Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

45 lat za kratkami za dawanie chemioterapii pacjentom bez raka.

Sprawa nie jest nowa, ale warto o tym wspomnieć bo zapewne nie tylko ja sam pojęcia o tym nie miałem.

 

W ciągu jednego roku potrafił zarobić 10,1 mln dolarów, a same jego włości są warte 40 mln dolarów. Niestety majątek, którego się dorobił, był okupiony cierpieniem jego pacjentów”. Fakt.pl

 

 

Fata,  znany onkolog został skazany w lipcu 2015 r. na 45 lat więzienia za dawanie chemioterapii pacjentom bez raka, a także za nadmierne leczenie innych w ramach szeroko zakrojonego programu ubezpieczeń zdrowotnych, by uzyskać pomoc w postaci Blue Cross / Blue Shield i Medicare  około 34 miliony dolarów w płatnościach ubezpieczeniowych.

Teraz jest w więzieniu w Południowej Karolinie.

Fundusz restytucyjny w wysokości 12 milionów USD został ustanowiony prawie rok później, aby wypłacić fundusze ofiarom Fata lub członkom ich rodzin.

Byli pacjenci lub członkowie ich rodzin mogą otrzymać zwrot kosztów za wydatki z własnej kieszeni i koszty pogrzebu. W przypadku niektórych części roszczeń wymagane były pokwitowania.

Lupo powiedział, że niektórzy ludzie zrezygnowali i postanowili nie dochodzić roszczeń.

“Całe doświadczenie jest tak traumatyczne” – powiedziała. “To nie jest warte bólu, który kosztuje (i) nie warte bólu, który zadał, i utraty naszych bliskich”.

Lupo dodał: “Szkoda, że ​​nie wzięli pieniędzy zebranych od Fata i podzielili go między ludzi, którzy byli jego pacjentami lub których członkowie byli jego pacjentami. Ułatwiłoby to proces, a nie obręcz, przez którą przeskakują, aby zdobyć tak małą ilość pieniędzy. “

Lupo i inni członkowie rodziny planują wziąć udział w rozprawie w listopadzie, zanim sędzia federalny omówi roszczenia.

Biuro prokuratora w Detroit odpowiedziało na skargi środowym oświadczeniem.

“Szkody wyrządzone przez zbrodnie Farida Faty przenikały przez wszystkie aspekty życia rodzin ofiar, w tym ich życie finansowe. Żądania ofiar, aby wszystkie wnioski o zwrot były opłacane w całości, są oczywiście zrozumiałe, oświadczyło oświadczenie. “Jednakże ustawa federalna i zarządzenia sądowe wymagają, aby można było płacić tylko niektóre kategorie wniosków i wymagać przedłożenia określonej dokumentacji w celu obsługi kwalifikujących się wniosków.

 

“Biuro Prokuratora Stanów Zjednoczonych nie może komentować żadnych indywidualnych roszczeń, ale może być wiele przyczyn odmowy, takich jak niekompletne zapisy, brak zapisów lub inne braki. Zachęcamy wnioskodawców do dzwonienia pod bezpłatny numer zwrotu, aby upewnić się, że rozumieją czego brakuje w ich plikach i zachęcamy ich do złożenia dokumentów, które są potrzebne do popierania roszczeń kwalifikujących się zgodne z prawem i postanowieniami Trybunału “.

Geraldine Parkin, która zorganizowała stronę na Facebooku i rodzinną grupę wsparcia byłych pacjentów i członków ich rodzin, powiedziała, że ​​są ludzie którzy  “po prostu zaprzeczyli” wypłatom z restytucji.

“To tak, jakbyś znowu był represjonowany” – powiedział Parkin we wtorek. “

Mąż Parkin jest dawnym pacjentem Fata.

“Wiele osób właśnie zrezygnowało. Nie chcą się tym przejmować – powiedział Parkin. “Wiele osób nawet nie złożyło wniosku, ponieważ nie chciały ponownie zostać represjonowane. Wielu ludzi właśnie odejdzie. “

Administrator roszczeń poprosił o papierkową robotę, której ludzie nie mają lub nie uratowali, powiedział Parkin, której mąż, Tim, był leczony przez Fata i przedawkował z lekami na raka, które pozostawiły “truciznę” w jego ciele.

“Nie oszczędzili niektórych (papierkowej roboty), ponieważ nie wiedzieli, że lekarz to zrobi” – powiedział Parkin.

To, co pozostało z pieniędzy na restytucję, trafi do firm ubezpieczeniowych, które wypłaciły lekarskie zwroty na rzecz Fata. Parkin zachęcał byłych pacjentów i ich bliskich, by się nie poddawali.

“(Firmy ubezpieczeniowe) są częściowo winne”, powiedział Parkin. “Gdyby robili swoje audyty, wcześniej by złapali (Fata)”.

Robert Sobieray, który powiedział, że był leczony przez Fata na raka, którego nigdy nie miał, stracił wszystkie zęby w wyniku surowych zabiegów medycznych, które otrzymał od skazanego lekarza. Sobieray z Milford twierdzi, że w poniedziałek odmówiono mu połowy jego roszczeń.

“Nie poddaję się,” powiedział Sobieray we wtorek, dodając, że miał tylko 23 dni na wymyślenie dokumentacji i pokwitowań.

Fata traktował go przez 2 1/2 roku, a Sobieray powiedział, że założył stronę GoFundMe, aby zebrać co najmniej 20 000 $ na nowe zęby.

Termin ubiegania się o fundusz upłynął w listopadzie.

 

_______________

Co to pokazuje? Przede wszystkim, że medycyna stała się biznesem bez skrupułów. Jakaś część lekarzy stała się biznesmenami, część garbarzami i jakaś część jest uczciwymi wykonawcami swego zawodu, ale szkolonymi przez SYSTEM, który na raka ma tylko jako antidotum chemioterapie.

 

Podobno są i w Polsce przypadki leczenia zdrowych na rakaq, a więc warto aby ludzie u których zdiagnozowano go, dla pewności udali się do innego miasta na badania.

 

 

 

Updated: 22 listopada 2017 — 17:48

2 komentarze

Add a Comment
  1. https://m.youtube.com/watch?v=2u4EewiUkDc
    Rak nie bierze się z nikąd. Jego przyczyną jest głównie niedobór wit D ,niezdrowe odżywianie, odwodnienie itp. I to właśnie od tych czynników należy zacząć leczenie nowotworu.

  2. Gość leczył zdrowych na raka? Kurde, tylko współczuć poszkodowanym… A ten co tak robił…brrr, aż słów brakuje na podsumowanie… :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: