Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przynajmniej 10 krajów omawiających ambasadę przenosi się do Jerozolimy, mówi wiceminister spraw zagranicznych Izraela.

Przynajmniej 10 krajów poza Stanami Zjednoczonymi i Gwatemalą rozważa uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela i prawdopodobnie przeniesienie tam swoich ambasad, powiedział wiceminister Hotovely.

Autor: Andrew Friedman / TPS i World News News Staff

Od czasu ogłoszenia przez Gwatemalę, że podąży za Stanami Zjednoczonymi i przeniesie swoją ambasadę do Jerozolimy, co najmniej 10 kolejnych krajów prowadzi rozmowy z Izraelczykami na temat tego samego, powiedział wicepremier Tzipi Hotovely w rozmowie z Israel Radio.

Nie chciała powiedzieć, które kraje były zaangażowane, ale “zauważyła, że ​​kilka rozmów dopiero się rozpoczyna, a inne są dalej”, donosi Ha’aretz .

 

W 2018 będzie już szósty rok jak prowadzę blog, ale nigdy wcześniej nie było tak wielkich znamion czasów końca i zapowiedzi Wielkiego Ucisku jak jest teraz. Co prawda prognozowałem, że w roku 2017 on będzie, ale końcówka roku wyraźnie na to wskazuje, że góra dwa lata jak będzie jeden rząd światowy. Pewne sytuacje można sobie apokaliptycznie naciągać, ale nie przeniesienie stolicy Izraela. Nie przyspieszenie prac nad wirtualnym pieniądzem jak ma to miejsce ze słynnym już na tym blogu Bitcoinem.

Według mojej oceny za rok, dwa chrześcijanie będą prześladowani na skale masową. Ale nie ci letni, jak ci pastorzy przebierający się w maski batmana i świętujący jak Babilon choinkę i reklamujący xboxa. Tak, jest taki pastor w necie…

Już niebawem nie będzie walk na wersety, ale jedno zdanie z Apokalipsy będzie kryterium jedynym:

 

Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. Apokalipsa 14

 

Bez znaczenia jest kto jest bestią. W tym momencie mamy trzy poważne kandydatury. Wszystkie trzy spełniają warunek istnienia w przeszłości, chwili przerwy i ponownego wejścia na arenę aby się zdumieli mieszkańcy ziemi. Według moich rozważań i analiz są nimi: światowy syjonizm (izrael), papiestwo, i islam. Wszystkie były i powstały ponownie.

Ten filtr z Apokalipsy 14 przejdą wszyscy chrześcijanie.

Wytrwałość w ucisku świętych.

Przestrzeganie przykazań.

Wiara w Jezusa.

Zapamiętajcie to, bo nie wiadomo ile blog będzie jeszcze istniał. Pod wpływem duchów zwodniczych są Ci, którzy uważają, że Prawo Boże nie obowiązuje. Oni najszybciej łykną nową światową religię. Pamiętajmy, że antychryst przyjdzie wśród znaków i cudów. 2 List Pawła do Tesaloniczan 2

 

Wiara w Jezusa. Czy myślicie, że te osoby, które świętowały teraz boże narodzenie nie wierzą w Jezusa? Na 100% wierzą. Demony również wierzą i drżą.

Mnie nie będą wydawać newagewocy ale chrześcijanie.

Wiara w Jezusa to miłość do bliźniego i poszanowanie Prawa Ojca. Chrześcijanie mają w sobie ogrom nienawiści, uraz, braku przebaczenia, i wszystkiego innego co lubi szatan min religijności. czytam biblie, modlę się więc jestem wierzący….. Jak faryzeusze. Oni znali biblie na pamięć..

 

Pamiętajmy, że Trump byl namaszczony przez charyzmatyków. Tenże Trump, który urzędował z Jaredem przy 666 avenue.

Pamiętajmy także, że antychryst zwiedzie również WYBRANYCH.

 

“24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. ” Mt

 

Niech każdy się w sercu przyzna czy wiązał jakieś nadzieje z Trumpem? Jeśli tak daliście się zwieźć. Nie ma żadnego przywódcy na ziemi, który działałby w imieniu Boga. Działają ale za przyzwoleniem Boga.

 

 

Każdy dzień może być dla nas obfity w nowe wydarzenia o zasięgu światowym a zarazem apokaliptycznym. Mam już sporo informacji, ale póki co staram się ten czas sol invictus czy święta mitry wypełnić Bogiem.

 

To właśnie tacy ludzie jak my będą wydawani bo nie chcą choinki, katolickiego Sylwestra, święta Janusa.

 

Nie sądzę aby rok 2018 był tak nudny jak poprzedni.

 

 

Updated: 26 grudnia 2017 — 09:52

2 komentarze

Add a Comment
  1. O, proszę…ale szybko to idzie…

  2. arex68@interia.pl

    W 2018r 70 lecie powstania państwa Izrael .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: