Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dyktatura NWO: każdy, nawet mały sklepik będzie musiał mieć terminal.

Bóg daje wybór. Możemy grzeszyć lub nie. Możemy iść do Boga lub do szatana. Rząd chce nas zmusić do przyjęcia obrotu bezgotówkowego, co fanów a raczej idoli PISu powinno w końcu przebudzić. W polskim sejmie nie ma ani jednej partii przeciwstawiającej się systemowi. PIS z kolei realizuje posłusznie politykę światowych pociągaczy sznurków. Społeczeństwo przekupione patriotyzmem i 500plus jest uśpione, ale tak czy owak wszelki bunt w tej kwestii nie ma sensu. Trend jest apokaliptyczny;

 

Ministerstwo Rozwoju przygotowuje ustawę, która zmusi wszystkich przedsiębiorców posiadających kasy fiskalne, w tym małe sklepiki spożywcze, do umożliwienia klientom płacenia kartą płatniczą, płatnościami mobilnymi, Blikiem lub przelewem. Czy szykuje się rewolucja?

Według nowej ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem płatności elektronicznych, Ministerstwo Rozwoju jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku zamierza zwiększyć popularność transakcji bezgotówkowych, ponieważ – jak twierdzi – nie można mówić o konkurencyjnej gospodarce opartej na innowacjach, bez umożliwienia obywatelom i przedsiębiorcom szybkiego i wygodnego dostępu do cyfrowych rozwiązań. Oprócz upowszechnienia ich stosowania, ustawa ma przyczynić się do zastąpienia części transakcji gotówkowych, cyfrowymi instrumentami płatniczymi, czyli kartami, przelewami, Blikiem oraz płatnościami mobilnymi.

W ordynacji podatkowej i ustawie o opłacie skarbowej: Wprowadzenie obowiązku zapewnienia przez podmioty publiczne, możliwości dokonywania płatności w formie bezgotówkowej. Wyposażenie urzędów w terminale płatnicze zapewniane jest nieodpłatnie w ramach Programu upowszechnienia płatności bezgotówkowych w administracji, realizowanego przez MR wspólnie z Krajową Izbą Rozliczeniowa”

 

źródło: http://wgospodarce.pl/informacje/43934-nowe-prawo-kazdy-nawet-maly-sklepik-z-terminalem

 

W związku z tym newsem jak i podobnymi np o Bitcoinie, uważam, że nasz wolność będzie mocno okrajana i jak wspomniałem wszelkie działania polityczne będą pozbawione sensu. Im więcej czasu upływa tym większą nadzieje winniśmy pokładać w Jezusie i zbawieniu. Prawa co raz mniejsze, obowiązki co raz większe. Niebawem powstanie światowe państwo totalitarne.

Nie trzeba być prorokiem, aby wiedzieć, że chrześcijanie posłuszni Prawu Bożemu będą uznani niebawem za niebezpiecznych radykałów. Ale cóż to jest wobec życia wiecznego….

Czymże to jest wobec bliskości Boga? Bez chorób, bez nienawiści, bez kłótni, bez śmierci. Teraz mamy morze, jeziora, góry, lasy, piękne kwiaty. To wszystko stworzył Bóg. To co dopiero będzie w Jego królestwie wiecznym….

 

Updated: 15 grudnia 2017 — 16:00

3 komentarze

Add a Comment
 1. Brrrrr :/
  przekichane będą mieli ci przedsiębiorcy którzy nie mogą kupić terminalu bo nie starczy im na to pieniędzy :/
  ale też i ci którzy nie chcą z różnych powodów płacić mobilnie… :/

  1. Wszystko będzie za darmo tak jak znamię bestii.

 2. Reklamy zachecające do tranzakcji bezgotówkowych:
  http://alebank.pl/warto-bezgotowkowo-konkursy-rozstrzygniete-znamy-najciekawsze-wizje-platnosci-bezgotowkowych/
  Oko wielkiego brata

  http://www.kbs-bank.pl/2017/10/18/dzien-platnosci-bezgotowkowych-warto-bezgotowkowo/

  Do tej pory do akcji “Warto bezgotówkowo” przyłączyło się ponad 100 firm i instytucji. Część z nich, w związku z kampanią, będzie oferowała specjalne promocje dla tych klientów, którzy zdecydują się za usługi płacić kartą lub smartfonem. Więcej informacji w tej sprawie – na http://www.wartobezgotowkowo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: