Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Britney Spears otwiera się w temacie Illuminati: “Modlę się do Boga o przebaczenie”

Britney Spears powiedziała bliskim przyjaciołom i współpracownikom, że każdego wieczoru modli się do Boga prosząc go o wybaczenie jej za obcowanie z Iluminatami.
“Możesz mnie ukarać, ale proszę nie karać moich synów, nie zrobili nic i zasługują na czysty start”, mówi Britney, według przyjaciół, którzy twierdzą, że gwiazda jest przerażona, jej dwoje dzieci zostanie “zepsute” i zwabione w ” zło “przemysłu rozrywkowego.

 

“Jeśli myślisz, że to, co wychodzi z Hollywood, teraz jest złe, to zapnijcie się, to będzie znacznie gorsze.Jeszcze nic nie widziałeś. Rzeczy, które widziałam, ciemność, to wystarcza, by doprowadzić kogoś do szaleństwa – powiedziała Britney.

Britney studiuje Biblię i recytuje wersety w swoich modlitwach o przebaczenie. Czyta Księgi 2 Królów 14: 6 i czerpie nadzieję i pocieszenie z przesłania, że ​​Bóg osądzi każdego z nas zgodnie z własnymi grzechami, a nie z grzechami naszych rodziców.

Ale nie zabił dzieci morderców, zgodnie z tym, co jest napisane w Księdze Prawa Mojżeszowego, gdzie Pan nakazał: “Ojcowie nie będą skazywani na śmierć ze względu na swoje dzieci, ani dzieci nie będą stawiane na śmierć z powodu swoich ojców. Ale każdy umrze za swój własny grzech. “(2 Królów 14: 6).
Britney jest inspirowana przesłaniem o odkupieniu.
“Jestem silna i muszę wziąć odpowiedzialność za własne działania i ludzi, z którymi się związałam w przeszłości i rzeczy, które zrobiłam i byłam po tamtej stronie” – powiedziała Britney.
“Mam sny, w których jestem w strefie wojny z moimi dwoma chłopcami i kładę się na nich, moje ciało pokrywa je, aby chronić je przed kulami. Zrobiłabym wszystko, aby dać im szansę na dobre życie. ”
“To wszystko, o co  proszę. By byli  przyzwoitymi ludźmi i żyć przyzwoicie. ” Britney Spears

 

 

W obliczu tego wyznania chciało by się zapytać “gdzie jest pokora wszystkich intelektualnych znawców biblii”? Britney przy wszelakich kłótnikach, oszczercach, ludzi o parszywym języku  jest w tym momencie świętą.

To, co ta gwiazda pop zauważyła jest esencją chrześcijaństwa: wychowanie w Chrystusie

Ku ścisłości, owszem my nie odpowiadamy za grzechy przodków w sensie życia wiecznego, ale odpowiadamy za ich grzechy jako przekleństwo pokoleniowe, które zmazuje dopiero Jezus Chrystus, kiedy szczerze się z nim zaprzyjaźnimy, kiedy będzie naszym PANEM. To On będzie panował w naszym życiu.

Co jest dzisiaj przekleństwem? Urodzić się w rodzinie zdemonizowanej, bez Jezusa. W rodzinie gdzie panuje alkohol, kult maryjny, religijność, gdzie bywa molestowanie dzieci, gdzie rodzice stale się kłócą. Przekleństwo jest tam gdzie panuje kult sukcesu i ogólnie gdzie Boga nie ma, a dzieci robią co chcą. Co raz częściej słyszę jak opanowane złem są dzieci z rodzin bardzo bogatych. Życie bez Jezusa jest przekleństwem.

 

4 komentarze

Add a Comment
  1. Artur S. (detmold)

    Bardzo odważne wyznanie jak na osobę takiego formatu. Jakże niewielu się na taki krok zdobywa… Rzeczywiście. Gorszym od wychowania w standardowej-bezbożnej rodzinie ( nie mówię tu o “twardej patologii” ) jest wyrośnięcie w fałszywie pobożnej atmosferze ( np. niedzielne świętoszkowate kościółkowanie, a przez resztę czasu bycie totalnym obłudnikiem ). Jakże trudnio przez przesiąknięcie takim duchowym syfem się potem nawrócić…

  2. Rzeczywiście, bardzo odważne wyznanie… mam nadzieję, że uda jej się utrzymać synów z dala od szołbizu…no zresztą ona sama wie najlepiej dlaczego chce podjąć taki krok, pewnie widziała takie rzeczy że aż włos się na głowie jeży…
    Oby poszło wszystko jak najlepiej…

  3. Było sporo informacji, gdy zaczęła się wycofywać ze starego życia i ”sypać”- że zalamala sie nerwowo i zamkneli ja na odwyku i chyba nawet w psycholu. Codziennie za nich trzeba sie midluc bo ich swiadectwo może otworzyc innym oczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: