Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek honoruje holenderskiego działacza aborcyjnego z Pontyfikalnym Medalem Rycerstwa.

Papież Franciszek nadał tytuł “dowódcy papieskiego zakonu konnego św. Grzegorza Wielkiego” Lilianne Ploumen, holenderskiemu politykowi i agitatorowi prawa do aborcji.

W ubiegłym roku Ploumen założył organizację proaborcyjną pod nazwą She Decides , która oferuje finansowanie i wsparcie międzynarodowym organizacjom pozarządowym, które udzielają, ułatwiają lub promują aborcję.

W e-mailu do Catholic Herald pani Ploumen stwierdziła, że ​​została “bardzo uhonorowana” przez pontyfikalny medal, który został wysłany przez holenderskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w zeszłym miesiącu.

W wywiadzie dla holenderskiego radia, Ploumen powiedziała, że ​​postrzega ten zaszczyt jako znak progresywizmu papieża, a także za uznanie jej pracy za wspieranie prawa do aborcji.

Pani Ploumen powiedziała, że ​​nagroda przyszła po osobistych inwestycjach w kontakty z Watykanem, który zdefiniowała jako “lobbing”.

“Tak, ponieważ wiecie, Watykan, zwłaszcza pod rządami poprzednich papieży, miał dość sztywne podejście do praw dziewcząt i kobiet” – powiedziała.

Zakon św. Grzegorza Wielkiego został założony przez papieża Grzegorza XVI w 1831 r. Pod patronatem papieża Grzegorza I. Jest on nadany tym, którzy wyróżnili się w służbie publicznej lub udzielili wsparcia Kościołowi.

Podczas ceremonii inwestowania prałat sponsorujący kandydata recytuje formułę stwierdzającą, że przynależność do papieskiego zakonu św. Grzegorza Wielkiego “jest przyznawana jako nagroda za zasługi dla Stolicy Apostolskiej i Kościoła wobec dżentelmenów o udowodnionej lojalności, którzy muszą utrzymywać niezachwianą wierność Bogu :-), Najwyższemu Biskupowi, Stolicy Świętej i Kościołowi. ”

We wrześniu zeszłego roku Ploumen wygłosiła także znaczące przemówienie w Grupie Podstawowej LGBT w Organizacji Narodów Zjednoczonych. ONZ w której są adwentyści oraz Swiadkowie Jehowy.

Teraz popatrzmy na brak konsekwencji ludzi. Katolicy są przeciw aborcji, ale nadal tkwią w kościele, który jest przeciwny Prawu Bożemu. Z kolei z kościołem Rzymu współpracują protest-anci. Pytanie gdzie jest ich protest-antyzm przeciw Rzymowi?

Jedna wielka obłuda.

 

 

 

Updated: 19 stycznia 2018 — 12:22

1 Comment

Add a Comment
  1. Ależ wymyślił z tą nagrodą dla niej… Brrr :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: