Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W New Jersey ELCA “Church” “przemianowało” pastorkę, która chciała się nazywać Peter.

 

HOBOKEN, NJ – Zgromadzenie, które jest częścią apostolskiego Kościoła Ewangelicko-Luterańskiego w Ameryce (ELCA) odbyło w niedzielę “przemianowanie” na ich pastorkę, która chce przedstawić się jako mężczyzna, a teraz nosi imię Peter po jednym z uczniów Jezusa.

Kościół luterański św. Mateusza w Hoboken w stanie New Jersey, którego motto brzmi: “Gdzie spotyka się tradycja i inkluzywność”, odbył ceremonię podczas niedzielnego poranka w dzień znany luteranom jako Niedzielę Przemienienia Pańskiego.

“Dzisiaj tworzymy świętą przestrzeń, która pozwala naszemu pastorowi pełniej żyć w tym, kim Bóg ją nazywa” – powiedział w internetowym komunikacie. “Odbieramy śmiały krok w świadczeniu o włączeniu Bożej miłości do tych w naszym Kościele i społeczeństwie. Pobłogosław Piotra łaską, gdy przyjmuje to nowe imię!

 

“Popieram pastora Beesona, który dochodzi do wniosku, kim naprawdę jest” – powiedział dziennikarzom Bartłomiej. “St. Matthew Trinity to miejsce przyjazne i pokazujące przywództwo, aby odpowiedzieć na tożsamość płciową i seksualność. ”

Beeson powiedziała, że ​​wybrała imię Piotr, ponieważ wytrwałość ucznia “rezonowała” z nią. Wyjaśniła, że ​​zmagała się ze swoją tożsamością od młodości i czuła się “dziwna”.

“Walczyłem z seksem i płcią od moich llat młodzieńczych do wczesnych lat dwudziestych” – powiedziała Beeson na NJ.com, twierdząc, że jej życie doprowadziło ją teraz do “podróży w kierunku większej integralności, aby być najbardziej obecnym dla zgromadzenia, a bardziej uczciwym i autentycznymi życiem, tym, do czego Bóg mnie powołał “.

Rytuał prowadził Tracie Bartholomew, “biskup” z New Jersey Synodu ELCA, który “pobłogosławił” przywódcę Rose Beesona wodą z fontanny chrzcielnej, aby upamiętnić zmianę imienia Beesona na Piotra.

 

Zwiedzenie w protestantyzmie jest co raz większe. Ale mnie jedno poruszyło. Mianowicie wyrazy twarzy “kapłanów” na zdjęciu.

Są oni bardzo utwierdzeni w tym co robią. Dlaczego? Ponieważ kiedyś gdzieś, ktoś nie dbał o to co święte i dalej już poszło. Zgodnie z zasadą małych kroczków.

Jeśli my teraz nie będziemy walczyć o świętość w eklezji Jezusa, to tak będą wyglądały kościoły w całej Polsce.

 

 

 

Updated: 13 lutego 2018 — 10:11

4 komentarze

Add a Comment
 1. Ależ okropny pomysł… brrrrrrrrrrr :/
  Nie dziwię się, że Pingwiny… nie lubią Hoboken 😀

 2. “Niedzielę Przemienienia Pańskiego”…
  W niedzielę wiele rzeczy się przemienia:
  Biblijna Prawda na doktryny Konstantyna,
  Szabat na Dzień Słońca,
  ksiądz na pośrednika do Boga,
  kawałek opłatka na prawdziwe ciało Jezusa,
  kobieta na mężczyznę…
  Dzień cudów, w końcu to Sun-day 🙂

 3. Napisze tylko tyle, nas to jeszcze irytuje, drażni, wywołuje jakieś emocje, ale dla większości ludzi to już nie ma większego znaczenia, panuje taka znieczulica, i wszechobecna akceptacja wszystkiego, ze ten świat długo już chyba nie potrwa.

 4. Nie dość, że kobieta pastor to jeszcze chce być określana imieniem Piotr. Koniec świata.

  “Gdzie spotyka się tradycja i inkluzywność” – ciekawe stwierdzenie. Niech zdecydują się na jedno albo drugie.

  “Dzisiaj tworzymy świętą przestrzeń” – nieźle. Tworzymy świętą przestrzeń. Jakbym słyszał jakiś nju ejdżowców.
  “Pełniej żyć w tym, kim Bóg ją nazywa” – serio ?. Bo mi wydaje się, że jest to nic innego jak tylko fanaberie tej kobiety, która owszem ma problem z tożsamością ale próbuje rozwiązać go w światowy sposób.

  “Walczyłem z seksem i płcią od moich lat młodzieńczych do wczesnych lat dwudziestych” – i dobrze walczyć trzeba. Ja też walczę i będę walczył do samego końca.

  “podróży w kierunku większej integralności, aby być najbardziej obecnym dla zgromadzenia, a bardziej uczciwym i autentycznymi życiem, tym, do czego Bóg mnie powołał “ – i tutaj napotykamy na poważny problem świadczący, że pani pastor kompletnie nie ma rozeznania co o tym mówi Słowo. Mianowicie. Bóg nie tworzy gejów ani lesbijek, nie jest to Jego zamysłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: