Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pochodzenie templariuszy – potomkowie żydowskich mędrców

Okultystyczna historyk, Edith Starr Miller, podsumowuje upadek Templariuszy w następujący sposób:

 

“Po przyjęciu gnostycyzmu podczas pobytu w Palestynie i w kontakcie z sektą asasynów, zakon templariuszy zwyrodniał, a niektórzy z jego członków mieli praktykować fallicyzm, kult seksualny i satanizm oraz czcić” Bafometa “, idola Lucyferian. Zbrodnia Sodomy była rytuałem inicjacji templariuszy “(tamże, 144). “W 1307 r. Templariusze zostali oskarżeni o herezję i niemoralność przez byłego członka zakonu” (Collier’s Encyclopedia, “Knights Templars”). W rezultacie Philip IV Francji rozpoczął śledztwo dotyczące rzekomych wykroczeń organizacji (World Book Encyclopedia, 1969, “Knights Templars”). 15 października 1507 r. Król aresztował templariuszy  i sprowadził ich do inkwizytorów we Francji, przez których zostali przesłuchani (Webster, Secret Society, 51-52).

Powiedzieli, że pokazano im krzyż, na którym była postać Chrystusa, i zapytano ich, czy wierzą w Niego; kiedy odpowiedzieli “tak”, powiedziano im w niektórych przypadkach, że to było złe (ponieważ nie był on Bogiem, był fałszywym prorokiem (quid falsus propheta erat, nec erat Deus). Niektórzy dodawali, że pokazywano im idola lub brodatą głowę, której kazano im oddawać cześć; jeden dodał, że był on tak “okropny”, że wydawał mu się twarzą jakiegoś diabła, zwanego po francusku “un maufe” i że za każdym razem, gdy go widział, był tak przerażony strachem, że ledwie mógł na niego patrzeć bez strachu i drżenia. Wszyscy, którzy się spowiadali, oświadczyli, że nakazano im pluć na krucyfiks i bardzo wielu, że otrzymali nakaz, by popełniać przekleństwa i praktykować nienaturalne występki. Niektórzy mówili, że po odmowie wykonania tych rozkazów grożono im więzieniem, nawet kilku stwierdziło, że rzeczywiście zostali uwięzieni; jeden oświadczył, że był terroryzowany, schwytany przez gardło i grożono śmiercią (tamże, s. 52, Michelet, Proces des Templiers II, 1841. s. 284-364).

Zakon templariuszy został zniesiony przez Klemensa V. 18 marca 1314 r. Wielki Mistrz, Jacques de Molay, wraz z trzema jego najwyższymi rangą oficerami, zostali spaleni na stosie (Miller, Theocracy Okultyzmu, 144). To jest ten diabelski rycerz, po którym został nazwany dzisiejszy Masonic Order de Molay, zarezerwowany dla młodych mężczyzn. Po śmierci De Molay, Templariusze znaleźli schronienie w Portugalii pod rządami króla Dinisa II, który stał się ich obrońcą (tamże, 145). Zakon poniósł tymczasową klęskę w wyniku konfiskaty większości jego mienia; ale pozostała wpływowa, kontynuując działalność pod ziemią. Moralność i Dogmat świadczą o przetrwaniu Templariuszy, twierdząc, że De Molay, przed jego egzekucją, stworzył cztery Loże Metropolitalne, w Neapolu na Wschodzie, w Edynburgu na Zachodzie, w Sztokholmie na Północy, oraz w Paryżu na południu.[Inicjały jego imienia. . . znalezione w tej samej kolejności w pierwszych trzech stopniach, są tylko jednym z wielu wewnętrznych i przekonujących dowodów, że takie było pochodzenie nowoczesnej masonerii. . . ] (Morals and Dogma, 820).
W dalszym odwołaniu do porządku templariuszy, Morals i Dogma dodaje: “. . . żył pod innymi nazwiskami i rządzony przez nieznanych szefów, ujawniając się tylko tym, którzy, przechodząc przez serię stopni, dali się poznać, aby powierzyć im niebezpieczną tajemnicę “(tamże, 821).

 

potomkowie żydowskich mędrców?

 

 Templariusze przybyli do Ziemi Świętej z misją odzyskania skarbu, który według nich słusznie należał do nich. Według współczesnych historyków templariuszy, Tima Wallace’a-Murphy’ego i Christophera Knighta, rycerze, którzy zebrali się razem jako templariusze, byli częścią fali europejskiej rodziny królewskiej wywodzącej się od żydowskiej starszyzny, którzy uciekli z Ziemi Świętej około 70 roku ne, kiedy to zostali najechani przez Rzymian.
Templariusze z rodzin Rex Deus.

 

Przed opuszczeniem ojczyzny Starsi ukryli swoje skarby świątynne i bezcenne esseńskie i kabalistyczne zwoje w strategicznych regionach Ziemi Świętej, aby rzymski najeźdźca Tytus nie mógł ich ograbić jako łupów wojennych. Starsi żydowscy wyemigrowali do Europy. Tam wielu z nich poślubiło szlachetne rodziny kontynentu. Spośród tych Starszych dwadzieścia cztery osoby staną się patriarchami grupy europejskich rodzin znanych z przydomku rodzin “Rex Deus” lub “Star”.
Przez setki lat tajne lokalizacje żydowskiego skarbu przenikały przez rodziny Starszych – do Pierwszej Krucjaty, kiedy pasowani rycerze Rex Deus dołączyli do procesji świętych wojowników podróżujących na wschód z podwójnym celem pokonania muzułmanów i odzyskania ich rodzinnego skarbu.
Pierwotnych dziewięciu rycerzy templariuszy albo urodzili się albo związali z rodzinami Rex Deus, jak Godfrey de Boullion, francuski generał, który prowadził ich przeciwko Saracenom podczas Pierwszej Krucjaty. Jego kuzyn, król Baldwin II z Jerozolimy, pomagał Templariuszom w odzyskaniu skarbu, ofiarowując mu meczet al-Aksa.

Północno-wschodniej ekspozycji Meczet Aksa na Wzgórzu Świątynnym, w Starym Mieście w Jerozolimie, Izrael.

Skarby z Ziemi Świętej do Szkocji
Ślady późniejszych wykopalisk templariuszy zostały później odkryte w XIX wieku przez oddział Królewskich Inżynierów Wielkiej Brytanii i znajdują się teraz w posiadaniu rodziny zmarłego templariusza archiwista Szkocji, Robert Brydon.
Najwyraźniej żydowscy mędrcy ukryli znaczną część swoich skarbów pod Stajnią Salomona, ponieważ tam właśnie templariusze spędzali większość czasu na wykopywaniu. Po dziewięciu latach kopania pierwotnych dziewięciu Rycerzy zgromadziło wystarczającą ilość skarbów i dokumentów, aby wypełnić cztery duże pnie.
Kiedy ich opiekun, król Baldwin II, nagle zachorował i umarł, Rycerze zabrali swoje cztery walizki do Europy, zatrzymując się krótko w St. Omer we Flandrii, aby jeden z dokumentów został skopiowany, a następnie zastąpiony przez duchownego Lamberta de St. Omer. Nazwany Niebieskim Jeruzalem, skopiowany dokument jest teraz przechowywany w bibliotece Uniwersytetu w Gandawie w Belgii.

 

 

Kopia “Niebieskiego Jeruzalem”. (Uniwersytet w Ghent)
Po specjalnej ceremonii z papieżem Honoriusem III na soborze w Troyes w 1128 r. (Czyniąc ich organizację oficjalną w oczach Kościoła) dwóch Rycerzy, Hughes de Payen i Andre de Montbard, przenieśli swoje cztery skarby do Kilwinning w Szkocji , lokalizacja “Wielkiej Matki Lodge” masonerii.

Źródło:

/zionistreport.com/2016/06/origin-knights-templar-descendants-jewish-elders/

 

Od około 5 lat brakowało mi powiązań między kościołem Rzymu, a syjonistami. Teraz jest to dla mnie zrozumiałe.

Kiedy przypomnimy sobie film “Kod Leonarada” z Tomem Hanksem, zrozumiemy co chcą nam powiedzieć ludzie przeciwni Bogu. Właściwie co nam wmówić.  W ostatniej części Transformers mamy podobny motyw i w najnowszej części Gwiezdnych Wojen, której premiera będzie w grudniu podobnie. Oto ich przekaz:

Istnieje królewska linia wywodząca się z rodu Jezusa.

 

Za taką póki co w kuluarach uważa się rodzinę królewską Anglii.

 

“Nadmienić należy, że rodzina królewska wywodzi się z rodu Saxe-Coburg-Gotha, który zmienił swoje nazewnictwo na Windsor na początku XX wieku. Dynastia ta od dawna podejrzewana jest o posiadanie żydowskich korzeni, zaś nieodżałowany erudyta, zmarły prof. Revilo P. Oliver, napisał w rozprawce pod tytułem „Koszerni królowie”:”

 

Więcej o rodzinie królewskiej tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/syjonistyczna-linia-bekitnej-krwi.html

 

________________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

4 komentarze

Add a Comment
 1. Ile ciekawych i nowych informacji… 😮 dziękuję za zamieszczenie…

 2. Już wprost mówią o twz. zderzeniu dwóch światów. Świata ludzi i świata super-inteligentnych “kosmitów”.

  https://www.youtube.com/watch?v=BLBuzUIjs8g

  https://www.youtube.com/watch?v=7rJrjqUysP8

  W bajce “HOME” – “DOM” kosmici szukają swojego nowego domu i przylatują planeto-podobnym statkiem na ziemie gdzie tworzą ludzkości wielkie miasto gdzie wszyscy zostają siłą pochwyceni i tam przeniesieni dla swojego “dobra”.

  Ich herbem jest spirala, którą noszą też na piersi.
  Spirala oznacza portal czaso-przestrzenny.

  https://pbs.twimg.com/media/B2o5QT3CUAEDeOW.jpg

  Główna bohaterka staje się pośrednikiem pomiędzy obcymi a ludzkością no i oczywiście przynosi tym ratunek dla świata.

  1. Widzę Cupak, że wczorajszy wieczór spędziłeś przed TV 🙂

 3. Artur S. (detmold)

  Pierwsza Ksiega Kronik 11, 1-3 Caly Izrael zebral sie przy Dawidzie w Chebronie i rzekl:-Jestesmy koscmi twymi i cialem twoim. Juz przedtem, gdy jeszcze Saul byl krolem, ty wyprowadzales i przyprowadzales Izraela, a Pan, Bog twoj, przyrzekl ci: Ty bedziesz pasl moj lud izraelski i ty bedziesz wodzem nad mym ludem izraelskim. Wszystka starszyzna Izraela przybyla do krola do Chebronu, a Dawid zawarl z nimi przymierze w Chebronie przed obliczem Imie Boze. Namascili go tedy na krola Izraela wedlug zapowiedzi J.H.V.H danej przez Samuela. [ Jakby ludzie polscy tak umieli ze soba wspolpracowac bylby tu raj ].

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: