Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komunizm w USA: rodzicom zabrano dziecko ze względu na ich niskie IQ.

To nie są żarty. To jest Orwell.

Władze Oregonu w USA odebrały dwójkę dzieci Amy Fabbrini i Eric Ziegler, bo mają za niskie IQ (chociaż obydwoje ukończyli szkoły średnie a Eric ma prawo jazdy).
Nie ma także dowodów aby zaniedbywali dzieci lub mieliby byc agresywni.
Socjalny wywiad środowiskowy wykazał jednak, że Eric “bawi się z dzieckiem na podłodze i zapomina nakarmić psa”.

 

Trzech pełnomocników państwa miało około 40 świadków w ciągu 11 dni zeznań na rozprawie, aby wykazać, że ograniczone zdolności kognitywne pary sprawiają, że nie są w stanie byc bezpiecznymi rodzicami. IQ Fabbriniego wynosi 72, Zieglera w  66. Średnie IQ mieści się między 90 a 110.

“Ograniczone zdolności poznawcze lub niższe IQ mają wpływ na ludzi”, powiedział zastępca prokuratora rejonowego Jason Kropf. “Wpływa na zdolność osądu, wpływa na wgląd, wpływa na identyfikację problemu, wpływa na planowanie i sposób rozwiązania tych problemów, a także wpływa na kogoś, kto wie, czy problem został rozwiązany, czy nie.”

Oprócz zeznań psychologów, którzy stwierdzili, że IQ jest względnie statyczny i nie zmieni się z czasem. Nie czytali dzieciom. Trzeba im było powiedzieć, żeby założyli krem ​​przeciwsłoneczny na ramionach dziecka. Ich dom pachniał psem. Ich wybór przekąsek został skrytykowany.

“Patrzymy na całość”, powiedziała Karen Stanley, pełnomocnik Departamentu Usług dla Człowieka.

W pewnym momencie Stanley twierdził, że sytuacja mieszkaniowa pary jest stała – płacili jej rodzice Zieglera.

 

 

Czasami państwo utrzymywało, że Fabbrini i Ziegler zadali zbyt wiele pytań, sugerując, że nie wiedzieli, jak sprawować władzę rodzicielską. Innym razem państwo twierdziło, że nie zadawali wystarczających pytań, próbując pokazać, że nie rozumieją ich ograniczeń poznawczych.

 

 

 

“Nie mogą wygrać za przegraną,” powiedział Flint. “Myślę, że jest wiele dowodów na to, że zostali zaatakowani, co mogło stworzyć kulturę ciszy także wokół rodziców.”

Opuszczenie sali rozpraw. W czwartek wieczorem Fabbrini zaczął płakać. Również jeden z sądów chłopców mianował specjalnych adwokatów. Obaj zwolennicy dzieci twierdzili, że trzymają chłopców z rodziną zastępczą. Christopher, który od wielu dni przebywa w rodzinie zastępczej, rozwinął silne przywiązanie do przybranych rodziców..

Możliwe, że państwo może odwołać się od decyzji w sprawie Huntera, ale żaden z prawników z państwa nie wypowie się po tej decyzji po wydaniu orzeczenia.

“Jest to gra o sumie ujemnej” – przyznał prawnik Fabbriniego, Jaime Gerlitz, w swoim wniosku o oddalenie. “Nikt nie wygrywa bez względu na wszystko, a ja prosiłbym sąd, by powstrzymał krwotok wcześniej niż później i odrzucił sprawę wypowiedzenia DHS. ”

Cztery lata opieki zastępczej i pięciu adwokatów później, jak się tu dostaliśmy?

Bez wątpienia ci rodzice będą potrzebować pomocy z zewnątrz, aby sprostać nadchodzącym wyzwaniom. Jak wiele bólu można by było uniknąć, gdyby państwo wybrało, powiedzmy, zapewnienie doradcy rodzicielskiego, który je szkolił, a nie osobę prowadzącą sprawę, aby je krytykować? Koszt dla państwa, koszt dla tych dzieci i ból dla rodzin biologicznych i rodzin zastępczych.

http://www.oregonlive.com/pacific-northwest-news/index.ssf/2017/12/judge_rules_oregon_parents_wit.html

 

W coraz cięższych czasach żyjemy. Państwo wchodzi w butach w nasze życie, ale jest to skutek zaniku wartości chrześcijańskich i…. prawdy.

“Lud mój ginie bo nie ma poznania”.Oz

Wprowadzane są bezbożne ustawy i bezbożni politycy a wszystko to jest sterowane w Rzymie.

 

 

Updated: 31 stycznia 2018 — 20:16

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Makabra… Co ci rodzice dziecka muszą teraz przeżywać…

 2. Nie trzeba daleko szukac Takie rzeczy dzieja sie tez w Polsce kilka dni temu dowiedziałem się że znajomemu- należy do Wolnych Badaczy Pisma Swietego zabrali 4 kę dzieci do osrodka wychowawczego, znam tą rodzinę od jakiegoś czasu i nie bardzo widze powod bo nie odbiegaja od przecietnej, a przy okazji moze ktos wie jak im pomoc .

  1. Do JEHU:
   Sprawę należało by nagłośnić, napisać do Rzecznika Praw Dziecka, Prezydenta, Fundacji Stop Odbieraniu Dzieci, do p. Bednarza. I do ministra Jakiego/ wiceministra ds. sprawiedliwości. Poruszyć niebo i ziemie, a bliskich i dalszych zaangażować w nieustające modlitwy…

 3. W PL i innych pokomunistycznych krajach czyli narodów słowianskich obniżają inteligencję już w fazie niemowlęcym. Mowa oczywiście o przymusowych szczepieniach.
  https://www.youtube.com/channel/UCYl1FrRr6LxvrMo8Ut-ZmvA/videos

 4. Nie wiem czy wiecie, ale te wszystkie dzieci które są odbierane rodzicom lub porywane są potrzebne elitom do rytuałów satanistycznych, takie rzeczy nie dzieją się się tylko w USA, ale Watykan, USA, Anglia, Niemcy to najgorsze miejsca takich przestepstw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: