Macie poganie oto wasz świat. To, że Cyrus  nie jest dla Was autorytetem, nie oznacza, że nie macie bożków. Bożkami mogą być sportowcy, aktorzy, politycy. Dla mnie był Korwin Mikke. Na szczęście Bóg mnie z niego wyleczył. Tak, ta choroba jest uleczalna…

 

Kiedy inne gwiazdy – jeśli wierzyć ich wypowiedziom – nawracają się, Miley Cyrus powiada:

Szatan jest niezrozumianym facetem, który został osądzony za jego wygląd zewnętrzny, a nie to „co ma do zaoferowania dla nas jako istot ludzkich”, zgodnie z wypowiedzią Miley Cyrus, która szczegółowo jej związek z diabłem opisała w szwedzkim wywiadzie radiowym.

Ona idzie tak daleko, aby twierdzić, że Szatan jest „naprawdę miłym facetem”, piosenkarka opisanła związek szatana z nią jako „ojcowski i wychowawczy” .

Gospodarz programu roześmiał się i jeden z nich powiedział: „Ech, tak, myślę, że może zadzwonić do nas.. Cyrus roześmiała się, a potem przyznała, że „czasami może on [Szatan] być nieco zbyt niegrzeczny. On może być perwersyjny. Ale to jest naturalne. To tylko maniacy religijni, którzy widzą problemy z naturalnych rzeczy.”

 

Skąd ja to znam “maniacy religijni”. Powiem Wam, że ciężko być naśladowcą Jezusa. To nie tylko spoglądanie na nas jak na UFO. To walka z samymi chrześcijanami, którzy mówią oj tam oj tam…

 

Tush Cyrus, nie przeszkadza, że jej córka ma ścisły związek z szatanem
Cyrus stwierdziła również, że otrzymuje wskazówki od szatana „ dość regularnie.” Zapytana, jaki rodzaj to jest wskazówek, Cyrus powiedziała: „Każdego dnia rzeczy. Normalne rzeczy” wyjaśniając, że wytyczne szatana są lepsze niż przewodnictwo Jezusa.»

Teraz pomyślcie wy,  którzy jesteście po środku, jeśli  sataniści maja stałą relację z szatanem, to czy Wy n ie powinniście mieć z Jezusem (detektywprawdy).

 

„Jezus jest w porządku. On jest nudny, wiesz? Dał szatanowi złą reputację. Jezus jest jak cukierek,  dwa buty bez życia. Modliłem się do szatana w ostatni piątek. Byłem w obcym mieście. Mówił do mnie cicho, co skłoniło mnie do ubierania się jak chłopak.

Czujecie? Wielu postrzega Jezusa jako słodkiego chłoptasia. Taki Jezusek z “lulajże Jezuniu” a jest to Bóg Mocny!!!! I tak Miles Cyrus  postrzega Jezusa . Między innymi chrześcijanie niczym z new age.

 

Myślicie, że to są sprawy nierealne? że świat duchowy nie istnieje?

 

„Wyszedłem ( jest bi) na ulicę ubrana jak chłopak, a ja po prostu chodziłam za jego szeptem. Znalazłem się w ciemnym zaułku przez jakiegoś obszaru przemysłowego. Dwaj duzi, szorstcy faceci .

Wiesz, że pojawiła się nagle i nie wiem, myślę, że to można nazwać  gwałtem. Zabrali mnie na siłę. Tak, to było bolesne. Ale żeby być całkowicie uczciwym, całe doświadczenie było transcendentalne.
„To było bjedno z  najbardziej niesamowitych doświadczeń w moim życiu. Kiedy oboje byli wykończeni, zacząłem mówić prosto w oczy i powiedziałem: „Zdrowaś szatan”.
„Nie jestem pewien,czy  zrozumiał, ale pojawił się spokój w moich słowach.”

Satanistyczna  spowiedź Miley Cyrus po rozpoczęciu kariery z DISNEYEM gwiazda pop na nowo stworzyła wizerunek jako  gwiazdy Szatańskich gestów

promowała Illuminati symbolikę jak jechała na szczyty list przebojów.

 

 

666.

Popatrzcie, miła i ładna twarz. Za co jest ten sukces?

Czy warto żyć tym światem i wspierać go?

 

Taki jest ten świat kochani. Bogactwo, sława za coś. Nie za darmo. Ta artystka akurat przyznała się, ale ile gwiazd nie tylko z kina czy muzyki, ale np dziennikarstwa czy sportowców ma sławę od rogacza…

Proszę o modlitwę bo oni są także wierzący… Rozumiecie o co chodzi…

To nie są żarty, to nie spiski, wiedza, ale świat realny.

Tylko w Jezusie jest zbawienie, nie ma trzeciej opcji. Nie możesz stać po środku..

 

“. (11) On to jest owym kamieniem odrzuconym przez was, budujących, On stał się kamieniem węgielnym. (12) I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni”

Dzieje 4.