Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niespotykana reklama na aucie…

Ktoś, kto nie wstydzi się Jezusa umieścił taki oto napis:

 

Jak wielkie musi być zdziwienie ludzi nawet w tym przedświątecznym, przed Bożenarodzeniowym okresie.

Chwała Bogu właścicielowi za ideę i odwagę.

 

 

 

Updated: 23 listopada 2017 — 13:43

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Że też nie wpadłam na ten pomysł wcześniej…
  Super pomysł. Chwała Panu za takich ludzi:)

 2. To jest odwaga dana od Boga,niewielu by się na to zdobyło.

  1. to fakt, od Boga to jest.

 3. Artur S. (detmold)

  W czasach powszechnego zobojetnienia duchowego ( znieczulenia moralnego na wszechogarniajace zlo-letniactwa ) taka postawa swiadczy o tym, iz ktos jest wyrazisty moralnie, a nie mdly, na duzy ewangeliczny plus.

 4. To auto zapewne służy do przewozu materiałów w jakiejś firmie, więc ten człowiek nie tylko jest zwykłym kierowcą którego widzą użytkownicy dróg, ale również jakimś dostawcą lub odbiorcą towarów w pewnych punktach. Oznacza to że na pewno dzięki takiemu prostemu w treści napisowi odbył wiele rozmów ewangelizacyjnych wcale nie musząc zaczepiać ludzi! 🙂
  Zobaczcie ile może zdziałać taka informacja, chociażby na zwykłej koszulce 😉

  1. Też prawda, bardzo trafne spostrzeżenie 🙂

 5. Witam. To jest samochód Tomka mojego brata w Jezusie😀 Razem byliśmy w jednej wspólnocie chrześcijańskiej a teraz Tomcio prowadzi bardzo fajną i oddaną Bogu grupę http://www.fundacjapasja.eu.

  1. Miał genialny pomysł z tą reklamą 🙂

 6. Rowniez uwazam, ze wlasciciel wykazal sie wielka odwaga, zwlaszcza kiedy prawo powoli zamyka wolnosc na cokolwiek, Chwala Bogu Ojcu iz sa jeszcze ludzie co lapia sie resztki wolnosci w prawie.

 7. Ciekawostka związana z tym samochodem [dzisiaj się dowiedziałem od właściciela czyli Tomka]. Samochód ten był prywatnym/firmowym samochodem Tomka przeznaczonym do wożenia art. spożywczych. I jak tu ktoś wyżej zauważył odwiedzał dziennie kilkanaście punktów. W każdym z tych punktów ktoś usłyszał lub doświadczył uzdrowienia bądź nawrócił się do Pana. Tomek jest naprawdę wojownikiem naszego Pana Jezusa i nie wstydzi się ewangelii w żadnej sytuacji. 🙂
  A ciekawostka o której wspomniałem to to ,ze Tomek będąc właścicielem tego samochodu i jednocześnie szefem swojej firmy, pewnego dnia postanowił całkowicie oddać swoje życie na służbę Jezusowi i sprzedać firmę razem z tymże samochodem. Nowy właściciel firmy i samochodu podczas pierwszych rozmów z Tomkiem twierdził , że zdrapie te naklejki no bo… (jest katolikiem wierzącym w Boga ale nie praktykującym) na samochodzie służbowym to raczej nie fajnie żeby takie rzeczy były powypisywane. Ale przebywając i finalizując przez dwa tygodnie przejęcie firmy i po rozmowach z Tomkiem nt, Jezusa i wiary chrześcijańskiej , nowy właściciel stwierdził, że jednak naklejki na aucie zostają 🙂 🙂 🙂

  1. Brawo, dobrze że auto będzie jeszcze komuś służyć ku dobremu i że nowy właściciel się nie pozbył tych naklejek 🙂

 8. Niestety nie wszystkim podoba się takie przedsięwzięcie.
  Jedni uważają za niebiblijne, drudzy za akt przeciwny pokojowi na ziemi.

  Tymczasem:

  A teraz Jakubie, sługo mój, słuchaj i ty Izraelu, któregom wybrał.
  Oto tak mówi PAN, KTÓRY CIĘ SPRAWIŁ I STWORZYŁ, A WSPOMOŻYCIEL TWÓJ jeszcze z żywota: Nie bój się Jakubie, sługo mój i ty sprawiedliwy, KTÓREGOM JA WYBRAŁ.
  ABOWIEM WYLEJĘ WODĘ NA PRAGNĄCĄ, A RZEKI NA SUCHOŚĆ. WYLEJĘ DUCHA MOJEGO NA NASIENIE TWOJE, A BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MOJE NA NARÓD TWÓJ.
  I rozkrzewią się jako trawa, a jako wierzby nad potoki.
  Jeden rzecze: Jam jest Pański, drugi się ozowie Jakubów, A DRUGI NAPISZE RĘKĄ SWĄ: JESTEM PAŃSKI, a będzie się ozywał imieniem izraelskiem
  Tak mówI PAN, KRÓL IZRAELSKI, ODKUPICIEL JEGO, PAN ZASTĘPÓW: JA JESTEM PIERWSZY I tenże OSTATECZNY, A NAD MIĘ ŻADNY INY BÓG NIE JEST.
  Któż mnie jest równy? Niech zawoła, a niech oznajmi, a niech mi porządek zamierzy, gdym postanowił lud starodawny, przyszłe i ty, co nie rychło potym przypaść mają rzeczy, niech im powie.
  NIE LĘKAJCIE SIĘ ANI SOBĄ TRWÓŻCIE. IZALIM WAM TEGO Z DAWNA NIE OZNAJMIŁ I OPOWIEDZIAŁ? ZAISTE SAMY WAS MAM NA ŚWIADKI, JESLIŻE JEST INY BÓG IMO MIĘ, A JESLIŻE JEST STWORZYCIEL, KTÓREGO BYCH JA NIE ZNAŁ? Izajasz 44,1

  WSZELKI TEDY, KTÓRY BY MIĘ WYZNAŁ PRZED LUDŹMI, WYZNAM GO JA TEŻ PRZED OJCEM MOIM, KTÓRY JEST W NIEBIESIECH;
  A kto by się mnie zaparł przed ludźmi, zaprę się go i Ja przed Ojcem moim, który jest w niebiesiech.
  NIE MNIEMAJCIE, ŻEM PRZYSZEDŁ DAWAĆ POKÓJ NA ZIEMIĘ; nie przyszedłem dawać pokoju, ale miecz. Mat.10,32

  Zydzi przeciw Jedynemu Pośrednikowi Jezusowi w służbie Bogu:!
  Następnie rabin zwrócił się do czterech nie-Żydów i zapytał ich, CZY SĄ GOTOWI ZAAKCEPTOWAĆ SIEDEM PRAW NOAHIDE, W TYM WYMÓG NIE SŁUŻENIA BOGU PRZEZ POŚREDNIKA. Dokonano tego w ramach oficjalnego orzeczenia przed trybunałem rabinicznym.
  Czwórka przyjęła radośnie i została oficjalnie uznana przez trybunał rabinacki Ger Toshav (rezydentem obcym).
  Ceremonia odbyła się w samą porę, ponieważ Abraham określa siebie jako “obcego rezydenta” w tegorocznej części Tory

  Read more at https://www.breakingisraelnews.com/97629/rabbinic-tribunal-accepts-noahides-temple-mount/#2LG3y76QuRA7x2We.99

  Powoli, małymi kroczkami wdrażane jest prawo noahidzkie w różnych zakątkach świata.
  A co Watykan ma do powiedzenia w tym temacie? :
  http://www.vatican.va/roman_curia/pontifical_councils/chrstuni/relations-jews-docs/rc_pc_chrstuni_doc_20070313_commissione-bilaterale_en.html

  „Tradycja żydowska podkreśla Przymierze Noydów (por. Rdz 9, 9-12) jako zawierające. uniwersalny kodeks moralny obowiązujący całą ludzkość.”

  Tymczasem:

  Niechaj się nie trwoży serce wasze; WIERZYCIE W BOGA I W MIĘ WIERZCIE.

  Rzekł mu Jezus: Jamci jest ta droga, i prawda, i żywot; żaden nie przychodzi do Ojca, TYLKO PRZEZ MIĘ.

  Boć jeden jest Bóg, jeden także POŚREDNIK między Bogiem i ludźmi, CZŁOWIEK CHRYSTUS JEZUS.

  Niech wam wszystkim wiadomo będzie i wszystkiemu ludowi Izraelskiemu, ŻE W IMIENIU JEZUSA CHRYSTUSA NAZAREŃSKIEGO, któregoście wy ukrzyżowali, którego Bóg wzbudził od umarłych, przez tego ten stoi przed wami zdrowym.
  TENCI JEST KAMIEŃ ON WZGARDZONY OD WAS BUDUJĄCYCH, KTÓRY SIĘ STAŁ GŁOWĄ WĘGIELNĄ.

  I NIE MASZ W ŻADNYM INNYM ZBAWIENIA; ALBOWIEM NIE MASZ ŻADNEGO IMIENIA POD NIEBEM, DANEGO LUDZIOM, PRZEZ KTÓRE BYŚMY MOGLI BYĆ ZBAWIENI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: