Britney Spears powiedziała bliskim przyjaciołom i współpracownikom, że każdego wieczoru modli się do Boga prosząc go o wybaczenie jej za obcowanie z Iluminatami.
“Możesz mnie ukarać, ale proszę nie karać moich synów, nie zrobili nic i zasługują na czysty start”, mówi Britney, według przyjaciół, którzy twierdzą, że gwiazda jest przerażona, jej dwoje dzieci zostanie “zepsute” i zwabione w ” zło “przemysłu rozrywkowego.

 

“Jeśli myślisz, że to, co wychodzi z Hollywood, teraz jest złe, to zapnijcie się, to będzie znacznie gorsze.Jeszcze nic nie widziałeś. Rzeczy, które widziałam, ciemność, to wystarcza, by doprowadzić kogoś do szaleństwa – powiedziała Britney.

Britney studiuje Biblię i recytuje wersety w swoich modlitwach o przebaczenie. Czyta Księgi 2 Królów 14: 6 i czerpie nadzieję i pocieszenie z przesłania, że ​​Bóg osądzi każdego z nas zgodnie z własnymi grzechami, a nie z grzechami naszych rodziców.

Ale nie zabił dzieci morderców, zgodnie z tym, co jest napisane w Księdze Prawa Mojżeszowego, gdzie Pan nakazał: “Ojcowie nie będą skazywani na śmierć ze względu na swoje dzieci, ani dzieci nie będą stawiane na śmierć z powodu swoich ojców. Ale każdy umrze za swój własny grzech. “(2 Królów 14: 6).
Britney jest inspirowana przesłaniem o odkupieniu.
“Jestem silna i muszę wziąć odpowiedzialność za własne działania i ludzi, z którymi się związałam w przeszłości i rzeczy, które zrobiłam i byłam po tamtej stronie” – powiedziała Britney.
“Mam sny, w których jestem w strefie wojny z moimi dwoma chłopcami i kładę się na nich, moje ciało pokrywa je, aby chronić je przed kulami. Zrobiłabym wszystko, aby dać im szansę na dobre życie. ”
“To wszystko, o co  proszę. By byli  przyzwoitymi ludźmi i żyć przyzwoicie. ” Britney Spears

 

 

W obliczu tego wyznania chciało by się zapytać “gdzie jest pokora wszystkich intelektualnych znawców biblii”? Britney przy wszelakich kłótnikach, oszczercach, ludzi o parszywym języku  jest w tym momencie świętą.

To, co ta gwiazda pop zauważyła jest esencją chrześcijaństwa: wychowanie w Chrystusie

Ku ścisłości, owszem my nie odpowiadamy za grzechy przodków w sensie życia wiecznego, ale odpowiadamy za ich grzechy jako przekleństwo pokoleniowe, które zmazuje dopiero Jezus Chrystus, kiedy szczerze się z nim zaprzyjaźnimy, kiedy będzie naszym PANEM. To On będzie panował w naszym życiu.

Co jest dzisiaj przekleństwem? Urodzić się w rodzinie zdemonizowanej, bez Jezusa. W rodzinie gdzie panuje alkohol, kult maryjny, religijność, gdzie bywa molestowanie dzieci, gdzie rodzice stale się kłócą. Przekleństwo jest tam gdzie panuje kult sukcesu i ogólnie gdzie Boga nie ma, a dzieci robią co chcą. Co raz częściej słyszę jak opanowane złem są dzieci z rodzin bardzo bogatych. Życie bez Jezusa jest przekleństwem.