53-letni aktor został poproszony o wypowiedź, co  myśli na temat przyszłości walut cyfrowych, takich jak Bitcoin w niedawnym wywiadzie, do którego on odpowiedział:

„Bitcoin nie jest krótko terminowym trendem, a to martwi elity”
„Ludzie są chorzy i zmęczeni kontrolowaniem przez New World Order, widząc jak bogaci się bogacą, a biedni się biedniejsi.”
«Bitcoin daje siłę z powrotem dla ludzi i prawdopodobnie skończy się zniszczeniem New World Order.»
Gwiazda Hollywood mówi, że wierzy, iż „Bitcoin jest drogą do wolności” i twierdzi, że będzie „uwolnieniem  obywateli z pęt ekonomicznych Nowego Porządku Świata”.

W przeciwieństwie do zwykłych walut, kryptowaluty są zdecentralizowane i  działają bez potrzeby centralnego Banku. Niedawny gwałtowny wzrost wartości Bitcoina zaczął martwić głównie instytucje finansowe, które teraz widzą walutę cyfroweą jako główne zagrożenie dla ich istnienia.

Zgodnie z Keanu Reevesem, szał Bitcoin jest ustawiony aby wywołać rewolucję światową, która będzie widocznym końcem tyranii  naszych panów New World Order:
„Po raz pierwszy w historii, ludzie mają realną szansę na przejęcie władzy z powrotem od rządów”.

 

To tyle co do “przemyśleń” Pana Reavsa.

To co on powiedział, nie jest li tylko brakiem znajomości Biblii. To jest to, co zapowiadałem, choc zapewne nie tylko ja, bo i zagranicą, że chipy, czy znamię bestii czymkolwiek ono będzie, będzie reklamowane przez gwiazdy z pierwszych stron gazet. W Polsce być może będzie to p. Linda, Pazura, Kondrat itd

Już zaczyna się pranie mózgów. Chyba nie przypadkiem główny bohater systemu MATRIXA wypowiedział się na temat czegoś, co będzie tak na prawdę zniewoleniem.

Sam Bitcoin nie jest żadnym zagrożeniem, ale ogólnoświatowa kryptowaluta w połączeniu ze znakiem bestii i odejściem od Prawa Boga już tym jest.

Wszystko przyspiesza. My uświęcajmy się i informujmy rodziny i znajomych o tych wszystkich zagrożeniach o znaku bestii itp.