Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kandydat Nowoczesnej na prezydenta Warszawy był “chłopcem na posyłki mafii”.

Wcale mnie to nie dziwi, ale zastawia i jakoś pogodzić się nie mogę mimo wszystko skąd ta Nowoczesna ma ok 8% poparcia? Przecież tylu zwiedzionych ludzi?

 

“W wywiadzie dla „Super Expressu” były gangster Jarosław Sokołowski ps. „Masa” wspomina czasy, kiedy był jednym z właścicieli warszawskiego klubu Colosseum. – Pamiętam Pawła Rabieja, który był naszym „załatwiaczem” (…). Był obrotny, już wtedy miał znajomości w urzędach – stwierdził „Masa

Rabiej był wtedy moim i innych szefów dyskoteki „chłopcem na posyłki” – wyznaje były gangster – Colosseum to był „nielegal”. Chyba z pięć razy chciano nam to zamknąć… W Colosseum regularnie dochodziło do spotkań mafii pruszkowskiej. Pamiętam z tego klubu Pawła Rabieja, wówczas rzecznika Colosseum, który był naszym „załatwiaczem”. Znał się na lataniu do urzędów z pisemkami, żeby nie zamknięto klubu. Trzeba przyznać, że był obrotny, już wtedy jako młody chłopak miał znajomości w urzędach – dodał.”.”

 

https://www.tvp.info/34735409/masa-rabiej-byl-moim-chlopcem-na-posylki

 

PIS w zasadzie nie musi nic robić żeby mieć większość w sejmie. Wystarczy że PO, Nowoczesna, sld i PSL istnieją….

Potencjał kadrowy się skończył. Ratuje ich tylko gra w mutacje. Taką grą jest nowa partia byłego posła PO Gowina. I w to ludzie uwierzą….

 

My chrześcijanie biblijni mamy jedną partię. My żyjemy w monarchii Jezusa Króla. My tutaj budujemy nową jakość.

 

Updated: 8 listopada 2017 — 17:39

4 komentarze

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  W krajach protestanckich ( a wlasciwie post ) nawet ciemne interesy maja wyzszy poziom organizacyjny-nie sa az tak ordynarnie prymitywne w swym strukturalnym schemacie jak to u nas bywa… Problem w tym, iz Polska aby sie mogla duchowo odrodzic musi przestac byc rzymskokatolicka karykatura Zachodu. Bez tego ani rusz.

  1. Arturze, obawiam się, iż wspominane przez Ciebie kraje protestanckie czy post-protestanckie, to już tylko mrzonka. Wskaż mi proszę o jaki kraj Ci chodzi, bo doprawdy nie mam pojęcia, gdzie takowy się zachował…
   Pomimo, iż jesteśmy w głównej mierze rzymskokatolicko-ateistyczno-nihilistycznym krajem, to jeszcze prezentujemy sobą jakieś wartości, nazywane w chwili obecnej zaściankowymi. I chwała BOGU za to, że tak jest. Zamiast narzekać na ludzi i wymagać od nich przebudzenia, zacznij się za nich modlić i zmieniaj Twój własny świat (swoje otoczenie) głosząc Boże Królestwo.

 2. To sobie kandydata znaleźli ci nowośmieszni 😀

 3. PiS…to Partia Interesów Syjonistycznych.. czytaj:chazarskich żydów..
  Wszystkie partie zainstalowane w Polsce są anty-polskie..bez wyjątku!!..PO i Nowośmieszna łącznie z PiSem odstawiają teatr w celu ośmieszenia Rodowitych Polaków.. Hasło na 11 listopada… Syjoniści do Izraela, a żydzi WON z Polski.. Czołem Wielkiej Polsce Słowiańskiej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: