Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czym są konferencje Bilderberg?

Sekretariat Bilderberga ogłasza, że ​​konferencje są “… prywatne, aby zachęcić do szczerej i otwartej dyskusji”. Otwarta dyskusja to dobra rzecz na każdym forum, ale kiedy ci, którzy dyskutują, są jednymi z najpotężniejszych finansistów i potentatów medialnych na świecie, to nasuwa się pytanie: jeśli to, o czym rozmawiają, jest dla dobra zwykłych ludzi, dlaczego tego nie nagłośnić! Czy nie jest to wypaczone użycie słowa “otwarty”, kiedy nikt nie może dowiedzieć się, co mówią?

 

Czy Bilderberg jest tajnym spiskiem?

Kiedy tak bogaci i potężni ludzie spotykają się w tajemnicy, przy pomocy wywiadu wojskowego zarządzającego ich bezpieczeństwem, z odcięciem od tego co dzieje się w środku, ludzie mają rację, gdy są podejrzliwi. Jednak prawdziwą potęgą Bilderberga jest fakt, że uczestnicy są w bańce, odcięci od rzeczywistości i niszczycielskich implikacji na bazie czarnych rozwiązań ekonomicznych na stole.

Nie, to nie jest “spisek”. Światowi czołowi finansiści i strategowie polityki zagranicznej nie spotykają się w Bilderbergu, aby opracować swoje “tajne plany na przyszłość”. To jest subtelniejsze. Te spotkania tworzą sztuczny “konsensus”, próbując rzucić wyzwanie odwiedzającym politykom i innym ludziom wpływowym. Blair wpadła na ten hak, linę i ciężarek. Chodzi o wzmocnienie – często dla ludzi, którzy są na krawędzi potępienia globalizacji – iluzji, że globalizacja jest “dobra”, “popularna” i że jest nieunikniona.
Bilderberg to niezwykle wpływowa grupa lobbingowa. Nie znaczy to jednak, że organizatorzy nie mają ukrytego planu działania, a mianowicie akumulacji bogactwa i władzy we własne ręce, a jednocześnie wyjaśniają uczestnikom, że globalizacja jest dla dobra wszystkich. Jest to także bardzo dobre forum do “przesłuchiwania” potencjalnych przyszłych postaci politycznych, takich jak Clinton (1991) i Blair (1993).

Ideologia przedstawiona na konferencjach w Bilderberg mówi, że to, co dobre dla bankowości i wielkiego biznesu, jest dobre dla zwykłych śmiertelników świata. Po cichu wyganiają krytyczne głosy, te, które mogą wskazywać, że dług wymyka się spod kontroli, że bogactwo jest wysysane ze zwykłych ludzi i w ręce beztwarzowych korporacyjnych instytucji, że miliony umierają jako bezpośredni rezultat globalnych  strategi ekonomicznych Rockefellera / Rothschilda.

 

Patrząc na jedną z (częściowo wiarygodnych) list uczestników, należy pamiętać, że dość wielu uczestników jest zaproszonych, aby być  na pokładzie projektu globalizacji. Są to starannie wyselekcjonowani ludzie wpływowi, którzy otwarcie krytykowali globalizację. Przykładami są Jonathan Porritt (Bilderberg 1999) i Will Hutton (Bilderberg 1997), ale jest też wiele innych. Większość z tych uczestników chętnie mówi o konferencji, a może nawet mówić  krytycznie.

 

Organizatorzy Bilderberg są akceptowani przez “ludzi wiedzy” jako prorocy kapitalizmu. Will Hutton, zastępca redaktora naczelnego gazety “The Observer” w Londynie i lewicujący ekonomista, opisał prywatne kluby elity pod przewodnictwem “Wysokich Kapłanów Globalizacji”. Kościelna aluzja nie jest przypadkowa. Najwyżsi kapłani Bilderberg są siłą wymierzoną przeciwko dobru, by wytrzeć moralność z ziemi. Dla organizatorów Konferencje Bilderberg są dorocznym napadem ideologicznym przez najbardziej żądnych władzy ludzi na świecie. Nie zadowalają się posiadaniem niewyobrażalnych ilości pieniędzy i mienia, które chcą wykorzystać, aby zdobyć jeszcze więcej mocy dla siebie. Moc jest najbardziej niebezpiecznym i uzależniającym narkotykiem, znanym człowiekowi. Czy pragnienie będzie zaspokojone, gdy garstka ludzi będzie posiadać i kontrolować wszystko na ziemi?

I podobnie jak partia nazistowska w latach trzydziestych globalna elita kapitalistyczna rośnie w siłę dzięki pokojowym środkom. Istnieje kilka niewygodnych i niewyjaśnionych powiązań między Bilderbergiem a nazistami za pośrednictwem założyciela konferencji, księcia Bernharda .

 

Ci koronni książęta kapitału używają przemocy  ostatecznie – w zniszczenie sprzeciwu – celem odzyskania domów mężczyzn i kobiet, którzy pracowali przez całe życie – dążą do niepotrzebnych śmierci z głodu i używają do tego geopolitycznych machinacji.

Nie można nie zastanawiać się, kiedy organizatorzy Bilderberg, Rothschild, Rockefeller, Kissinger i reszta zrealizowali swój projekt obejmujący wszystkie globalne dobra i usługi w swoje ręce, obejmując także media, aby powstrzymać ludzi przed swobodnym dyskutowaniem o tym, co jest grane. do. Co wtedy?? Co się stanie, gdy ludzie, którzy będą bogami, staną się globalnymi diabłami? 

Kto stoi za Bilderbergiem?

Bilderberg jest prowadzony przez Grupę Sterującą – jeśli zastanawiasz się, kto jest odpowiedzialny za tak wiele przyjaznego kapitału i przeciwstawiającego się różnicy zdań, ubóstwa i ogólnej nędzy na świecie, to może być to miejsce, do którego należy się zwrócić. Aktualne wykazy są dostępne w Sekretariacie Bilderberg. Jest to najbliższe zbliżenie do rządu światowego cienia. A to kolejna ukryta agenda w Bilderberg.
Mogą istnieć inne grupy ciągnące za sobą nawet Grupę Sterującą nawet grupy okultystyczne wysokiego stopnia, takie jak The Masons czy Illuminati! [ np. ] – ale to jest “teoria spiskowa” tylko nie wierzcie w spiski (ironia) Bilderberg nie ms, oni nie istnieją 🙂

.
Z pewnością za socjologami Bilderberga może zaistnieć socjopatia, ponieważ tak bardzo starają się promować politykę prowadzącą do wyzysku, nierówności i rozpaczy. Osoby te wydają się dziwnie wyłączone z cierpienia, które wyraźnie powodują. Z pewnością tylko zgubieni ludzie chcieliby kontrolować ideologię głównego nurtu światowej prasy i podważać naturalny dyskurs polityczny.

Opinia publiczna i instytucje demokratyczne są zagrożeniem, gdy chcesz posiadać świat.
Przewrotnym celem Grupy Sterującej Bilderberg jest ubierać totalitarną ideologię korporacyjną, by wydawała się racjonalna i wypchnęła ją, nie dającą się sklasyfikować, do masowej konsumpcji zgodnie z zasadami Chatham House. W międzyczasie, poza bańką Bilder, globalizacja “bogów-pieniędzy” jest nową religią z chciwymi, którzy otrzymują klepnięcie po plecach, gdy grają zarówno o ziemię, jak i dużą część ludzkiego ducha.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że ci wszyscy ludzie na szczycie są religijni. Wbrew ateizmowi i letniemu chrześcijaństwu.

Konferencja grupy Bilderberg jest dosłownie najważniejszym spotkaniem na świecie. Co roku przychodzi tu więcej światowych liderów, więcej najlepszych polityków, więcej członków rodziny królewskiej i liderów biznesu niż jakiekolwiek inne zgromadzenie. Szczyt G8 i Światowe Fora Gospodarcze to tylko pokazy boczne w porównaniu do Bilderbergów. W żadnym innym spotkaniu nie uczestniczą przywódcy wszystkich ważnych instytucji międzynarodowych, takich jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Organizacja Narodów Zjednoczonych i Unia Europejska.

Od wszystkich oczekuje się, że grupa Bilderberg nie będzie zarządzać światem, ale jej członkami są zdecydowanie mężczyźni kierujący światem. Nawet bez Bilderberga świat jest niewątpliwie kontrolowany przez niewielką liczbę niewybranych bogatych białych mężczyzn, którzy zarządzają sztandarowymi usługami handlowymi na świecie i którzy sprawują więcej władzy niż jakikolwiek krajowy rząd. Bilderberg po prostu zapewnia forum dla tych mężczyzn, którzy formalnie spotykają się każdego roku.
Grupa Bilderberg nie jest demokratyczna ani odpowiedzialna przed ludźmi na świecie, ani też Bank Światowy, MFW, ONZ ani najpotężniejsze banki i korporacje na świecie. Jednak decyzje podejmowane przez te grupy dotykają każdego człowieka na Ziemi, teraz i daleko w przyszłości.

 

.Spotkania grupy Bilderberg nigdy nie są relacjonowane w wiadomościach.

 

Ich pierwsze nagrane spotkanie miało miejsce w hotelu Bilderberg w Oosterbeek, w Holandii, od 29 maja do 31 maja 1954 roku. Przewodniczącym był HRH Pksiążę Bernhard z Holandii. Od tego czasu ta elitarna globalna grupa, która może być znacznie starsza, została nazwana Grupą Bilderberg.
Osoby zaproszone do grupy Bilderberg i omawiane tematy są oficjalnymi tajemnicami, których nie wolno mediom zgłaszać. Bilderberg to skutecznie elitarne tajne stowarzyszenie rządzące światem zza zamkniętych drzwi i poza demokratycznymi ramami.

W  filmie dokumentalnym BBC ujawniło, że decyzja o utworzeniu Unii Europejskiej została podjęta na pierwszym oficjalnym spotkaniu grupy Bilderberg w 1953 roku, ale reszta ich programu była poświęcona przedstawieniu Bilderberga jako przedłużenia politycznej pantomimy, którą świadkowie publiczni codziennie.

Kto organizuje Grupę Bilderberg? Kto za to płaci? O czym rozmawiają? O czym decydują?

Grupa Bilderberg, elitarna koteria zachodnich myślicieli i brokerów władzy, została oskarżona o naprawianie losów świata za zamkniętymi drzwiami. Ponieważ organizacja obchodzi 50. rocznicę, plotki są bardziej powszechne niż kiedykolwiek.
Biorąc pod uwagę jego reputację jako najpotężniejszej organizacji na świecie, grupa Bilderberg nie zajmuje się pakietem operacyjnym.
Zapytania telefoniczne spotykają się z bezosobowym kobiecym głosem – holenderskim odpowiednikiem kobiety BT Callminder – recytując ponownie numer i zachęcając dzwoniących do “zostawienia wiadomości po sygnale”.

Każdy, kto przypadkowo wybrał numer, prawdopodobnie pomyślałby, że natrafił na kolejną automatyczną odpowiedź.
Ale za tą niezwykle skromną fasadą kryje się jeden z najbardziej kontrowersyjnych i gorących debat dotyczących sojuszy naszych czasów.
W czwartek grupa Bilderberg świętuje 50. rocznicę rozpoczęcia corocznego spotkania.
Przez cztery dni niektórzy przywódcy polityczni Zachodu, liderzy biznesu, bankierzy, przemysłowcy i myśliciele strategiczni zatrzymają się w pięciogwiazdkowym hotelu w północnych Włoszech, by porozmawiać o problemach globalnych.

To, co odróżnia Bilderberga od innych spotkań o dużej mocy, takich jak doroczne Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), jest jego mistyką.
Ani słowa wypowiedzianych na spotkaniach Bilderberg nie można oddać na zewnątrz. Żadni reporterzy nie są zapraszani i podczas gdy poufne protokoły z posiedzeń są podejmowane, nazwiska nie są zanotowane.
Mroczna aura rozszerza się dalej – na przykład anonimowy komunikat odbierający; fakt, że miejsca konferencji są utrzymywane w tajemnicy. Grupa, w skład której wchodzą luminarze tacy jak Henry Kissinger i były kanclerz Wielkiej Brytanii Kenneth Clarke, nie ma nawet strony internetowej.

 

W pustce stworzonej przez taką powściągliwość wyrosła niezwykła teoria spiskowa wokół grupy, która twierdzi, że los świata jest ustalany przez Bilderberga.
W Jugosławii czołowi Serbowie obwiniali Bilderberga za spowodowanie wojny, która doprowadziła do upadku Slobodana Miloszevicia. Mówi się, że bombowiec Oklahoma City, Timothy McVeigh, londyński bombowiec David Copeland i Osama Bin Laden, kupili teorię, że Bilderberg ściąga struny, którymi rządzą rządy poszczególnych krajów.
I podczas gdy twardogłowi prawicowcy i libertarianie oskarżają Bilderberga o bycie liberalnym spiskiem syjonistycznym, lewicowcy tacy jak aktywista Tony Gosling są równie krytyczni.

Mówi się, że Bilderberg ma niesamowity talent zapraszania ludzi, którzy później osiągają bardzo potężne stanowiska wyborcze. Jest to kolejny z tych niewątpliwie nieudowodnionych zarzutów, że najpotężniejsi ludzie na świecie zostali wybrani lub “przesłuchani” za rzekomo demokratycznie wybrane posady, w tym głowy państw, w Bilderberg.
Ciężki dowód na to, że cokolwiek ma wspólnego z polityką Bilderberga, jest prawie niemożliwy do zdobycia. Wszystkie miejsca są omiatane za błędy (nie, że używaliśmy ich w Genval w czerwcu!), A minuty grupy sterującej zdecydowanie nie są publicznie dostępne.
Niemniej jednak, dowody na okoliczność sugerują, że Bilderberg naprawdę ma magiczną różdżkę.Spójrz na listę ważnych karier dla następujących demokratycznych nominacji:

Bill Clinton – głowa państwa – USA
uczestniczy w spotkaniu Bilderberg, Niemcy, 1991 – otrzymuje nominację prezydencką Sierpień 1992
Tony Blair – szef państwa – Wielka Brytania
uczestniczy w spotkaniu Bilderberg, Grecja , 1993 – zostaje liderem partii Jul 1994 – zostaje premierem Maja 1997
Jack Santer – głowa państwa (zwolniony za korupcję) – Europa
uczestniczy w Bilderberg, Niemcy, 1991 – zostaje prezydentem Europy Jan 1995
Romano Prodi – obecny szef państwa – Europa
W połowie lat osiemdziesiątych w Komitecie Sterującym Bilderberg uczestniczyła w spotkaniu Bilderberg, Portugalia, czerwiec 1999 r. – zaprzysiężona na prezydenta Europy w 1999 r. (Kadencja trwa do stycznia 2005 r.)
George Robertson – CEO – NATO
uczestniczy w posiedzeniu Bilderberg, Szkocja, 1998 r. – zaprzysiężony na sekretarza generalnego NATO Aug 1999

 

Przykład z polskiego podwórka: W latach 2012-2013 w spotkaniu Grupy brał udział polski minister finansów Jacek Rostowski. W 2013 roku został ministrem finansów.

 

Od 20 lat w tych spotkaniach biorą udział Polacy. Pierwszym był Andrzej Olechowski, który po raz pierwszy pojawił się w Helsinkach w 1994 r. (jeszcze jako urzędujący minister spraw zagranicznych), a po raz ostatni w kanadyjskiej Ottawie w 2006 r. (już jako zmarginalizowany polityk PO). Oni wcale nie muszą być prezydentami. Właściciel większości mediów w Polsce Axel Springer był na tym samym spotkaniu grupy co Radosław Sikorski. Trudno nie zauważyć kosmicznego poparcia mediów dla nie tylko PO i Nowoczesnej, ale i od gwiazd sportu i estrady. To jest jedna wielka machina, ale, ale…. należy wiedzieć, że Grupa Bilderberg jest tylko jedna z odnóg tej samej gydry.

 

 

Na nic Wam te informacje jeśli nie przyjmiecie Jezusa do swego serca i nie uczynicie swym Panem, a to oznacza, że TYLKo on będzie Waszym premierem, prezydentem i królem a co najważniejsze przyjacielem w jednej osobie.

Poznacie Prawdę a Prawda Was wyzwoli, ale ta prawdą nie są spiski, bo one Was nie wyzwalają, ale Prawdą jest Jezus, który niebawem przyjdzie po swoją eklezję, która nie mieszka w budynku ludzka ręką budowaną ale wśród tych którzy są czcicielami w duchu i w prawdzie.

 

 

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Aż tak rozległa struktura…niewiarygodne…ale niestety prawdziwe… :/
    Poza tym, pewnie niedługo będzie ta grupa obchodzić swoje 65. “urodziny”, nie 50. (patrząc na datę zawiązania obecną w artykule), ale rozumiem że artykuł może być sprzed iluś lat…
    niemniej jednak bardzo dużo ciekawych informacji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: