Czy może nas coś jeszcze zaskoczyć? Nie sądzę. Kiedy szukam nowych newsów wiem że może mnie zaskoczyć zaskoczenie. Nie wiem czasem czy nie stałem się już niewrażliwy na takie wiadomości…

Ponoć, podkreślam ponoć a wg niektórych na 100% jest to wiadomość prawdziwa.

W Japonii od 2014 r. Zostało zatwierdzone prawo zezwalające na konsumpcję ludzkiego ciała.

1 grudnia 2017 r.  Nowa restauracja w mieście Tokio, w Japonii ogłosiła, że ​​jest to specjalne menu, w tym Human Flesh. Nawet rząd to potwierdził legalność restauracji. Brzmi to niepokojąco, ale jest to po  prawdą.
Pokazuje to całkowicie dziką i niewyobrażalną ludzką naturę, której nie można tolerować w tej społeczności. Ale restauracja o nazwie “The Resoto ototo no shoku ryohin”, co oznacza “Edible Brother” w języku angielskim okazało się tak.>Menu posiłków waha się od 100 do 1000 euro wraz z innymi potrawami. Ostatnio międzynarodowe źródła wiadomości potwierdziły, że turysta z Argentyny potwierdził, że był  pierwszą osobą jedzącą ludzkie mięso w tej restauracji “Edible Brother”.

  

Szczerze mówiąc, mięso może smakować jak każdy z dań wieprzowych, ale smak może zniknąć z powodu nadmiernej przyprawy i napojów. Jednak legalne jest spożywanie mięsa w Japonii, ale 99% populacji na świecie nie spożywałoby ludzkiego mięsa, gdyby je oferowano.
Nawet niektóre narody nie mają pojęcia, skąd pochodzą źródła mięsa. Ludzie przed śmiercią decydują się wypromować swoje ciała do szczególnego miejsca jedzenia, około około 30 tysięcy euro lub 35 799 dolarów, pozostawiając całą rodzinę w gotówce.
Młodzi ludzie, którzy umierają młodo, mogą mieć wzajemne umowy z restauracją, w której są dostępne dla całej drużyny do zjedzenia, ale wołowina będzie po prostu Sh * t do jedzenia.
A więc tutaj jest haczyk. Czy możesz śledzić linię, która jest gotowa umrzeć za znaczną ilość pieniędzy, szczególnie, aby zostać zjedzonym ???

źródło: https://steemit.com/food/@jomano1975/they-open-the-first-restaurant-of-human-meat-in-the-world

Nie na zbyt wielu stronach pojawił się ten news ale w bezbożnej totalnie Japonii wszystko jest możliwe. Wszak tam ludzie płacą aby ktoś ich choćby tylko dotknął. Szatan na różne sposoby upokarza.

Nikt nie wie kiedy przyjdzie Pan Jezus ponownie, ale znaki są ku temu sprzyjające….