Chcąc nie chcąc edukuję Was politycznie.

 

Popatrzymy na groźby elity biznesu i ekonomii czym oni nas straszą, a właściwie rząd:

 

– Zwracamy się z apelem o wznowienie przygotowań do wejścia Polski do strefy euro. Stają się one sprawą niecierpiącą zwłoki – piszą do premiera Mateusza Morawieckiego ekonomiści i przedsiębiorcy – sygnatariusze listu otwartego.

 

– W Europie trwa właśnie dyskusja o przyszłym kształcie UE i wszystko wskazuje na to, że nie będzie Unii dwóch prędkości. Jedyną przyszłością będzie poszerzona eurostrefa – czytamy w opublikowanym we wtorek przez “Rzeczpospolitą” liście otwartym do premiera.- Przy naszym tranzytowym położeniu geograficznym nie mamy wyboru: albo w przyszłości będziemy w strefie euro, albo w strefie wpływów Rosji – piszą ekonomiści i przedstawiciele przedsiębiorców.”

money.pl

 

 

Nie jest istotne wprowadzanie Polaków do ślepego zaułka wyboru między KFC a McDonaldem…Tak jakby nie było trzeciej lub czwartej drogi jaką mogą być albo niezależność, albo Unia Słowiańska bez Rosji złożona ze Słowacji, Czech, Chorwacji, Rumunii itd.

To nie jest ważne w tym.

Ważna jest obłuda i kłam do nie myślących Polaków. Wielu złapie się na ten strach wpadnięcia w objęcia Rosji, ale popatrzmy kto sie podpisał pod tym listem:

 

Znaleźli się wśród nich m.in. Marek Belka, były premier i szef NBP – były postkomunista uzależniony od Rosji

Henryka Bochniarz, szefowa Konfederacji Lewiatan: Lewiatan. Juz sama nazwa wiele mówi. 

Marek Goliszewski szef Business Centre Club  –  również szef  Polskiej Fundacji Klubu Rzymskiego. 🙂

Wiesław Rozłucki, były prezes GPW – systemowiec

Jerzy Hausner- postkomunistyczne SLD

Witold M. Orłowski – doradca Aleksandra Kwaśniewskiego 😀

itd.

 

Dla nich nie jest ważne czy będą popierać Rosję, a zaraz Niemcy. Grunt to dobrze się ustawić.

My w politykę jeśli nie dotyczy Prawa Bożego, nie powinniśmy się angażować, ale warto myśleć i widzieć jakie to autorytety chcą nas wepchnąć w euro. Jakie to gwiazdy “chrześcijaństwa” są.

Z drugiej strony patrząc po doświadczeniach Litwy i Słowacji wiemy, jak bardzo obniżył się standard życia tych krajów. Ceny poszły wnet do góry. UE powstała jako kontynuacja III Rzeszy. Tego, czego nie udało się Adolfowi czynią komuniści europejscy w centrum w Berlinie a oddziałem w Brukseli.

Powiedzmy sobie z naszego chrześcijańskiego punktu widzenia, UE to: islam, komunizm, zboczenia, brak wolności. Jestem pewien, że taki jak mój blog w Norwegii, Francji czy Holandii nie miałby racji bytu.

UE jest mieszanka aspiracji Adolfa z nieudanym projektem zsrr.

 

Dla nas jednak chrześcijan najważniejsze jest zbawienie.

 

Chwała Panu Jezusowi Chrytusowi. Niech będą błogosławieni strzegący Jego przykazań.