“„W czasach, w których wszyscy chcemy wymachiwać różnymi flagami i pokazywać, że jesteśmy z czegoś dumni (po angielsku: pride), organizując uliczne parady, to ja ogłaszam wszem i wobec, że jestem dumny z tego, że wierzę w Boga. W rozmowie z Pawłem Gzylem dla „Gazety Krakowskiej” muzyk wyznał, że jeśli wierzy się w Boga, to ma się potrzebę mówienia o tym i… jest to coś zupełnie naturalnego, czego nie trzeba się wstydzić.””

pl.aleteia.org/2017/11/23/piasek-jesli-wierzysz-w-boga-masz-potrzebe-mowienia-o-tym-publicznie/

 

W Boga wierzy p. Bergoglio chcący sprowadzić dżihad do Europy i religię Allaha Akbara. W Boga wierzy Benny Hin. Wierzy też Trump, prezydent Duda oraz Lech Wałęsa i Kaczyński. Celowo umieściłem obok Wałęsy nazwisko Kaczyńskiego by pokazać jak różni to są, mogą być bogowie.

Trudno w tej sytuacji nie zacytować samo Słowo od Boga co On sam myśli o takiej miłości do Niego:

 

“Kapłańska 20:13: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.” ”

 

oraz natchnionego Duchem Świętym Pawła:

 

“Rzymian 1:24-27: „Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. (…) Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie”. ”

 

Nie jest to w sumie li tylko jakiś afront do Andrzeja. Pragnę przez to pokazać jak ludzie wybierają sobie z bibli to, co im pasuje, odpowiada pod ich światopogląd.

Uniwersalny bóg będzie rządził za czasów antychrysta, a póki co zobaczmy jaka jest wiara Piaska…

 

Piasek i Nergal na koncercie Depeche Mode. źródło: party.pl

 

Człowiek, który spalił biblie i człowiek łamiący nakaz z księgi kapłańskiej. Obaj wierzą w tego samego boga…..