Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko pod presją duchowych uzdrowicieli chcących refundacji kosmicznych uzdrowień.

Oto krok milowy do new age.

 

Wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko tuż przed świętami spotkała się z przedstawicielami Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli.

 

-Żelazko zapoznała się z metodami leczenia promowanymi przez duchowym uzdrowicieli. Na czym one polegają? – Wspomagamy tradycyjne leczenie boską energią pobieraną z kosmosu. Ta energia przepływa przez uzdrowiciela, jak przez kanał i przy pomocy jego dłoni trafia do pacjenta – wyjaśnia Bogumiła Kubalańca. Podkreśla też: – My nie jesteśmy oszołomami. Nie chcemy zastępować zwyczajnych lekarzy, chcemy im tylko pomóc. Takie metody są stosowane w wielu krajach, tylko w Polsce tak wielu ludzi jest w stosunku do nich uprzedzonych.

Wspomagamy tradycyjne leczenie boską energią pobieraną z kosmosu. Ta energia przepływa przez uzdrowiciela, jak przez kanał i przy pomocy jego dłoni trafia do pacjenta – wyjaśnia Bogumiła Kubalańca

 

https://wiadomosci.wp.pl/duchowe-uzdrawianie-bedzie-refundowane-wiceminister-zdrowia-spotkala-sie-z-uzdrowicielami-6202852933830273a

 

Przeczytałem wiele materiałów na ten temat zanim się narodziłem na nowo jak i po przyjściu do Jezusa. To, co mogę powiedzieć, to że taka energia istnieje i autentycznie się ludzi uzdrawia. Problem polega na tym,, że owa energia jest tym samym co UFO i kosmici. Tak jak aniołowie Boży mają moc, tak i aniołowie największego z upadłych aniołów mają moc uzdrawiania.  Prawdopodobnie taka moc uzdrawiania mają także ludzie związani ze słynnym fałszywym chrześcijaninem jakim jest Benny Hinn.

 

 

Zbliżamy się do czasów, kiedy moc demonów będzie wszechogarniająca, a te rozmowy choć są tylko rozmowami z ministerstwem, właśnie są tego dowodem.

Jeśli nie przyjdziesz do Jezusa, to nie będziesz miał/a żadnej ochrony.

 

Dalej czytamy na wp.pl

 

“Według Kubalańcy metoda duchowego uzdrawiania powinna być refundowana przez NFZ. – Każdy pacjent powinien mieć możliwość skorzystania z duchowego uzdrawiania, jeżeli tylko wyrazi taką potrzebę. To coś, co rzeczywiście pomaga – mówi. Pytamy, czy spotkanie z wiceminister przyniosło nadzieję na realizację tych planów? – Powiem tak: kropla drąży skałę. Gdy cały rząd zrozumie na czym dokładnie polega nasza metoda leczenia, przychyli się do pomysłu refundacji.”

 

Oni chcą zalegalizować wpływ demoniczny!!! Oni chcą zalegalizować opętanie…..

Nie znam żadnej szczęśliwej osoby z new age po za jej liderami, tymi, którzy pracują dla wrogiej Prawu Bożemu ruchu.

Wielki Ucisk będzie się charakteryzował wpływem tych “duchowych istot”. Na szczęście nie dla ludzi wypełnionych Duchem Świętym.

 

Przed chwila jeszcze znalazłem informacje mówiącą o całkowitym przekręceniu wydarzeń przez te uzdrowicielkę:

 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/373777-wiele-halasu-o-nic-ministerstwo-zdrowia-prostuje-fake-newsa-nt-refundacji-duchowego-uzdrawiania

 

Zawsze po tego typu newsach przychodzi owoc ducha.

 

Updated: 28 grudnia 2017 — 09:54

2 komentarze

Add a Comment
  1. Iście demoniczne “uzdrawianie”.Sam kiedyś miałem do czynienia z podobnymi praktykami,dopóki Jezus nie otworzył mi oczy.Rzeczywiście to działa ale nie na długo i później z reguły następują powikłania w postaci np zaburzeń psychicznych.

  2. “Boska” energia- to jest tak prawdziwe jak ja jestem królową angielską… 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: