Jak to powiedział pewien klasyk, ja nie lubię o takich rzeczach pisać, “ale muszem”….

 

 

Co powstrzyma tę falę Sodomy? wystarczy zapewnic ludziom rozrywkę aby nie widzieli zła jakie wokol nich sie rozprzestrzenia niczym

Nie wiem czy tez tak macie, ale zaryzykuje przyznać się. Jest mi czasem niesłychanie ciężko rozmawiać z ludźmi uzależnionymi od telewizji. Chcę rozmawiać z nimi z miłością, ale ich światopogląd mnie poraża. Człowiek wtedy myśli czy nie ma pychy, ale z drugiej strony rozmawiasz z kimś, kto posługuje się w swym myśleniu jakby jakimś programem zakodowanym przez twórców telewizji. Uciekają od rozmów nie tylko o samym Bogu, ale o polityce w kontekście religii, trzymając się “swych” przekonań. Czasem zdarza mi się rozmawiać z ludźmi otwartymi, chłonnymi wiedzy.

 

W nowym programie telewizyjnym na kanale 4 wiele kobiet w Danii marzy o pomocy zespołu ekspertów, aby znaleźć mężczyznę, który będzie ojcem ich dzieci. Kobiece partnerki zostały już znalezione, ale teraz kanał telewizyjny podąża za odważnymi mężczyznami.

 

Jak znaleźć ojca dla jego przyszłego dziecka, jeśli nie szukasz miłości, ale czy mężczyzna chce dzielić się odpowiedzialnością i doświadczeniem?

Kilka duńskich samotnych kobiet zapisało się do nowego programu telewizyjnego, który pomoże im w tym dylemacie. Kobiety mają z różnych przyczyn plany dla tradycyjnej rodziny nuklearnej, ale nie chcą mieć dzieci z nieznanym dawcą, ponieważ wciąż marzą o tym, aby dziecko miało  ojca w swoim życiu.

 

Dlatego w programie telewizyjnym “Ciąża z cudzoziemcem”, który nadejdzie w przyszłym roku na Channel 4, otrzymają one pomoc od wielu ekspertów – terapeutów rodzinnych, lekarzy zajmujących się płodnością i socjologów – aby dopasować się do liczby potencjalnych przyszłych ojców, którzy uczą się poznawać, a następnie wybierać.

Jednak nie jest to wyłącznie ich decyzja. Stawanie się rodzicami to wspólna decyzja – dlatego przyszli ojcowie muszą również powiedzieć “tak”, zanim marzenie się zacznie realizować. A potem ustalimy, ile zobaczą w czasie ciąży, jak spędzają czas z dzieckiem, ekonomicznie i praktycznie, i jak przyszłość będzie wyglądać przez następne 18 lat.

 

“Staje się coraz bardziej powszechna dla samotnych kobiet, które chcą być matką, aby wybrać mężczyznę i mieć dziecko w spokoju przy pomocy sztucznego zapłodnienia. Ale wiele samotnych kobiet naprawdę chce ojca w życiu swoich dzieci – nawet jeśli nie znalazły jeszcze jedynego. Teraz możemy im pomóc, może niektóre z nich, znajdą idealnego ojca swojego dziecka „, mówi Anne Garlichs, działających dyrektor programu w Channel 4, który powoduje, że program wyprodukowany przez Snowman Productions, który jest również  autorem «Żona na pierwszy rzut oka».

I tylko popularny program randkowy używa reżysera programu jako porównania.

“Śledzimy ich podróż, która, miejmy nadzieję, osiągnie punkt kulminacyjny we wspólnym dziecku. Wcześniej oglądaliśmy nieznajomych, którzy wychodzą za mąż w telewizji, ale to będzie pierwsze spotkanie dwóch osób w telewizji z dzieckiem. Natychmiast może wydawać się, że jest to przedsięwzięcie transgraniczne, ale w rzeczywistości jest to sympatyczny projekt, w którym koncentruje się interes dziecka “- mówi.

 

Nie wiem co będzie za 10 lat jeśli ten świat będzie istniał? kamera w toalecie? Prokreacja w studiu telewizyjnym?

 

W związku ze zbyt dużym zalewem informacji dołujących, wprowadzę te dobre, związane z Bożymi dziełami. Choćby deszczem, śniegiem jesienią, zimą. Bóg stworzył wszystkie pory roku.

Jednakże naszym największym światłem jest Jezus Chrystus. gdyby nie on, świat zakryłaby ciemność. Ktoś, kto czyta mój blog tylko dla informacji pomijając rozważania biblijne uważając je za nudne już jest w świecie demonów.

 

_______________

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/