Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chemtrails w akcji – masowe trucie ludzi.

 


 

Odważny pilot nagrywa ze swojego stanowiska pilota.
Pilot nagrywa   z jego stanowiska sterowania samolot rozpylający chemikalia: ta sekwencja wideo to niepodważalny dowód na nielegalną i tajną operację, którą odważny pilot oferuje społeczeństwu, aby wykazać, że to jest rzeczywistością.
Co to jest ” Chemtrail

 

Rzekoma spiskowa Teoria chemtrails / kɛmtreɪls / twierdzi, że niektóre białe smugi powstałe w wyniku przelotu samolotów w locie składają się z chemikaliów rozmyślnie rozprowadzanych na dużych wysokościach przez różne agencje rządowe z powodów ukrytych przed opinią publiczną. Teoria ta została odrzucona przez społeczność naukową co wskazuje, że są to proste smugi .

Jednak ten film obala te teorię.

 

.- Skład smug zawiera po analizie:

1-aluminium.

2-Bar.

3-wapń.

4-mikroskopijne włókna z.

5-magnez.

6-metale ciężkie.

7-Tytan.

Wpływ na zdrowie

Agressivite.

⭕️ rak płuc i wiele udarów

⭕️ obrażenia cutanees.

⭕️ choroba Alzheimera (obecność uranu)

Zaburzenia układu oddechowego.

⭕️ wpływ na środowisko.

⭕️ gleby.

⭕️ wzrost cząsteczek chemicznych.

⭕️ zniszczenie i zmiana fauny i flory i ludzi.

⭕️ zatrucie powietrza, wody i gleby.

⭕️ epandage, aby ukryć niebo i słońce.

Updated: 19 stycznia 2018 — 17:59

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Co trzeba mieć w głowie, by robić coś takiego… :/
  Widać, że tylko zły mógł komuś coś takiego podpowiedzieć…

 2. Jeśli jak twierdzą “specjaliści” te smugi to naturalne wyziewy z silników, to wygląda na to, że te silniki pracują już na resztkach sił i dawno powinny być zezłomowane, bo kopcą 100x bardziej niż miejskie autobusy 😀
  Czytałem gdzieś artykuł gdzie jakiś człowiek wystąpił do Ministerstwa Wojny z prośbą o podanie oznakowań i tras przelotów takich samolotów nad jego miejscowością w danym dniu i godzinie i dostał odpowiedź, że to samoloty NATO które dzierżawią przestrzeń powietrzną naszego kraju i my nic o tym nie wiemy (bo nie musimy) skąd i dokąd te samoloty lecą.
  No cóż, biliardowy rynek farmaceutyczny rośnie w siłę, w telewizji 80% reklam to promowanie leków, kolejki u lekarzy coraz dłuższe, a ci pracują bez przerwy po 7 dni w tygodniu i kończą zawałami.
  “Bo źródłem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy” jak mówi Słowo Boże.

 3. Opryski chemiczne w naszym kraju są bezustannie prowadzone od 2001 roku, szczególne nasilenie występuje zwłaszcza w godzinach 13-14 po południu, czyli wtedy kiedy jak największa liczba ludzi powraca z pracy do domu, załatwia sprawy na mieście itd.
  Wystarczy spojrzeć w niebo, zwłaszcza w dni słoneczne doskonale widać co sługusy węża wyprawiają. Niestety znaczna część ludzi, nawet gdy wskaże im się palcem co się dzieje nad naszymi głowami stwierdza, że są to zwykłe chmury lub smugi kondensacyjne. (smuga kondensacyjna znika po chwili za samolotem, ta mieszanka utrzymuje się w powietrzu do 16 godzin w zależności od wysokości opylania)
  Zjawisko widoczne na filmiku jest obecne praktycznie w każdym mieście,(im więcej ludzi na danym terenie tym więcej spuszczają) wystarczy zobaczyć zdjęcia wykonane zwłaszcza w Stanach, gdzie niebo po ich cudownych operacjach przypomina szachownicę.
  3-4 lata do tyłu, gdy przebywałem znacznie dłużej na dworze, zawsze w moim przełyku była obecna maź, której nie byłem ani w stanie połknąć ani odkrztusić, wtedy po raz pierwszy mogłem stwierdzić, że moja pamięć, kontrola własnych emocji i wydajność organizmu uległa znacznemu pogorszeniu.
  Kiedyś bardzo mocno wstrząsnęło mną, że w Nowym Testamencie jest napisana następująca treść : kto grzeszy przeciwko Duchowi Św. temu nie będzie odpuszczone, teraz doskonale wiem o kogo chodzi.
  Jesteśmy Szanowni Państwo podtruwani od prawie 20 lat, co jest najgorszym sukińsystwem jakie można sobie wyobrazić, ponieważ jak truje się szczura to dostaje on od razu dawkę śmiertelną, a tutaj mamy zjawisko o którym 98% ludzi na świecie nie ma pojęcia, ale jest dobrze, kto by się przejmował prawda? W końcu jak człowiek źle się czuje idzie do lekarza, doktor nieświadomy zjawiska przepisuje nam leki na chorobę która występuje, ale jej pochodzenie jest inne, źródło nie zostanie wykryte, ponieważ niemalże nikt nie robi badań w tym kierunku.
  A jeśli nawet są ludzie świadomi tego zjawiska, to nie mogą z tym nic zrobić, ponieważ nawet jeśli zaistniałyby naciski ze strony społeczeństwa to mają dla nas świetnie wysmażoną, brzmiącą wiarygodnie bajeczkę o tym iż w/w opryski służą do walki z globalnym ociepleniem. Cieszę się że Pan Jezus jest coraz bliżej, nie mogę się doczekać aż zrobi z nimi porządek.

  Tutaj inny temat ale wszystko składa się w jedną całość :
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-obwiescil-ze-w-jerozolimie-bedzie-trzecia-swiatynia-salomona-2018-01

 4. Sama widziałam, jak samolot leciał nad miastem i wypuszczał smugi, potem na kilka sekund przestał i za chwilę znowu zaczął wypuszczać. Jakby to były smugi kondensacyjne, to nie powinno być takich przerw.

  1. Mógł lecieć na niższych wysokosciach, i przekazywał przez różne temperatury powietrza, lub jak piszesz nad miastem, to albo podchodził do ladowania albo nabieral wysokości.

   1. Leciał cały czas na tej samej wysokości, dość wysoko. Na pewno nie lądował. Nie sądzę, aby temperatura powietrza mogła się różnić w jakimś miejscu jak ucięta nożem.

 5. To jest normalne zjawisko, co jest w tym filmie “dziwnego” to inna perspektywa widzenia smugi kondensacyjnej, widzimy smuge z gory. Teoria spiskowa sama się obala, bo nie ma takich samolotów które mogły by przez cały lot wypuszczać takie chemikalia, samolot musiałby zamiast pasażerów mieć zbiornik z tymi chemikaliami. Na pewnej wysokości po prostu para wodna z silników tworzy chmurę, to cała prawda. Bracia i siostry, nie można wierzyć w każdą teorię spiskową . Chwała niech będzie Jezusowi .

  1. Nie zgadzam się z Tobą to nie jest naturalne zjawisko. Poświęciłem wiele czasu na badanie tego zjawiska i jeszcze więcej na obserwacji “na żywo”. Ten proceder jest prowadzony od kilkudziesięciu lat teraz zas mocno zwiększyli czestotliwość. Nie jest tajemnicą że w przyszłości czeka nas dosłownie mleczne niebo. Wszystko oczywiście w ramach walki z globalnym ociepleniem bowiem opryski mają blokować i odbijac promieniowanie słoneczne powodując obniżenie temp. na Ziemi o bodajze 2 stopnie by zapobiec totalnej katastrofie. Oczywiście nie każda taka smuga jest opryskiem i trzeba to podkreślić. Jak już mówiłem obserwowałem zachowanie takich smug począwszy od małego śladu za samolotem, który za kilka godz dosłownie rozlewał się na nieboskłonie. Kilka, kilkanaście takich smug rozlanych powoduje totalną szarość na niebie i nie ma to nic wspólnego z chmurami jak też nam się wmawia. Ponadto zauważyłem, iż opryski koncentrują sie (przynajmniej tu w IE) w miejscu, w którym słońce dopiero będzie za kilka godz inaczej mówiąc celują prosto w słońce. Jeśli chcesz się przekonać czy coś jest prawdą lub nie badaj to sam, obserwuj i wyciągaj wnioski. Nie możemy z tym procederem nic zrobić. Nie polecam także tracić czasu i nerwów na przejmowanie się tym. Jest bowiem tylko jedna prawda, której musimy się trzymac i zawarta jest ona w Słowie Bożym, które należy badać każdego dnia. To słowo jest niczym ziarno dające nam wzrost i życie. Świat zaś oferuje nam same plewy, a z tego chleba nie upieczemy 🙂

 6. Dla mnie w chemtriaach jest pewien nielogiczny element – ci, którzy trują ludzi zarazem muszą truć samych siebie.

  1. I to można ławo wytłumaczyć. Oni całkowicie polegają na swoim panu i jego obietnicach, a jemu nie trzeba dużo jako mistrzowi kłamstwa by wmówić swoim podwykonawcom to, iż zupełnie nic im nie grozi.Istnieje też ewentualność, że posiadają jakieś antidotum na szkodliwość oprysków dla zdrowia.

 7. te smugi rozchodzą się szerzej i szerzej, tworząc chmury a po ok.2,5 do 3 dni mamy zmiany pogody. programy sterowania pogodą są znane od wojny w Wietnamie. kiedy amerykanie atakowali zawsze była pogoda a jak tubylcy to padał deszcz.
  nad moim kawałkiem nieba samoloty latają i zawracają, tworząc okręgi z tych smug

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: