Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Utopimy chrześcijan w rzece krwi” – Muzułmanie atakują koptyjski kościół chrześcijański w Egipcie.

Kiedy my zmagamy się sami z sobą w Egipcie chrześcijanie giną za wiarę.

 

Setki muzułmańskich demonstrantów zaatakowały koptyjski kościół chrześcijański na południe od Kairu, wzywając go do wyburzenia, niszczenia obiektów sakralnych i atakowania wiernych.

Koptowie opłakują swoich zmarłych po bombie samobójczej w katedrze św. Marka w Aleksandrii

Setki muzułmańskich demonstrantów zaatakowały koptyjski kościół chrześcijański na południe od Kairu, wzywając go do wyburzenia, niszczenia obiektów sakralnych i atakowania wiernych.

Incydent miał miejsce po piątkowych modlitwach, gdy demonstranci zebrali się na zewnątrz budynku, zmieniając wrogie hasła i wezwali do zburzenia kościoła, .

Oprócz zniszczenia  kościoła, muzułmanie zaatakowali chrześcijan wewnątrz, zanim przyszli pracownicy ochrony i rozproszyli ich. Ranni zostali później przeniesieni do pobliskiego szpitala.

Budowanie meczetu skutkuje bardzo małymi ograniczeniami, surowe zasady narzucone chrześcijańskim miejscom kultu skłoniły chrześcijan do nielegalnego budowania kościołów lub zakładania kościołów w innych budynkach.

Koptyjska chrześcijańska mniejszość Egiptu – która pochodzi z pierwszych dziesięcioleci po życiu Jezusa Chrystusa – stanowi około 10 procent populacji kraju liczącej 93 miliony ludzi. Przez ostatnie kilka lat grupa była obiektem ataków bojowników dżihadu, a ISIS uprzednio zobowiązała się do uczynienia koptyjskich chrześcijan głównym celem ich ataków. Na początku tego roku ISIS ostrzegał chrześcijan mieszkających w Egipcie, że zapłacą za wiarę “rzeką krwi od swoich synów”.

W Niedzielę Palmową dwa samobójcze zamachy bombowe zabiły 47 osób i zraniły 126 innych w kościołach w Tanta i Aleksandrii. W grudniu 2016 r. 29 zostało zabitych, a 47 zostało rannych, gdy zamachowiec-samobójca zaatakował kościół św. Piotra i św. Pawła w Kairze.

Ishaq Ibrahim, z egipskiej Inicjatywy na rzecz Praw Człowieka, powiedział The Times, że co najmniej 115 chrześcijan zostało zabitych w zamachach samobójczych i strzelaninach, dokonanych przez muzułmańskich ekstremistów od grudnia ubiegłego roku.

“Rząd próbuje sobie z tym poradzić, ograniczając ruch samych chrześcijan, którzy nie rozwiązują głównego problemu” – powiedział Ibrahim.

Egipt zajmuje 21. miejsce na Światowej liście obserwacyjnej Open Doors w 50 krajach, gdzie chrześcijanie są najbardziej prześladowani i uzyskał maksymalną liczbę punktów w kategorii przemocy.

Popatrzcie, po pierwsze jakby nie było w tym a la katolickim kościele jakim jest kościół koptyjski są wyznawcy Jezusa. Po drugie to nie giną na świecie new ageowcy, czy ateiści, ale najbardziej prześladowaną grupą na świecie są chrześcijanie.

Czy widział ktoś kiedyś prześladowanych zwolenników kosmicznej energii, ery wodnika itp bzdur? Nie. Nikt ich nie prześladuje, gdyż pan tego świata, który wyląduje w jeziorze ognia ich chroni bo wie, że będą kapać się koło niego w tym jeziorze. Dlatego atakuje chrześcijan.

Updated: 4 stycznia 2018 — 15:15

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Świętosława (bo Magdula już zajęte)

  A moja babcia była przekonana,że chrześcijanie i muzułmanie wierzą w tego samego Boga ( a niektórzy wciąż tak myślą). Coś jakoś muzułmanie tak nie uważają,skoro chrześcijan uważają za niewiernych i ich cały czas atakują.
  W ogóle jakiś ateista mi kiedyś powiedział,że chrześcijanie nie są prześladowani,tylko właśnie ateiści. I to przez “podłych chrześcijan” :/

 2. Witam, jestem nowonarodzonym chrześcijaninem i niedawno trafiłem na Waszą stronę. Chciałbym się zapytać, gdzie można przyjąć taki prawdziwy nie-katolicki chrzest przez zanurzenie w wodzie ? (jestem z okolic Warszawy).

  1. Organizujemy cykliczne zjazdy. Może za kilka tyg będzie kolejny to wtedy…

 3. Szkoda tych co tam zginęli… 🙁

 4. Nie na temat . Artykuł poniżej jest zablokowany . Wyświetla się , że niczego nie znalezino ?

  1. napisałem, że skasowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: