Napisałem w cudzysłowu zmarło, ponieważ dalsza część tej informacji wskazuje na zupełnie coś innego.

 

Dziennik “Wiedomosti” opublikował dane na temat śmierci żołnierzy rosyjskich sił zbrojnych w latach 2012-2016, z których wynika, że zmarło w tym okresie ponad 3 tys. wojskowych. Gazeta powołuje się na dokumenty o przetargu na usługi ubezpieczeniowe.
Jak podały “Wiedomosti” w poniedziałek wieczorem na swojej stronie internetowej, z dokumentu wynika, że w 2012 roku zmarło 630 żołnierzy, w 2013 – 596, w 2014 – 790, a w 2015 – 626. W roku 2016 zmarło 393 wojskowych

Dziennik wskazuje, że największą liczbę zgonów – 790 – wymieniono w danych za 2014 rok. Jak zauważa, wówczas Ukraina oskarżała Rosję, że jej żołnierze uczestniczą w walkach w Donbasie.

źródło: rp.pl

 

Natomiast pozostała liczba jest rosyjską tajemnicą państwową. Pokazuje to w jak bezpardonowy sposób władze, a tym bardziej komunistyczne, traktują ludzi jak mięso armatnie i jak wielkim kłamstwem posługują się, co obnaża ich ojca.

 

 

Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jana 8

 

Diabeł kieruje całym światem i dlatego mógł on zaoferować Jezusowi na pustyni wszystkie królestwa ziemi.