De Niro była klientem międzynarodowego pierścienia prostytucji, który zatrudniał nieletnie dzieci i specjalizował się w dostarczaniu prostytutek bogatym, wysokiej klasy klientom.

 

Według dokumentów sądowych z 1998 r. Niezależny dziennikarz John Lichfield odkrył, że agencja prostytucji krzywdziła w ten sposób  dziewczynki w wieku 15 lat, zmuszając je do seksu z bogatą i potężną elitą Hollywood.

 

Podczas gdy nie jest jasne, czy De Niro dostarczył dziewczynki, jego zaangażowanie w ringu otrzymało niewielki lub żaden przekaz medialny. Dcclothesline.com donosi: Francuska Brygada Represji de Proxenetisme (odpowiednik Vice Vice Squad) prześladowała 89 młodych kobiet, które stwierdziły, że zostały oszukane lub czasami fizycznie ograniczone przez agencję do pracy dla nich. Dziewczęta były czasami “sprzedawane jak bydło” innym agencjom reklamowym. W aktach agencyjnych nazwisk klientów zajętych przez policję mówi się o wielu dobrze znanych członkach sportowego i show-biznesowego zestawu odrzutowego po obu stronach Atlantyku, książętach arabskich, a także dwóch starszych francuskich centroprawicowych politykach . Lichfield napisał:

“Sześć osób jest oskarżonych o prowadzenie międzynarodowego pierścienia prostytucji, którego dziewczyny-zaproszone zabawiły aktora Roberta de Niro, byłego tenisistę, Wojtka Fibaka, dwóch starszych (ale nienazwanych) francuskich polityków i kilku książąt z Zatoki Perskiej. Agencja wyspecjalizowała się w wyłudzaniu lub łapaniu w pułapkę gwiazdorskiej dziewczyny, która sprzedawała swoje ciała z obietnicą kariery zawodowej jako modelki lub aktorki .

 

De Niro, pomimo nagłośnionego “aresztu” w Paryżu podczas kręcenia filmu na początku tego roku, był przesłuchiwany jedynie jako świadek i okazjonalny klient sieci prostytutek. Występuje przeciwko sędziemu śledczemu, Fredericowi N’Guyenowi Duc Quangowi, po jego bardzo głośnym przesłuchaniu; adwokaci aktora oskarżają śledczego o celowe poszukiwanie reklamy.

 

Taki jest ten świat. Fajnie sie ogląda filmy, słucha “fajnej” muzy, ale Biblia jasno mówi:

 

WIEMY, ŻE JESTEŚMY Z BOGA, A CAŁY ŚWIAT POGRĄŻONY JEST W ZŁYM

 

Cały świat jest zepsuty. Im bardziej ktoś jest blisko establishmentu, tym większe zepsucie gdyż musi iść na wiele kompromisów.

Paradoksalnie De Niro członek awangardy światowej protestuje przeciw systemowym szczepieniom, ale tak to juz jest, że jeśli ktoś nie jest z Boga, walczy z systemem w nim będąc….