Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sąd na Florydzie: Zakaz uprawy warzyw we własnych ogródkach!

NWO w różnych miejscach świata wprowadza różne zakazy, totalitarne ustaw aby za niedługi czas ujednolicić wszystkie na całym świecie. Stąd New World Order.

 

Sąd na Florydzie uznał, że właściciele domu z ogrodem nie mają prawa hodować warzyw! Owszem mogą posiadać ogrody kwiatowe i drzewka owocowe, ale uprawiać marchew czy kapustę, już nie. Jest to po prostu nielegalne. Niby ziemia, którą zakupiłeś jest twoja, ale nie masz prawa robić z nią co zechcesz. Tom i Hermine zdecydowali się jednak, że nie zlikwidują uprawianych przez siebie warzyw. Zamiast tego złożyli pozew sądowy, twierdząc, że miasto narusza ich konstytucyjne prawo korzystania z ich własności.

Wbrew przewidywaniom sąd przychylił się do decyzji urzędników i stwierdził, że właściciele „z całą pewnością nie mają podstawowego prawa do uprawy warzyw w ogrodzie”. Sąd uznał za słuszny zakaz „upraw roślin służących do spożycia, w przeciwieństwie do uprawy roślin ozdobnych”.

Instytut Sprawiedliwości twierdzi, że wyrok godzi nie tylko w prawa własności w Ameryce, ale i ingeruje w wolność spożywania tego na co ma się ochotę.

swiatopoglad.pl

 

Gdzieś w jakimś dokumencie była o tych ogródkach mowa. Rzekomo ktoś zagroził HK pisząc o tym co oni zrobią. Być może ten materiał jest podobny do Planu III wojen. Jest na moim blogu, ale nie wiem gdzie go znaleźć :-). Wszystko co było tam zawarte niestety się sprawdza.

Ustaw ograniczające wolność będą wizytówką tych czasów. Wolność jest nam po kawałku zabierana.

Sataniści potrzebują jeszcze coś na skale masową, aby dokończyć swe dzieło. Albo będzie to mega kryzys, albo wojna.

 

 

..

 

Updated: 22 listopada 2017 — 18:10

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Oczywiście chodzi o to,żebyśmy spożywali tylko i wyłącznie warzywa wyhodowane na bazie chemii,trujących oprysków i innego świństwa(na drzewka owocowe też przyjdzie pora),oni nie chcą,żebyśmy byli zdrowi,bo korporacje farmaceutyczne też muszą zarobić na kawałek chleba.

  1. Dokładnie tak…
   Nie wygląda to za dobrze, ale właśnie dlatego jeszcze bardziej na znaczeniu przybiera modlitwa przed każdym posiłkiem.

   1. Przypomina mi się ten mem ze starszą panią, podpisany: “kiedy czyta się skład niektórych opakowań, wtedy modlitwa przed jedzeniem nabiera jeszcze większego sensu”- aż pasuje do niektórych składów…

  2. Tu nie chodzi o calkowity zakaz uprawy warzyw, a tylko o zakaz uprawy warzyw PRZED domem, glownie ze wzgledow estetycznych (drzewa owocowe i kwiaty sa dozwolone). W ogrodku za domem wszystko jest dozwolone. http://www.miamiherald.com/news/local/community/miami-dade/miami-shores/article189273944.html

 2. Słuchałem ostatnio wykładu ks Piotra Glasa,który powiedział,że kiedyś rolnik przed siewem stawał na polu i błogosławił ziemię,którą ma obsiać,dzisiaj rano wstając do pracy przeklina.

   1. Teraz takie czasy,że większość ludzi raczy się przekleństwem zamiast błogosławić.

  1. “kiedyś rolnik przed siewem stawał na polu i błogosławił ziemię,którą ma obsiać”
   – pięknie 🙂 nie wiedziałam że tak było 🙂

   Właśnie, Bóg powiedział w ST wybierzcie, czy chcecie błogosławieństwo czy przekleństwo, a my sami tak często przeklinamy siebie i swoją pracę. Sama do niedawna często mówiłam: no nie, znowu muszę iść do tej pracy, jak mi się nie chce, itd.i dopiero “chwilę” temu się pokapowałam- haloo co ja robię, mam naprawdę dobrą pracę od Boga i teraz mam to sobie sama popsuć głupim gadaniem?

   Zresztą w pracy mam też jaskrawy przykład jak można przeklinać samego siebie, jedna koleżanka ma tendencję do przesadzania i przeklinania siebie i ciągle mówi z byle powodu jak coś jej idzie nie tak: “ja się chyba zabiję”. I faktycznie praktycznie co dzień jej się coś przydarza, a to biegnie na autobus i się boleśnie przewraca, a to nie może dojechać do pracy bo wypadki, metro wyjątkowo nie jeździ, a to pies ją podrapał. Już wszyscy się przyzwyczaili że codziennie nowa historia. Jak jej raz powiedziałam, żeby tak nie przeklinała siebie bo nie chcę żeby jej się coś stało złego, to odpowiedziała mi że tak tylko mówi dla śmiechu.

   1. “Zresztą w pracy mam też jaskrawy przykład jak można przeklinać samego siebie, jedna koleżanka ma tendencję do przesadzania i przeklinania siebie i ciągle mówi z byle powodu jak coś jej idzie nie tak: „ja się chyba zabiję”. I faktycznie praktycznie co dzień jej się coś przydarza, a to biegnie na autobus i się boleśnie przewraca, a to nie może dojechać do pracy bo wypadki, metro wyjątkowo nie jeździ, a to pies ją podrapał. Już wszyscy się przyzwyczaili że codziennie nowa historia. Jak jej raz powiedziałam, żeby tak nie przeklinała siebie bo nie chcę żeby jej się coś stało złego, to odpowiedziała mi że tak tylko mówi dla śmiechu.”

    i to jest przykład na wiarę osoby niewierzącej w praktyce.

  2. Rafaello czy mógłbyś podać odnośnik do tego kazania? Z góry dziękuję 🙂

 3. Czego potrzebują sataniści i gdzie w Biblii zostało to przepowiedziane ?
  Zapraszam na ciekawy wykład pastora Olafa Schröera. Tłumacz korzysta z Biblii Warszawskiej. Tam obraz bestii przetłumaczony jest jako posąg zwierzęcia ( nawiązanie do Księgi Daniela). Długie, ale jasne i proste wyjaśnienie.

  KRYZYS FINANSOWY oraz NOWY PORZĄDEK ŚWIATA w świetle biblijnych proroctw cz.1

  https://www.youtube.com/watch?v=knsRbpN3DjY&t=8s

  KRYZYS FINANSOWY oraz NOWY PORZĄDEK ŚWIATA w świetle biblijnych proroctw cz.2

  https://www.youtube.com/watch?v=4OMb7AaBgWU&t=1284s

  KRYZYS FINANSOWY oraz NOWY PORZĄDEK ŚWIATA w świetle biblijnych proroctw cz.3

  https://www.youtube.com/watch?v=PpC7_GCd_tQ&t=49s

  Szalom 🙂 MaranaTha ! HalleluJah !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: