Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor baptysta i jezuita posługują razem.

Bez komentarza:

 

Jestem czasem pytany co łączy mnie, jezuitę, z Kościołem Chrześcijan Baptystów skoro jako katolik głoszę Ewangelię razem z jednym z pastorów? Bo obaj wierzymy w moc Słowa Bożego, a to wystarczy, by Duch Święty przemieniał ludzkie serca – odpowiadam.

W Polsce Kościół Rzymskokatolicki stanowi zdecydowaną większość, dlatego niewielu katolików widzi potrzebę ekumenizmu. Wzrastaliśmy w atmosferze nieufności do wszystkich, którzy nie należą do religijnej większości. W imię religii nie można mi było, jako małemu chłopcu, myśleć życzliwie o mieszkających w pobliżu naszego domu baptystach. Dzisiaj, wraz z pastorem Zbigniewem Niemasikiem głoszę, że powinniśmy uwolnić się od religii i budować wiarę na relacji, a nie na obrzędach. Nie ma nic złego w obrzędowości lecz jeśli nie wypływa ona z osobistej relacji z Bogiem (mieszkającym w człowieku, a nie w chmurach) to zawsze będzie bałwochwalstwem, zawsze będzie bluźnierstwem.”

 

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/komentarze/art,2234,pastor-i-jezuita-posluguja-razem.html

Updated: 18 stycznia 2018 — 18:10

2 komentarze

Add a Comment
  1. Tak to ta wypowiedź mi się niezbyt podoba…

  2. Prawda Wyzwala, Prawda w Synu Człowieczym

    Jezuici od dawien dawna infiltrują wszystkie kościoły chrześcijańskie i jego wyznania. W ten sposób kontrolują i manipulują oni wszystkimi wyznaniami na rzecz Rzymu i Papieża, który sam jest Jezuitą. Wspomniany Jezuita, o którym mowa w artykule to Wojciech Żmudziński. Proszę wpisać w You Tube i zobaczyć jakie nakładki stron startowych a konkretnie loga, mają jego nagrania. Ulokowane jest na nich oko Horusa, sprytnie zlokowane w symbolu ryby. Już sam symbol ryby jest obłudnym znakiem wypromowany jako chrześcijański, w rzeczywistości będąc symbolem pogańskim, którym po odwróceniu o 90 stopni odzwierciedla obrys kobiecego łona pomiędzy jej udami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: