Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chory na raka “zatrzymuje chorobę przy pomocy KURKUMY” … Pierwszy odnotowany przypadek tego rodzaju.

Kobieta, która przez lata bezskutecznie walczyła z rakiem krwi, w końcu zahamowała tę chorobę kurkumą. Dieneke Ferguson prowadzi teraz normalne życie po rezygnacji z wyczerpujących terapii, których nie udało się zatrzymać. Lekarze twierdzą, że jej przypadek jest pierwszym zarejestrowanym przypadkiem, w którym pacjent wyzdrowiał za pomocą przyprawy po zaprzestaniu konwencjonalnych terapii medycznych.

Po trzech rundach chemioterapii i czterech przeszczepach komórek macierzystych, 67-latek zaczął przyjmować 8 g kurkuminy dziennie – jeden z głównych składników kurkumy. Rak, którego średni czas przeżycia wynosił nieco ponad pięć lat, powodował narastający ból pleców i miała już drugi nawrót. Ale ustabilizowało się po tym, jak pani Ferguson z północnego Londynu natknęła się na remedium w Internecie w 2011 roku i postanowiła spróbować w drodze ostateczności.

Rak, którego średnia przeżywalność wynosi nieco ponad pięć lat, powodowała narastający ból pleców i miała już drugi nawrót.

Ale ustabilizowało się po tym, jak pani Ferguson z północnego Londynu natknęła się na remedium w Internecie w 2011 roku i postanowiła spróbować w ostateczności takiej “terapii”..

 Tabletki są drogie – 50 funtów za dziesięć dni – ale ponieważ kurkuma kuchenna zawiera tylko 2 procent kurkumy, nie da się jeść wystarczająco dużo, aby uzyskać tę samą dawkę.

 

Updated: 11 stycznia 2018 — 13:06

2 komentarze

Add a Comment
  1. W takim razie korzystają z okazji zamieszczam link do sprawdzonego i przetestowanego syropu na przeziębienia w którym kurkuma także występuje:
    http://dziecisawazne.pl/przepis-na-master-tonic-najskuteczniejszy-naturalny-antybiotyk/

    1. Dzięki 🙂
      Artykuł też był ciekawy, fajnie że komuś udało się wyzdrowieć z choroby!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: