Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kim Kardashian “zjada ludzkie ciało podczas codziennych satanistycznych rytuałów”

 

Kim Kardashian “zjada ludzkie ciało” jako część jej “codziennych satanistycznych rytuałów”, według szokujących rewelacji dawnej niani jej rodziny. Nancy Jenkinson została zatrudniona przez Kardashian i jej męża Kanye Westa do opieki nad swoją córką North West, ale najwyraźniej została zwolniona przez sławną rodzinę po zaledwie 6 miesiącach zatrudnienia. Jenkinson, która kształciła się na położną w Londynie, a wcześniej pracowała dla brytyjskiej rodziny królewskiej, zdecydowała się przerwac milczenie o Kardashian / Wests, ujawniając, że Kim jest wysokiej rangi informatorem Iluminatów .

 

Angielska au pair twierdzi, że w czasie jej pobytu w słynnym ménage regularnie świadczyła, że ​​Kim pije krew i spożywa różne części ludzkiego ciała, kiedy “czciła szatana”. Po urodzeniu ostatniego dziecka, Świętego Westa, zjadła również małe porcje jej codziennej porcji. własne łożysko, aby “udowodnić swoją dominację nad dzieckiem Szatanowi”, zgodnie z relacją panny  Jenkinson.

Nancy twierdzi, że nigdy nie odważyła się zapytać swoich pracodawców, ale powiedziała, że ​​raz usłyszała, jak Kim mówi do swojej siostry Khloe o swoim planie konsumpcji łożyska, mówiąc:

“Słyszałam, że planowała to przez miesiąc przed narodzinami dziecka.” Khloe wydawał się zatroskany, dopóki Kim nie powiedział jej, że jest to sposób na domaganie się dominacji nad dzieckiem.

“Powiedziała, że ​​musi udowodnić, że jest Lucyferem.” W pewnym sensie rozumiem, dlaczego chciałaby to teraz zrobić, ponieważ czasami to dziecko wygląda na całkowicie przerażające.  “Nie zrozumcie mnie źle, czasami dziecko wygląda uroczo i ładnie, ale czasami może po prostu odwrócić się i ledwo wygląda na człowieka. ” Na pytanie, co ojciec dziecka pomyślał o Kim jedzącym łożysko, Nancy powiedziała, że ​​Kanyeowi było ” Fajnie z tym, “mówiąc, że chwalił się, że jego własna matka najwyraźniej wykonywała te same praktyki i przypisała je częściowo własnemu późniejszemu sukcesowi.

Mimo, że Kim codziennie wyraża swoje oddanie Szatanowi, Nancy wierzy, że Kanye może być niepomny na głębiny mrocznych sił stojących za rytuałami. “Kanye jest prawdziwą miłością” – powiedziała.

“Czasami jest tak, jakby był w transie i zauważył otaczający go świat.” Kiedy go spotkałam po raz pierwszy, trzymał ręcznik i zachwycał się tak, jakby żałował, że go nie wymyślił, ponieważ był to idealny projekt. ” Kanye nigdy nie miał złych wibracji. “Nancy twierdzi, że Kim może prowadzić Kanyego na ciemną ścieżkę, próbując wepchnąć go na drabinę iluminatów. “Nie interesuje się polityką, ale Kim zaczął kontrolować swój umysł i naciskać, by stał się bardziej polityczny.”

Powiedziała mu, że musi mocno naciskać na prawdziwe miejsce przy stole. “Po prostu podążał za nim jak zaprogramowany robot.” Jenkinson mówi, że czuła ulgę, że w końcu opuściła gospodarstwo Kardashian / West, gdy jej praca została zakończona .

 

Nie umieszczam takich tekstów dla wejść, ponieważ jest takich szokujących newsów o wiele więcej, ale by pokazać nie tylko czym jest ten świat bez Boga, jak również na przykładzie Kanye że są na szczycie ludzie zagubieni, którzy nigdy nie poznali jak wiele wspaniałości może im zaoferować Bóg. Postać wymyślona w powieści “Władcy ciemności” jaka jest narzeczona satanisty biznesmena ostatecznie zdradza męża pogrążając całą grupę, co powinno nas skłaniać do modlitwy o takie osoby.

Proszę Was zatem pomódlmy się dzisiaj o tego Kanye. Nawet jeśli jest świadomy swego wyboru to i tak nie jest świadomy kłamstw szatana.

Ludzie podziwiają aktorów, muzyków, polityków z pierwszych stron gazet, ale kiedy poznamy ich wiarę, to już to nie jest takie piękne.

Kiedy ja piszę o świecie i asymilacji, niektórzy nauczający upodabniają się do tego świata.

 

“A nie upodabniajcie się do tego świata, ale się przemieńcie przez odnowienie umysłu swego, abyście umieli rozróżnić, co jest wolą Bożą, co jest dobre, miłe i doskonałe””

 

 

 

Updated: 31 stycznia 2018 — 19:41

4 komentarze

Add a Comment
 1. Nie jest to mój ulubiony raper (choć daaaaawno temu podobał mi się jakiś jeden jego kawałek) , ale współczuję mu takiego otoczenia…

  1. Może to był kawałek Jesus Walks? Swoją drogą kawałek ma dość wymowną lirykę:

   “We at war with terrorism, racism, but most of all we at war with ourselves”

   “But if I talk about God my record won’t get played”

   “God show me the way because the devil trying to break me down”

   https://play.google.com/music/preview/Twhfzxqrr6bo5tjzequdxwumqiy?lyrics=1&utm_source=google&utm_medium=search&utm_campaign=lyrics&pcampaignid=kp-songlyrics

 2. Tom Cruise oświadczył kiedyś, że po urodzeniu jego dziecka również będzie musiał zjeść łożysko, przez co został wyrzucony z wytwórni filmowej w której był kurą znoszącą złote jaja. I dobrze, że ktoś na takie publiczne wyznanie zareagował odpowiednio. Widać, że jest to jakiś wspólny element wszystkich elementów układanki szatana – kanibalizm.
  W KRK jest również praktykowany w sytuacji gdy ludzie w tak zwanej Eucharystii jedzą PRAWDZIWE ciało i krew Jezusa… A jeśli ktoś uważa, że to tylko symbol jest automatycznie ekskomunikowany (polecam każdemu kto to robi sprawdzić oficjalne dokumenty kościoła i przekonać się co się tam praktykuje). Widać, że bardzo im zależy na tym aby ludzie mieli przekonanie, że jedzą prawdziwe ciało i krew.
  Biblia surowo zabrania jedzenia krwi i to już świeżo nawróconym chrześcijanom “aby się wstrzymali od pokarmów ofiarowanych bożkom, od nierządu, od tego, co uduszone, i od krwi”.
  A ludzie zajadają się czarniną i kaszanką, i to nawet chwilę po tym gdy wrócą z kościoła, gdzie… zjedli ciało i krew samego Jezusa.
  I nazywają to “chrześcijaństwem”.
  Ktoś powie “ale w Biblii jest napisane – oto Moje ciało, oto Moja krew”. Ale jeśli ta wypowiedź nie jest symbolem (jak np. Ja jestem bramą, krzewem winnym, drogą), to Bóg musiał by sobie przeczyć surowo zabraniając spożywania krwi w wielu innych miejscach Biblii.
  Jednak po co się nad tym zastanawiać, przecież chodzi tylko o życie wieczne, a więc naśladujmy większość 🙂 I faktycznie “przestronna jest brama i szeroka droga, która prowadzi do zguby”.

 3. Kanye, Kanye, Kanye… facet odleciał do tego satanistycznego świata na dobre. Kiedyś na koncercie wprost powiedział, że się sprzedał diabłu https://www.youtube.com/watch?v=CD_GL5YLolM

  a po tym “koncercie” nieźle zaszedł za skórę komuś: https://www.youtube.com/watch?v=LRFE2kvq29g

  Tutaj jest zdjęcie z niby soczewkami koloryzującymi: https://media.vanityfair.com/photos/57dac3c61e9e7cc118c45834/master/w_960,c_limit/kanye-west-alien-eyes%25202.jpg

  ale tutaj macie magika, który po opętaniu przez demony ma podobny jeśli nie ten sam kolor oczu: https://youtu.be/-qa5eOUrHrc?t=726

  Zresztą na ich temat można by więcej napisać, ale po co… ewidentnie widać, że ci ludzie tam czczą literalnego diabła. Trzeba być zaślepionym przez diabła by tego nie widzieć.

  Cóż, módlcie się za niego. Pytajcie się Boga jak mu pomóc. Może jeszcze jest szansa. Mi go szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: