Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek może zezwolić na antykoncepcję.

Na czym opiera swoje przekonania w tej kwestii pan Bergoglio?

 

W  2015 r. w samolocie wracając z Filipin: „Wspominałem o kobiecie, która spodziewała się ósmego dziecka, mając już siedmioro urodzonych przez cesarskie cięcie. To jest nieodpowiedzialność. Ta kobieta mogłaby odpowiedzieć: ‘Nie, ja ufam Bogu’. Ale patrzcie, Bóg daje nam środki, by być odpowiedzialnymi. Niektórzy uważają, że – przepraszam za język – aby być dobrymi katolikami, musimy być jak króliki. Nie. Rodzicielstwo odpowiedzialne.

Członek Papieskiej Akademii dla Życia, stwierdził , że być może ogólny zakaz antykoncepcji nie jest już na czasie i należałoby go rozpatrywać indywidualnie oraz w konkretnej sytuacji duszpasterskiej, do czego zachęca wiernych i księży „Amoris Laetitia”.”

swiato-podglad.pl

 

Temat rzeka. Można go rozpatrywać na kilku płaszczyznach.

Najpierw odniosę się do powyższych słów Franciszka. Jeszcze dekadę temu sam miałem podobny pogląd. Uważałem, że rodzice rodzin  wielodzietnych są nie odpowiedzialni.

Jednak nie jest problemem ilość dzieci, ale satanistyczna ekonomia budująca komunizm światowy. Biurokracja w Polsce jest większa niż za tzw komuny. Tak więc podatnicy pozbywają się tego fantastycznego daru jakim są dzieci po to, by utrzymać państwo biurokratyczne. Dzisiaj modny jest model 2/1 lub max 2/2. Rodzice plus jedno lub dwoje dzieci. Na troje istotnie należy mieć dochody wyższe niż przeciętne.

Czy przez te sześć tysięcy lat ludzkość korzystała na taką skalę jak obecnie z antykoncepcji? Na pewno nie, ponieważ rodziny były wielodzietne jeszcze do lat 80ych ub wieku.

 

Swoja drogą interesujące są słowa członka Akademii Papieskiej: “być może ogólny zakaz antykoncepcji nie jest już na czasie”.

Tym się różni Biblia i Prawo Boże od odstępczego kościoła Rzymu, że jest niezmienne. Rzym swego czasu dokonywał płatnego odpuszczania za grzechy. Obecnie tego nie czyni. Przez dwa tysiące lat nie było dogmatu o wniebowstąpieniu Marii. Nagle okazało się, że Maria wstąpiła.

Jeśli istnieje ewolucja, to jest ona na pewno obecna w kościele Imperium Rzymu.

 

Co spowoduje liberalizm Rzymu w antykoncepcji? Prawie nic, ale jakże wiele.

Prezerwatywy czy pigułki lub plastry antykoncepcyjne zostaną religijnie zalegalizowane. W Polsce mamy teoretycznie około 85% katolików (statystyki są pewnie zmanipulowane), ale to w tym katolickim kraju w każdym kiosku i każdej aptece i markecie znajduje się ogumienie antykoncepcyjne. Pokazuje to jak bardzo obłudna jest to religia i nie praktyczna, a może przede wszystkim nie skuteczna i iluzoryczna.

 

Jakoś “dziwnym” trafem pomysł pana Bergoglio o pseudonimie marketingowym Franciszek jest spójny z celami światowych agend przeciwnych Bogu:

 

„Plan ONZ wymaga identyfikacji biometrycznej i rejestracji urodzeń wszystkich ludzi na Ziemi”

 

W trailerze “Grey State”, filmu, który nigdy nie powstał ponieważ zamordowano jego reżysera jest taka scenka gdzie małżeństwo siedzi przy stole skrępowanie, ponieważ obserwuje ich zamontowana przez TOTALITARNE  państwo kamerka.

To jest ten kierunek. Szatan nienawidzi ludzi i nie tylko ich zabija chorobami, szczepionkami, wojnami, ale pragnie w swej nienawiści do Bożego stworzenia udaremnić narodziny.

 

_______________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

detektywprawdy.pl/2018/01/22/powrot-do-przeszlosci/

 

 

 

 

 

 

Updated: 9 lutego 2018 — 10:58

3 komentarze

Add a Comment
  1. Świętosława (bo Magdula już zajęte)

    Z antykoncepcja to ja zawsze miałam zdanie, że lepiej zapobiegać niż potem usuwać albo porzucać.

    1. Dobra myśl…
      Co innego, jak używają tego typu rzeczy np.małżonkowie, którzy mają już powiedzmy te 2, 3 czy 4 dzieci, a nie chcą mieć następnych z różnych powodów (np.ekonomicznych), poza tym, jak tu określiłaś, wolą zapobiec niż usunąć czy porzucić…

  2. A u mnie czwarte w drodze. Pan niech je błogosławi. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: