Bitcoin mógłby połączyć złoto w solidny, długoterminowy sposób przechowywania bogactwa, ponieważ kryptowaluta zyskuje użytkowników i wartość , które zdaniem analityków JP Morgan może przekształcić się w coś przypominającego bardziej tradycyjną klasę aktywów.

 

Ten ruch w celu dołączenia do bardziej formalnych rynków finansowych “ma potencjał podniesienia kryptowalut do nowej klasy aktywów” – powiedział analityk JP Morgan Nikolaos Panigirtzoglou.

Stanowisko jest szczególnie zaskakujące, ponieważ prezes i przewodniczący JP Morgana Jamie Dimon od dawna jest krytykiem bitcoina.
Wcześniej w tym tygodniu analityk JP Morgan Nikolaos Panigirtzoglou publicznie stwierdził, że bitcoin może stać się wschodzącą klasą aktywów, biorąc pod uwagę, że CBOE i CME, dwie największe giełdy opcji na świecie, będą notować kontrakty terminowe na bitcoin do połowy grudnia.

“Perspektywiczne wprowadzenie kontraktów terminowych typu bitcoin, w szczególności przez giełdy, może potencjalnie zwiększyć legitymację, a tym samym zwiększyć atrakcyjność rynku kryptowalut zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych” – powiedział Panigirtzoglou.
Podkreślił, że wraz ze wzrostem akceptacji bitcoina jako zasobu wartości, wycena rynkowa i cena bitcoina prawdopodobnie wzrosną proporcjonalnie.
Bitcoin Futures Exchanges poprowadzi inwestorów na rynku finansowym do Bitcoin.

W tym tygodniu kilku cenionych analityków, w tym współzałożyciel Satoshi Citadel Industries (SCI), Miguel Cuneta, wyjaśnił, że bitcoin dopiero zaczyna przekształcać sektor finansowy, a cena Bitcoin, która wynosi obecnie około 11 500 USD, wzrośnie w postępie geometrycznym.

“Ponad jedna trzecia trylionów dolarów. To całkowita liczba kryptowalut na świecie. 165 miliardów dolarów należy do samego Bitcoina, który pokazuje, jak dominujące mogą być efekty sieciowe. Dzięki technologii Bitcoin, moc tworzenia pieniędzy została przyznana każdemu człowiekowi na ziemi i odebrana królom, oligarchom i rządom “- powiedział Cuneta….

 

Bitcoin, pozornie dobra rzecz. Ale rzecz też w tym, że będzie to podstawą do systemu bestii, w którym nie będzie gotówki:

 

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Apokalipsa 13

 

Tatuaż cyfrowy plus obrót bezgotówkowy oparty na systemie Bitcoina daje nam podstawy biblijnego Wielkiego Ucisku. Bez tego systemu nie będzie można przeżyć, ale pamiętajmy, że jest jeszcze Bóg i Ci, którzy nie przyjmą znaku bestii mogą być w cudowny sposób uratowani. Inni zaś będą poddani ścięciu. Łukasz ewangelista napisał aby modlić się każdego dnia aby przed tym ujść.