Globalny miliarder, George Soros, poprzysiągł zaprzestać używania papierowej waluty w bankach, chcąc przeforsować program NWO dla jednego rządu światowego. Dawny kolega George’a Sorosa, guru inwestycji, Jim Rogers, ujawnił, że Soros współpracuje z rządami, aby zakończyć korzystanie z “anonimowej” gotówki w celu wdrożenia cyfrowego bezgotówkowego społeczeństwa, w którym wszystkie płatności mogą być monitorowane przez państwo.Rogers ostrzegł, że Soros już współpracuje z rządami światowymi, aby wszystkie płatności całkowicie cyfrowe i że koniec gotówki oznaczałby, że państwo nadzoru elektronicznego będzie w stanie monitorować każdy twój wydatek.

 

Nowy porządek świata chce jednego rządu światowego, który używa jednej światowej waluty, a Soros ciężko pracuje, aby wyeliminować anonimowość gotówki, aby dane mogły być rejestrowane na temat wydatków publicznych, które nie ograniczają się tylko do tego, ile wydajesz, ale do tego, co Ty kupujesz, gdzie kupujesz i jak często.

Raporty Infowars: Jim Rogers, który był współzałożycielem Grupy Quantum z globalistycznym miliarderem George’em Sorosem w 1973 roku, zauważył, że wiele rządów na całym świecie ogranicza ilość gotówki papierowej w obiegu . “Rządy zawsze same szukają najpierw i to jest ta sama stara rzecz, która toczy się od setek lat”, powiedział podczas wywiadu z podcastem MacroVoices.

“W Indiach ostatnio zrobili to samo. Wycofali 86 procent waluty w obiegu “” We Francji nie można użyć więcej niż, myślę, że to 1000 euro. ”

 

 

 

Premier Indii Narendra Modi wycofał rachunki 500- i 1000-rupii jako prawny środek płatniczy, usuwając z obiegu 86% rachunków walutowych w kraju. Komisja Europejska wydała ostatnio “mapę drogową”, aby wprowadzić surowe ograniczenia i wymogi sprawozdawcze w zakresie wykorzystania gotówki w całej Unii Europejskiej, a ostatecznym celem jest całkowite wyeliminowanie korzystania z gotówki.

Rogers ostrzegł rząd, że należy wyeliminować wykorzystanie gotówki w transakcjach gospodarczych, to część większego wysiłku tych rządów, aby wprowadzić w życie stan inwigilacji poprzez bezpośrednie monitorowanie nawyków wydatków obywateli. “Wiele krajów już to robi”, powiedział.

“Niektóre stany w USA nie mogą dokonywać transakcji gotówkowych powyżej pewnej kwoty. Rządy go uwielbiają. “” Wtedy mogą kontrolować ciebie. “” Jeśli chcesz iść i kupić filiżankę kawy, wiedzą, ile pijesz, gdzie je kupujesz, itp., Jeśli wszyscy umieją to w elektronicznym formacie i będą “- dodał.

 

 

“Świat idzie w parze z elektroniką”. Mimo zapewnień rządów, że wymiana gotówki na walutę cyfrową ułatwi transakcje gospodarcze, Rogers ostrzegł, że są one rozproszeniem, aby ukryć eliminację podstawowych swobód.

 

 

” I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. “

Apokalipsa 13