Navy Seal to  siły specjalne amerykańskiej marynarki. Były ich żołnierz  Craig Sawyer twierdzi, że ponad 3000 pedofilów należących do elitarnego pedofilskiego kręgu zostało aresztowanych po całkowitym zaciemnieniu tej informacji przez media głównego nurtu.

 

Michael Zimmerman na dorocznym kongresie NRA, Sawyer mówi, że osoby z wywiadu potwierdziły, że Trump już złożył ślub, że chce obalić elitarny pierścień pedofilski w Waszyngtonie.

Według Sawyera, jego niezależne badania doprowadziły go do odkrycia, że urzędnicy wysokiego szczebla rutynowo torturują małe dzieci. Mówi, że pomimo skoordynowanego wysiłku mediów społecznościowych i głównego nurtu, aby stłumić te informacje, nie mogą uciec od lawiny prawdy uwalnianej przez niezależne media.

 

Craig Sawyer powiedział:

“Założyliśmy organizację non-profit o nazwie “Veterans For Child Rescue” i zbieramy pieniądze, aby odsłonić elitarne pierścienie pedofilów wysokiego szczebla, które porywają nasze dzieci. Część z nich przechodzi w satanistyczne rytuały i torturuje małe niemowlęta i małe dzieci na śmierć. Otrzymuję informacje  od federalnych organów ścigania wysokiego szczebla  i wywiadu. Od stycznia było ponad 3000 aresztowań. Mamy teraz prezydenta, który nie jest w porządku, gdy dzieci są gwałcone i torturowane na śmierć, dzięki Bogu. Po tych wszystkich aresztowaniach, coraz więcej się o tym dowiadywałem i zdałem sobie sprawę, że muszę się uniezależnić, aby ominąć strażników w mediach głównego nurtu, którzy odmawiają zgłoszenia tego. Moją misją jest informowanie obywateli amerykańskich o tym, czego im odmówiono. Pragnę zapewnić środowisko, w którym nie ma pozwolenia na dopuszczenie się tych działań dla tych dzieci i stworzyć lepsze warunki dla przyszłych dzieci. Musimy coś z tym zrobić.

Zbudowałem grupę zadaniową wysokich rangą emerytów i weteranów, którzy są bardzo zdolni. Więc zamierzamy nakręcić ten dokument i rzucić światło na tę szambie korupcji i pomóc w jej oczyszczeniu. Natychmiast po tym, jak powiedziałem AJ i ogłosiłem założenie organizacji. Dostałem telefony od urzędników mówiących, że są dwie grupy, które planują zaatakować organizację.

 

Nie mam potwierdzonej wiarygodności tej osoby, aczkolwiek co raz częściej się mówi, czyta, o pedofliach w HolyVodzie.

Ludzie musza wiedzieć, że idole kreowani w TV są antyprzykładami wiary w Boga. Chwała Bogu za wyjście tej jakby nie było brutalnej prawdy na jaw.

 

Zachodzi teraz pytanie: czy chrześcijanie niepowinni intersowac się polityką i pozwalać aby zło rosło w ciemności kosztem niewinnych dzieci ponieważ chrześcijanie nie interesują sie polityką, bo oni pływają juz tylko w chmurach albo czekają na Rapture (pochwycenie kościoła Jezusa).