Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Ciąża z nieznajomym” – nowy duński program.

Jak to powiedział pewien klasyk, ja nie lubię o takich rzeczach pisać, “ale muszem”….

 

 

Co powstrzyma tę falę Sodomy? wystarczy zapewnic ludziom rozrywkę aby nie widzieli zła jakie wokol nich sie rozprzestrzenia niczym

Nie wiem czy tez tak macie, ale zaryzykuje przyznać się. Jest mi czasem niesłychanie ciężko rozmawiać z ludźmi uzależnionymi od telewizji. Chcę rozmawiać z nimi z miłością, ale ich światopogląd mnie poraża. Człowiek wtedy myśli czy nie ma pychy, ale z drugiej strony rozmawiasz z kimś, kto posługuje się w swym myśleniu jakby jakimś programem zakodowanym przez twórców telewizji. Uciekają od rozmów nie tylko o samym Bogu, ale o polityce w kontekście religii, trzymając się “swych” przekonań. Czasem zdarza mi się rozmawiać z ludźmi otwartymi, chłonnymi wiedzy.

 

W nowym programie telewizyjnym na kanale 4 wiele kobiet w Danii marzy o pomocy zespołu ekspertów, aby znaleźć mężczyznę, który będzie ojcem ich dzieci. Kobiece partnerki zostały już znalezione, ale teraz kanał telewizyjny podąża za odważnymi mężczyznami.

 

Jak znaleźć ojca dla jego przyszłego dziecka, jeśli nie szukasz miłości, ale czy mężczyzna chce dzielić się odpowiedzialnością i doświadczeniem?

Kilka duńskich samotnych kobiet zapisało się do nowego programu telewizyjnego, który pomoże im w tym dylemacie. Kobiety mają z różnych przyczyn plany dla tradycyjnej rodziny nuklearnej, ale nie chcą mieć dzieci z nieznanym dawcą, ponieważ wciąż marzą o tym, aby dziecko miało  ojca w swoim życiu.

 

Dlatego w programie telewizyjnym “Ciąża z cudzoziemcem”, który nadejdzie w przyszłym roku na Channel 4, otrzymają one pomoc od wielu ekspertów – terapeutów rodzinnych, lekarzy zajmujących się płodnością i socjologów – aby dopasować się do liczby potencjalnych przyszłych ojców, którzy uczą się poznawać, a następnie wybierać.

Jednak nie jest to wyłącznie ich decyzja. Stawanie się rodzicami to wspólna decyzja – dlatego przyszli ojcowie muszą również powiedzieć “tak”, zanim marzenie się zacznie realizować. A potem ustalimy, ile zobaczą w czasie ciąży, jak spędzają czas z dzieckiem, ekonomicznie i praktycznie, i jak przyszłość będzie wyglądać przez następne 18 lat.

 

“Staje się coraz bardziej powszechna dla samotnych kobiet, które chcą być matką, aby wybrać mężczyznę i mieć dziecko w spokoju przy pomocy sztucznego zapłodnienia. Ale wiele samotnych kobiet naprawdę chce ojca w życiu swoich dzieci – nawet jeśli nie znalazły jeszcze jedynego. Teraz możemy im pomóc, może niektóre z nich, znajdą idealnego ojca swojego dziecka „, mówi Anne Garlichs, działających dyrektor programu w Channel 4, który powoduje, że program wyprodukowany przez Snowman Productions, który jest również  autorem «Żona na pierwszy rzut oka».

I tylko popularny program randkowy używa reżysera programu jako porównania.

“Śledzimy ich podróż, która, miejmy nadzieję, osiągnie punkt kulminacyjny we wspólnym dziecku. Wcześniej oglądaliśmy nieznajomych, którzy wychodzą za mąż w telewizji, ale to będzie pierwsze spotkanie dwóch osób w telewizji z dzieckiem. Natychmiast może wydawać się, że jest to przedsięwzięcie transgraniczne, ale w rzeczywistości jest to sympatyczny projekt, w którym koncentruje się interes dziecka “- mówi.

 

Nie wiem co będzie za 10 lat jeśli ten świat będzie istniał? kamera w toalecie? Prokreacja w studiu telewizyjnym?

 

W związku ze zbyt dużym zalewem informacji dołujących, wprowadzę te dobre, związane z Bożymi dziełami. Choćby deszczem, śniegiem jesienią, zimą. Bóg stworzył wszystkie pory roku.

Jednakże naszym największym światłem jest Jezus Chrystus. gdyby nie on, świat zakryłaby ciemność. Ktoś, kto czyta mój blog tylko dla informacji pomijając rozważania biblijne uważając je za nudne już jest w świecie demonów.

 

_______________

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

Updated: 17 listopada 2017 — 10:53

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Dekret zakazujący mówienia o płaskiej ziemi:

  http://nordpresse.be/nouveau-decret-europeen-theorie-de-terre-plate-sera-assimilee-negationnisme-condamnee-lourdement/

  Jeśli ktoś może, to proszę przesłać tę wiadomość Henrykowi Kubikowi.

  Dziękuję

  1. Niech Henryk sprawdzi ,czy to wiarygodne czy jakaś zmyłka?

 2. Przepraszam ale nie w temacie i nie mogę wytrzymać. Czy Parlament Europejski naprawdę nie ma ważniejszych spraw do uchwalania niż zakaz mówienia i pisania o płaskiej ziemi? Kto tu wkońcu jest chory psychicznie?

  1. A niby wolność słowa jest…ale jak myślisz i mówisz jak “une” każą :/
   myślę że to te euro(p)osły są nie do końca myślące :/

 3. Brrrrr…okropny pomysł z tym programem :/

 4. Jedno co mnie przychodzi na myśl to cytat z Mickiewicza- o wojnę ludów prosimy Cię Panie

 5. Bo to już przegięcie

 6. Pare dni temu pisalem o filmie okazuje sie ze premiere mogl pn miec w tym roku badz przyszlym https://youtu.be/7GlehRPuD7U tj cos na temat przyjscia Jezusa 3 swiatyni itd przez przypadej trafilem

 7. Kilka dni temu przekazałem wam prośbę o modlitwę za syna pielęgniarki, który z sepsą był na granicy śmierci. Teraz jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i chciałem podziękować każdemu kto się modlił o tę sprawę. Moja ciocia lekarz mówi, że medycznie nie miał szans ale Pan uczynił cud. Mam nadzieję, ze będzie dalsza poprawa jego stanu, a wszyscy wyniosą swoje nauki z tej sytuacji i wiara w nich się umocni. Chwała Bogu Ojcu, że wysluchuje modlitw.

  1. Tak się cieszę! Również się modliłem i zastanawiałem się czy Pan wysłuchał naszych modlitw. A tu proszę… jest odpowiedź

 8. to ciekawe dlaczego parlament europejski zakazuje mówienia i pisania o płaskiej ziemi. Może dlatego że to jest prawda zgodna z Biblią?

 9. Jeżeli nie będzie porwania to doświadczymy “wspaniałej” przyszłosci: https://www.odkrywamyzakryte.com/drony-zabojcy/

 10. Księga Jozuego 10,12-14.” kiedy Pan wydał Amorejczyków w ręce synów izraelskich, powiedział Jozue przed Panem wobec Izraela: Słońce , zatrzymaj sie w Gibeonie, a ty księżycu, w dolinie Ajalon! I zatrzymało się słońce, i stanął księżyc….., a takiego dnia nie było przedtem , ani potem aby Pan wysłucha głosu człowieka, gdyż Pan walczył za Izraela”.To jest dowód biblijny że ziemia nie kręci się wokół słońca tylko słońce krąży nad ziemią.

 11. Parlament może też zakazywać, żeby ludzie myśleli, że to prawda skoro zakazuje. Kto ich wie w co grają?

 12. To jest chyba jeszcze straszniejsze bo dotyczy dzieci nie świadomych co zgotowali im dorośli http://www.gazetalubuska.pl/strona-kobiet/tu-zyje/g/niebezpieczne-zabawy-dzieci-te-gry-moga-zabic,12672212,26300080/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: