na tak zwaną” terapię konwersyjną dla gejów “należy przesyłać tutaj w Londynie.

“Ta niegodziwa praktyka została prawie powszechnie zniesiona przez lekarzy i obecnie jest słusznie nielegalna w wielu krajach.

“To powinno mieć także miejsce tutaj w Anglii – a pokaz tego nienawistnego filmu, podsycający homofobię i uprzedzenia, dodaje do tego przytłaczającego przypadku.”

W oświadczeniu dla PinkNews, Baronessa Barker również wystąpiła przeciwko dokumentowi.

“Daremnym jest słowo” ideologia “- powiedziała.

“Ludzie, którzy nauczają terapii zamiany gejów, to zeloci, którzy są gotowi wyrządzić wielką szkodę osobom LGBT w celu utrwalenia ich wypaczonego poglądu na świat.

 

 

Nie wiem jak Wam, ale ta kobieta przypomina mi tzw Grodzką (vide Krzysiu Bęgowski) ….

 

 

Główny członek zarządu, Mike Davidson, dyrektor generalny Trust, który pojawił się na pierwszych stronach gazet, kiedy pojawił się w Good Morning Britain wraz z Piers Morganem, by promować gejowską terapię “leczyć” , powiedział PinkNews, że jego organizacja rozważa prawne działania przeciwko Vue.

 

“To z [naszymi] prawnikami.

“Podpisano umowę i muszą wziąć pod uwagę 126 osób, które poczyniły przygotowania. ”

 

Na całe szczęście są jeszcze chrześcijanie nieintelektualni, którzy walczą o zachowanie PRAWA Bożego.

Jednak w tym przypadku jeszcze raz sprawdzają się słowa z Pisma:

 

 

 

Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym” Jana 5

 

 

 

 

Updated: 13 lutego 2018 — 17:27

5 komentarzy

Add a Comment
 1. A szkoda, że nie doszło do pokazu, bo film mógłby być pewnie całkiem ciekawy…

 2. Podejrzewam, że gdyby dzisiaj jakiś gej publicznie oświadczył, że zerwał z tym grzechem to mógłby zostać publicznie zlinczowany przez tzw. środowiska lgbt oraz mas media.

  Osobiście uważam, że taki typ uwolnienia (prawdziwego uwolnienia) człowieka jest bardzo rzadki ze względu na to, że jednak popęd seksualny jest chyba najsilniejszy ze wszystkich jaki człowiek odczuwa. Dzisiaj mamy już prawie powszechną społeczną akceptację tego typu grzechu. To raz.

  Dwa. Taki typ uwolnienia wymaga od człowieka szczerego spojrzenia we własne serce i po prostu chcenia tego. Tak. Chcenia tego. Wymaga niejako złożenia ofiary z tej części życia człowieka.

  Trzy. Dzisiaj uważałbym na stwierdzenie “chrześcijański terapeuta uzdrawiający”. Ze względu na olbrzymią liczbę zwiedzeń może okazać się, że jest to tylko jakaś emocjonalna terapia akceptacji albo po prostu ktoś może być biseksualny i tym czasowo zostanie ustawiony na hetero by po jakimś czasie wrócić do homo (a były takie przypadki).

  Cztery. Taki człowiek musi mocno pilnować się do końca swojego życia.

  Pięć. Osobiście uważam, że w tego typu przypadkach może pomóc tylko sam Pan Bóg (ale człowiek naprawdę musi tego chcieć)a ci owiaz własną orientacją terapeuci mogą tylko korygować i pilnować takiego człowieka.

  Kto wie czy taka walka (ale zdrowa walka oparta o Słowo) nie jest właśnie rodzajem osobistego krzyża, który trzeba wziąć i z nim iść.

  1. To co napisałeś umacnia mnie w przekonaniu o tym jak bardzo takie osoby potrzebują uwoleniania od demonów. W tym przypadku od demona homoseksualizmu.
   Już sam demon onanizmu jest bardzo silny, masa przebudzonych chrześcijan miała i zapewne ma z tym problem, a co dopiero homoseksualizm

 3. Witam. Co to jest ten demon onanizmu? Pierwsze słyszę.

 4. Chodzi mi o to że Biblia nie wypowiada się wcale na ten temat. Niektóre ugrupowania religijne powołują się na przykłada Onana. Ale to co on robił, to nie ma wiele wspólnego z onanizmem. To był stosunek przerywany z kobietą. Biblia natomiast kilka razy wspomina o mężczyznach żyjących z mężczyznami, więc tu sprawa jest jasna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: