Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Już za rok wypłata tylko przelewem na konto.

Od 1 stycznia 2019 pracodawcy zostaną  ZMUSZENI  do wypłaty wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę na konto bankowe.

 

 

Trudno nie zauważyć w tym wszystkim współpracy wszystkich rządów i ich krajów. Banki są wszak ponadnarodowe.

Polska posłusznie bierze udział w budowie scentralizowanego systemu apokaliptycznej bestii.

Decyzja ta pokazuje kogo tak na prawdę reprezentują polskie rządy. Zysk nie tylko będą miały z tego banki, ale ogólnoświatowy system kontrolujący przepływ pieniądza. Zawsze ktoś nad kimś jest. Kto jest na samym szczycie wiemy, ale silniejszy jest ten, który jest w nas o ile jest. Obie strony wymagają posłuszeństwa.

 

 

 

 

Updated: 9 listopada 2017 — 11:32

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Mogę prosić o źródło tej informacji?

   1. Z tego artykułu wynika, że będzie możliwy wybór. Jeśli pracownik będzie chciał wypłatę do ręki, będzie mógł złożyć wniosek o to. Tytuł artykułu ma wydźwięk jakby te wypłaty miały zostać uniemożliwione. Na razie mają zostać ograniczone/utrudnione.

 2. Dokladnie.
  Mialem jedna prace. Tylko przelew.
  Druga, z ktorej dzis sie zwolnilem za dyskryminacje, takze na konto.
  Osobiscie nie mam konta. W 1szym przypadku zgodzili sie na wplyw pieniedzy na konto czlonka z rodziny.
  W drugim zmuszali mnie do zalozenia, bo wyplaty nie dostane 😀

  Boze chron nas ode zlego

 3. Poza totalną kontrolą państwa dzięki takim ruchom jak szczepienia, transakcje bezgotówkowe, cenzura internetu, itp. ludzie u władzy chcą nie tylko zamknąć usta, zniewolić, podporządkować, uzależnić oraz upodlić zwykłych ludzi ale przede wszystkim o czym się nie mówi wyzuć ich z jakichkolwiek przejawów empatii. No bo jak dać żebrzącemu gotówkę? Terminalu ów nie posiada. Jak wspomóc kogokolwiek kto chce walczyć z systemem? Zakładam iż ludzie będą tworzyli lokalne waluty oraz wzrośnie handel wymienny. Należy sądzić iż hitem okażą się karty kredytowe pre-paid doładowane za gotówkę wypłaconą z banku, natomiast później kiedy takowa odejdzie w niepamięć pozostanie chyba ucieczka na sybir, wyspy Pacyfiku, dżungla … lub śmierć.
  Nasze pokolenie jest jeszcze w dobrej sytuacji, ale bez odpowiedniej edukacji i wzorców pokolenie 500+ oraz smart-fonów podda się systemowi bez najmniejszego oporu.
  Poza tym narastające zło, islamizacja, demoralizacja, itp. sprawią iż nawet uświadomieni będą siedzieć cicho w obawie o swoje zdrowie, dzieci, życie, …
  Smutne ale realne. Obym się mylił. Mam nadzieję iż do tego czasu powróci Jezus. Niestety nie wiemy co jest wielkim uciskiem (nie mamy punktu odniesienia – skali) i jak wielki może być, dawniej nie śniło się rolnikowi aby dodawać nawozy sztuczne, potem pestycydy, teraz nasiona GMO i konserwanty a jutro …
  Dobrze że ludzie zaczynają się budzić (czyżby Rezonans Schumana? miał jakiś wpływ na “przebudzenie”)…

 4. Może być gorzej. Zaczną wypłacać pensje w świeżakach.

 5. Takie informacje coraz bardziej skłaniają mnie do samobójstwa. Niema powodu aby żyć na tym świecie. Posiadanie dzieci nie ma celu, aż żal skazywać je na życie w tym przykrym świecie. Po co się uczyć i rozwijać? Po co tworzyć i budować? Po co tworzyć podstawy aby przyszłe pokolenia mogły żyć lepiej? Nie mówie tu o rozkoszach ale o rzeczach pożytecznych. Ta tarce dzisiaj mało kto pierze, a na polu kosa to też żadkość. Czekać tylko na śmierć? Mamy się położyć i umierać? Bardzo często aż pragnę śmierci. Wiem że wiara w Jezusa to wszystko czego tak naprawdę nam trzeba i wszystko będzie nam dane. Nie rozumiem jak mamy pracować na życie aby nie skazać się na wieczne potępienie. Skoro wypłata będzie w czipie to nie warto zakładać rodziny, bo jak wykarmić dzieci jeżeli nie kupimy jedzenia?

  1. tj duch strachu, ale takie są realia. P:omyśl co miał powqiedziec Józef będący kilka lat w więzieniu, ale nie takim jak teraz mają z różowymi salami, itp, ale w lochu ciemnym i chlodnym…
   Popatrz na to jak ludzie umieraja na raka i docen to co masz nie narzekając jak Izraelici po wyjściu z Egiptu.
   To wszystko musi się stać.
   Niestety ale nie jest to Eden. Najważniejszym jest dążyć do świętości.
   “Świętymi bądźcie bo ja jestem święty”.

  2. Doskonale Cię rozumiem. Mnie jedyne, co tu jeszcze trzyma to to, że chcę jeszcze co nieco zrobić na chwałę Bożą, np. kogoś przyprowadzić do Chrystusa. Dzięki Niemu i dla Niego żyję, i On jest tak naprawdę dla mnie jedyną motywacją do życia. Dzięki Bogu nie pogrążam się w depresji, ale jednak radość często ciężko zachować, widząc obecny stan tego świata… Tak jak Piotr napisał, dążmy do uświęcenia, bo to jest nasz cel.

  3. Macieju, takie same przypływy myśli miałem regularnie, ważne żeby pośród tej beznadziei w tym świecie, trzymać się nadziei w następnym.

  4. Nie ma powodu aby żyć na tym świecie? Wszyscy istniejemy dla chwały Bożej.
   Posiadanie dzieci nie ma celu? To jedno z najprzyjemnieszych i najbardziej inspirujących wyzwań na świecie. Osobiście za nic tak gorąco nie dziękuję Bogu, jak za moje dzieci (chociaż czasem potrafią doprowadzić do białej gorączki).
   Po co tworzyć i budować? Dla chwały Bożej, dla przyjemności tworzenia, dla inspirującej interakcji z ludźmi. Wszystko i tak się w końcu rozpada, ale sam proces tworzenia czegoś może być niesamowity 🙂
   I jeszcze Mateusza 6:31 Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?
   6:32 Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.
   6:33 Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.
   6:34 Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swego utrapienia.
   Mamy się położyć i umierać? Możesz się położyć, ale chwal Pana i dziękuj Mu ze wszystkich sił!

   1. Diana, podpisuję się pod tym, co napisałaś oboma rękami 🙂
    A jeszcze jaka radość z tworzenia i myśl, że jednak jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo samego Stwórcy.

    Macieju, szatański system tak właśnie działa – by zabrać człowiekowi wszystko, co ma – w końcu także i nadzieję. Ale głowa do góry – do Pana. On nie z takich sytuacji wyprowadzał wiernych mu ludzi.

   2. JESTEM ZBUDOWANY SUPER KOMENTARZEM DIANYZ. To jest biblijne myslenie. JEZUS POWIEDZIAŁ ŻE GDY TO WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ DZIAĆ , PODNIEŚCIE GŁOWY WASZE , GDYZ ZBLIZA SIĘ ODKUPIENIE WASZE. NA ŚWIECIE UCISK MIEĆ BĘDZIECIE, ALE UFAJCIE , BO JA ZWYCIĘŻYŁEM ŚWIAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: