Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 15.12.

Nawet jeśli przeżywasz coś niesłychanie bolesnego, to pamiętaj, że Bóg tu rządzi, a nie demony.

Bóg ma wszystko pod kontrolą. Ty tylko patrz na Jezusa, a nie na grzmoty i burze.

 

 

 

Updated: 15 grudnia 2017 — 20:32

4 komentarze

Add a Comment
 1. Dziękuję za zamieszczenie tych słów…

 2. Ostatnio przychodzą do mnie takie myśli, że Boga nie ma. Wiem, że nie są moje, chociaż czasem nie jestem tego już pewna, dezorientują mnie.
  Czuję te burzowe chmury nade mną jakby zaraz miał lunąć deszcz i wszystko miało zmienić się w ruinę, że wszystko wróci do punktu wyjścia, że znowu będzie tak jak było dawniej i tyle będzie z mojej wiary, tyle będzie ze mnie.
  I zapominam ciągle o tej prostej prawdzie, że Bóg ma wszystko pod kontrolą. Po prostu zapominam, ta myśl gubi się w tysiącach innych i przez to ciągle łapię się na pułapki złego.
  I jest mi po prostu smutno, jakoś niezbyt ostatnio się czuję; dziękuję za ten post, bo znów sobie przypomniałam i zapewne niedługo się polepszy.
  Przy okazji (chciałam to napisać już jakiś czas temu) dziękuję panu za prowadzenie tego bloga, dużo się z niego dowiedziałam i kilka razy znalazłam tu odpowiedzi/wskazówki o które akurat prosiłam Boga.

  1. Zakochana w Bogu i Jego dzialaniu 😍😍😍 Przez wiele jednak uciskow przyjdzie nam przejsc w tym zyciu….Przyjdz Panie Jezu, zastan nas gotowymi 😇😇😇😇😇

  2. Przyjęcie Jezusa Chrystusa oznacza zamknięcie starego Twojego życia, co było wczoraj nie ma już znaczenia, Bóg Ci wybaczył i smuci się jak upadasz a cieszy się jak idziesz do przodu i wzrastasz. Nie oskarżaj siebie.
   Bóg nie jest oskarżycielem.
   Oskarżycielem jest szatan, to on robi wszystko żebyś była smutna, zdołowana, niepewna i zrezygnowana.
   Wszystkie oskarżające myśli nie pochodzą od Boga ale od szatana, aby ściągnąć Ciebie na dół.
   Jak tylko zauważysz, że czart miesza Ci w głowie, zgrom go i patrz w stronę Boga, nie słuchaj diabła cwaniaka, wyrzucaj go, przywołuj Jezusa Chrystusa na ratunek, módl się a nabierzesz siły.
   Wzastaj w wierze, jak upadniesz podnoś się, przeproś Boga, proś o wybaczenie i idż dalej w Jezusie Chrystusie, nie oglądaj się za siebie tak jak żona Lota, tylko zaufaj Bogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: