Jeden z właścicieli podwrocławskich hosteli umieścił na bramie wjazdowej taki oto transparent:

fot. Twitter.

“Zakaz wstępu Żydom, komuchom oraz wszystkim złodziejom i zdrajcom Polski” – informuje napis. Fotografia ta pojawiła się już nie tylko na Twitterowych i Facebookowych kontach, ale również na mapie Google Street View, gdzie jeden z użytkowników oznaczył go adnotacją “House of NAZI” (“dom nazistów”).

 

Emocje związane z antyżydostwem mam już za sobą od około siedmiu lat. Celowo piszę antyżydostwem, gdyż obecni Żydzi nie są semitami, ale w dużej mierze Chazarami, czyli potomkami Mongołów. Biblia informuje nas, że chazarscy (Ashkenaz) Żydzi byli i są synami Jafeta, a nie Sema.

To taka sprytna pułapka i zabieg samego szatana. Tak więc nie każdy Żyd to Żyd. Tak jak nie każdy Polak to Polak.

Pan Jezus informował w apokalipsie:

 

” Znam twój ucisk i ubóstwo – 
ale ty jesteś bogaty – 
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, 
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. ” 

 

Czy widzieliście w Polsce powstające synagogi? Ja ani jednej nowej synagogi nie widziałem, ale wiem z internetu o powstających nowych meczetach. …

Jak więc polscy Żydzi mogą być Żydami? Gdzie przestrzeganie Tory w życiu codziennym? Gdzie publiczne wyznanie wiary, choćby judaizmu? Wszak starożytni Izraelici nie wstydzili się swej wiary, nie ukrywali.

Dezinformowany lud uważa że za całym złem stoją Żydzi. Sprytne zagranie Złego bazujące na niewiedzy. Świat szatana podszywał się i podszywa za dziełami Boga. Watykan zagrabił spuściznę po apostołach uzurpując sobie wiarę chrześcijańską, która ma się tak do pierwotnego chrześcijaństw, jak Soros i pobożność. Podobnie jest z Izydą podszywającą się za rzekomą Marię.

Ludzie Boga są oryginalni, a ich wróg jest tylko kopistą.

 

Pod Kielcami również był podobny transparent bodajże w Sobkowie, z tymże z napisem “TVN wstęp wzbroniony”.

 

Zachodzi pytanie, czy przedsiębiorca w domyśle chrześcijanin, powinien kierować się nienawiścią w sprzedaży towarów lub usług?

Ma to sens jedynie wtedy, kiedy jest łamane Prawo Boże, jak to miało miejsce w USA. Pewien cukiernik odmówił zrobienia tortu na ślub gejów, za co został niesłusznie oskarżony.

Prawo Boga ma być nadrzędne.

W przypadku właściciela tego hostelu nie ma znamion łamania Prawa Bożego przez konkretne osoby, ponieważ nie każdy Żyd to Żyd, i nie każdy Chazar jest zły.

 

 

Owszem jest w tym pewien pozytyw. Zwrócenie uwagi społeczeństwa na dominację w cudzysłowiu żydowską, ale jak wspomniałem na początku tekstu i tak jest to niezgodne z prawdą biorąc pod uwagę pochodzenie tych niby Żydów.

 

Prawdziwy chrześcijanin poszerza nie granice Polski, ale granice Królestwa Niebieskiego.

Pan Jezus powiedział “szukajcie najpierw królestwa niebieskiego, a wszystko inne będzie Wam dodane”.

Czy to ów hotelarz czy piekarz jeśli są chrześcijanami niechaj zdobywają ludzi dla Królestwa Boga. To ma sens.

Co by było gdyby ten właściciel pokazał potencjalnym Chazarom owoce Ducha? Co by było gdyby na końcu pobytu jego chazarskich gości dał im te małe biblie gedeonitki?

Jakaś część mogłaby się nawrócić, a tak śmieją się czytając takie newsy z foto transparentu wiedząc doskonale że Żydami nie są i jeszcze obrócą to na własną korzyść. Z drugiej strony Chazarzy to wróg niewidzialny. Mówią po polsku, maja polskie nazwiska i sprawują władze na wszystkich wysokich stanowiskach urzędowych łącznie z policją i wojskiem. To oni są Polską.

Tak więc wszelka walka z tym jest skazana na porażkę a takie hasła sieją nienawiść do niewidzialnego wroga.